איש השנה של Bizportal - מתקרבים לשלב ההכרעה

מערכת Bizportal בוחרת את איש השנה בשוק ההון; בימים הקרובים נפרסם את בחירתכם - מי יעמוד בראש העשירייה המובילה?

 |  (53)
אנשי השנה של Bizportal, צילום: אפרת אור
מערכת Bizportal בחרה 40 מועמדים שיתחרו על התואר 'איש השנה' בשוק ההון. הנבחרים הם בעלים ומנכ"לים מובילים בחברות הנסחרות בבורסה המקומית ובחברות הישראליות שנסחרות בוול-סטריט, נציגים מהתחום הפיננסי המנהלים עבורנו את הכסף ורגולטורים שהשפיעו (לטובה) על הכיס שלנו. 
המועמדים נקבעו בעיקר על סמך הערך המוסף שלהם מבחינת הצפת ערך למשקיעים, תשואות יוצאות דופן, מהלכים מובילים בשוק ההון ומהלכים עסקיים בכלל; השבחה של חברות ונכסים, אקזיטים יוצאי דופן, והתמודדות עם משברים בצורה טובה. כמו כן, איתרנו אנשים שהצליחו לחסוך לכם כסף דרך הפחתת דמי הניהול, פיקוח על שוק ההון ועוד.
הדירוג שלנו ייחודי בנוף הדירוגים - לא מדובר על דירוג רחב שמאבד את המיקוד, אלא דירוג ספציפי לאיש השנה  בשוק ההון. מדי יום אנו מספקים לכם תכנים ונתונים בעיקר על שוק ההון כדי לאפשר לכם לייצר ערך, ובהתאמה, המועמדים שלנו הם המובילים ביותר בהצפת ערך בשנת 2017.
לאחר בחירת המערכת, אנו מעמידים אותם לשיפוטכם. הכנו עבורכם תקציר קצר על המועמדים. להצבעה שלכם יש כוח - 70% מהציון ייקבע על ידי הגולשים, ו-30% ע"י מערכת Bizportal מגובה באנשי שוק הון מקצועיים וותיקים. הזוכה יוכרז בימים הראשונים של 2018. בינתיים, אחת ליום ינופו מספר מועמדים (האחרונים בדירוג) עד ל-20 המועמדים הסופיים - ההצבעה נסגרה, תודה על בחירתכם!
להלן רשימת המועמדים:
1. אדוארדו  אלשטיין, הבעלים של אידיבי, נכנס להשקעה והפסיד קרוב ל-2 מיליארד שקל, אבל בשנה האחרונה חל מהפך - הבנות של אידיבי חזרו לצמוח ולהגדיל רווחים, ובהתאמה ההפסד קוצץ משמעות - ומסתכם בסדר גודל של 500 מיליון שקל.
2. אורי יהודאי, מנכ"ל פרוטרום, הצליח להרים את החברה מעסק מקומי לעסק גלובלי רחב היקף - ההצלחה מיוחסת לרכישות יחסית קטנות  (כדי לא ליפול כמו טבע). בינתיים זה עובד מצוין - החברה כבר שווה מעל 5 מיליארד דולר.
3. איציק אברכהן, מנכ"ל שופרסל, הצליח לקחת את שופרסל ממשבר עסקי ודימום, להצלחה מרשימה. זה גם המותג הפרטי, גם ההתייעלות וגם הניהול מהשטח.
4. אייל לפידות, מנכ"ל הפניקס, שסבלה עד לפני שנתיים מתוצאות חלשות - גם בדוחות וגם בביצועים לעמיתים. אלא שמשהו השתפר שם בשנתיים האחרונות ובעיקר בשנה האחרונה. הביצועים השתפרו והרווח עלה דרמטית, וזה התבטא גם במניה. במקביל קבוצת דלק חתמה על מכירת הפניקס, מכירה שעדיין לא אושרה סופית. במקביל להצבעת הגולשים ולצמצום המועמדים, המועמד נופה מהנבחרת.
5. אייל וולדמן, מנכ"ל מלאנוקס, המוביל את החברה לשיאים בביצועים הכספיים. במקביל המניה רשמה עלייה נאה השנה. בסוף השנה התפתח סוג של מאבק שליטה בין ולדמן לקרן אקטיבית  בינתים נראה שוולדמן מנצח. במקביל להצבעת הגולשים ולצמצום המועמדים, המועמד נופה מהנבחרת.
6. איציק בנבנישתי, מנכ"ל פרטנר, שאחרי תקופה קשה, חזרה להרוויח תוך כדי שיפור בתוצאות העסקיות. בנבנישתי הכניס את פרטנר לשוק ה-TV (אחרי סלקום), ומהר מאוד הגיעה החברה ל-40 אלף מנויים. בנבנישתי עמד יפה מאוד במשבר (לפני שנתיים) מול אורנג' ואפילו הצליח להשיג בניתוק מאורנג' 100 מיליון דולר, שעזרו לחברה מאוד בשנתיים האחרונות. במקביל להצבעת הגולשים ולצמצום המועמדים, המועמד נופה מהנבחרת.
7. ​איתן אופנהיים, מנכ"ל נובה, הפך יחסית בשקט את החברה לגדולה בתחומה, כשבמקביל מניית החברה היא מהמובילות מבין הישראליות בוול-סטריט. במקביל להצבעת הגולשים ולצמצום המועמדים, המועמד נופה מהנבחרת.
8. אלי לוי, מור השקעות, הוא אחד מהמוחות מאחורי בית ההשקעות מור. מור הצליח להרחיב את פעילות הבית במקביל להנפיק את החברה בבורסה - בקיצור שנה טובה לבית ההשקעות.
9. אלדד פרשר, מנכ"ל מזרחי טפחות, המוביל את שוק המשכנתאות. הבנק הוא גם היעיל ביותר במערכת, ואם המהלך של סוף השנה יצליח - רכישת בנק אגוד הרי שהוא יהיה גם אחד מהבנקים הגדולים ויערער את המובילות של פועלים לאומי.    
10. אריה בלדגרין, המייסד והבעלים (לשעבר) של קיט פארמה, חתום על אקזיט ענק - מכירת החברה לגילאד בשווי של 12 מיליארד דולר. ולחשוב שרק לפני שלוש שנים היה מדובר בסוג של סטארטאפ. קיט נמצאת בחזית המחקר ופיתוח הדור הבא של תרופות הסרטן.
11. אשר לוי, מנכ"ל אורבוטק, החברה המובילה בתחום הבדיקות למעגלים מודפסים, צגים שטוחים ושבבים, מספקת את הסחורה כבר כמה שנים ברציפות ובהתאמה המניה עולה - בשנה האחרונה זינקה המניה ב-50%  ובחמש השנים האחרונות קפצה המניה פי 5.  לוי חתום על ההצלחה הזו.
12. אתי רוטר, מנכ"לית משותפת בקסטרו, עם בן זוגה, גבי רוטר. קסטרו מרשתות האופנה הוותיקות בארץ, החליטה השנה לעשות מהלך גדול - רכישת נתח משמעותי מהודיס. ההתרחבות הזו, בינתיים מתבטאת בשיפור בתוצאות העסקיות, והעסקה שעשויה לגדול (עד לשליטה על הודיס) נראית כמוצלחת. במקביל להצבעת הגולשים ולצמצום המועמדים, המועמדת נופתה מהנבחרת.
13. בני לנדא, מייסד אינדיגו ובעל מניות בטבע, עשה אקזיט ענק לפני יותר מעשור (מכירת אינדיגו ל-HP), אבל השנה הוא ייזכר כמשקיע אקטיבי בטבע שאומר ללא הפסקה שהדירקטוריון טעה, שהמנכ"ל הקודם טעה, שטבע הולכת למקום לא טוב ושצריך להתעורר. מי שהקשיב לו ברח מטבע בזמן.
14. בצלאל מכליס, מנכ"ל אלביט מערכות (מיקי פדרמן הבעלים), המספקת ערך מדי שנה - הרווחים ההולכים וגדלים מתורגמים גם למחיר המניה - שווי החברה כבר 5.5 מיליאר דולר. במקביל להצבעת הגולשים ולצמצום המועמדים, המועמד נופה מהנבחרת.
15. ברק עילם, מנכ"ל נייס הצעיר, הצליח תוך שלוש שנים להכפיל את שוויה של נייס  ל-5,3 מיליארד דולר ולהפכה לאחת מהחברות הישראליות הגדולות ביותר, והמובילה בתחומה.
16. גיל שויד, בעלים ומנכ"ל צ'ק פוינט, אחד מהאנשים המובילים בתעשיית הסייבר העולמית. המנהיג של חברת הסייבר מהגדולות בעולם. גם השנה המשיכה החברה לגדול במכירות וברווחים, כשהתשואה למשקיעים עלתה על 20%.
17. גרשון זלקינד ז"ל, הקים אימפריה והוריש אותה לילדיו - האחים מיכאל ודניאל. זלקינד נפטר בספטמבר השנה  והוא לצד הבנים המנהלים והמנכ"לים של חברות הקבוצה. משפחת זלקינד היא סוג של תמנון השקעות - מעליות, תשתיות השקעות בנדל"ן בארץ ובחו"ל, ייצור מזגנים, תקשורת סלולרית ועוד - העסק שלהם השביח בצורה פנומנלית בשנים האחרונות. 
18. דודו זבידה, מנכ"ל כלכלית ירושלים, שעבר את המשבר בכלכלית ואת העברת השליטה בה בהצלחה כשבמקביל הוא מנהל עסק מורכב ומצליח לייצב אותו. המשקיעים מצביעים ברגליים - מניית החברה זינקה השנה בכ-20%.
19. דורית סלינגר, המפקחת על שוק ההון והביטוח, עוזרת לנו לישון בשקט, שוק ההון נקי יותר כשהיא מפקחת, ועל הדרך היא מפקחת על דמי הניהול ומצליחה להגביל אותם.
20. זיו אבירם, מנכל מוביליאיי ואמנון שעשוע, היו"ר, חתומים על האקזיט הגדול ביותר השנה - מכירת מובילאיי לאינטל בתמורה ל-15 מיליארד דולר. המשקיעים כמובן מרוצים (מניות החברה נסחרו בוול-סטריט), הבעלים גם, וגם המדינה שקיבלה מס העולה על 1 מיליארד דולר.
21. חדוה בר, המפקחת על הבנקים, שומרת על יציבות הבנקים ושומרת שהם לא "יתפרעו" עם העמלות שאנחנו משלמים להם - בשנה האחרונה המשיכה בר להציב גבולות לבנקים, ולהגביל אותם בחיוב העמלות - היא חוסכת לנו כסף. במקביל להצבעת הגולשים ולצמצום המועמדים, המועמדת נופתה מהנבחרת.
22. טדי שגיא, מייסד חברת פלייטק, והבעלים של הקמדן מרקט בלונדון, נכנס השנה להשקעה בבראק אן.וי שמשקיעה בנדל"ן בגרמניה והשביח את ההשקעה בתוך חודשים בסך של 300 מיליון שקל. שגיא הוא מהעשירים בארץ - 4 מיליארד דולר. במקביל להצבעת הגולשים ולצמצום המועמדים, המועמד נופה מהנבחרת.
23. יאיר המבורגר, הבעלים של הראל לצד המנכ"ל מישל סיבוני, עומדים מאחורי קבוצת הפיננסים הראל. השניים הצליחו להציף ערך למשקיעים במניות בזכות שיפור מתמשך בתוצאות הכספיות. הראל היא מחברות הביטוח, הפנסיה וניהול ההשקעות הגדולה בארץ. במקביל להצבעת הגולשים ולצמצום המועמדים, המועמד נופה מהנבחרת.
 
24. יובל כהן, פורטיסימו, הוביל את הקרן להצלחות ענק - סודהסטרים, קורנית, טלרד ועוד. השנה היתה מוצלחת במיוחד - הנפקות ומימושים בקורנית, והנפקה בטלרד. במקביל להצבעת הגולשים ולצמצום המועמדים, המועמד נופה מהנבחרת.
25. יעקב לוקסנבורג (לוקסי), הבעלים של קבוצת לפידות ששולטת גם בסאני. לוקסי רכש את סאני יבואנית סמסונג בנזיד עדשים והשביח אותה, פתח לפני כשנתיים פעילות קניינות מול אמזון והוא מתכוון להנפיק אותה. כל זה לא הספיק לו השנה - והוא נכנס למאבק השליטה באיי.די.או.
26. ישי דוידי, הראש מאחורי קרנות ההשקעה של פימי לא עוצר - השקעה בפיסיבי אורביט, מנועי בית שמש, לצד השבחה של השקעות קודמות. גם השנה בלטה הקבוצה. במקביל להצבעת הגולשים ולצמצום המועמדים, המועמד נופה מהנבחרת.
27. לילך אשר טופילסקי, מנכ"לית דיסקונט, מנהלת בנק קשה לניהול עם וועד חזק ובכל זאת מצליחה בנחישות ורגישות לצמצם את מצבת כח האדם ולהתייעל. 
28. מוטי בן משה, הבעלים של  אלון הריבוע הכחול, כשל בניסיון להשתלט על אי.די.בי, אבל הצליח בגדול בהשתלטות על אלון הריבוע הכחול שמחזיקה בריבוע נדל"ן ובדור אלון. בינתיים הוא מורווח לא רע על ההשקעה. במקביל להצבעת הגולשים ולצמצום המועמדים, המועמד נופה מהנבחרת.
29. מוקי שניידמן ורביב צולר, הבעלים ומנכל ביטוח ישיר  שעשתה מהפכה בשוק הביטוח, והפכה לאחת הגדולות בענף. אבל מה שגרם לנו לבחור בבעלים ובמנכ"ל שלה כמועמדים היא היכולת שלהם לזהות תחומים לקראת פריצה. הם הקימו את מימון ישיר שבשנים האחרונות גדלה בקצב מרשים ושוויה מוערך כבר בקרוב ל-1 מיליארד שקל (הנפקה בקרוב?)
30. מורי ארקין, נכנס ויצא מבזק אחרי שמימש את אגיס. ארקין משקיע בעיקר בחברות ביוטק והוא עושה זאת לרוב בהצלחה רבה. ארקין נחשב מהמשקיעים המתוחכמים בתחום עם שיעורי הצלחה מרשימים. רוב ההשקעות שלו הן בחברות לא נסחרות, אבל הבולטת שלו בבורסה השנה היא אקסלנז. במקביל להצבעת הגולשים ולצמצום המועמדים, המועמד נופה מהנבחרת.
31. משקיע במטבעות וירטואלים, זו היתה השנה של המשקיע בביטקוין. המטבע הוירטואלי עלה פי 20 והשאיר את כל ההשקעות האחרות בצל. מסתבר שישראלים לא מעטים עשו "מכה" גדולה.
32. ניר שטרן, מנכ"ל סלקום, שאחרי שנים קשות בתחום הסלולר, מסתמנת 2017 כשנת המפנה, גם בזכות הכניסה לשוק הטלוויזיה - סלקום TV הגיעה ל-154 אלף מנויים וזה הישג גדול. ובכלל - העסקים בסלקום משתפרים. במקביל להצבעת הגולשים ולצמצום המועמדים, המועמד נופה מהנבחרת.
33. נתן חץ, הבעלים של אלוני חץ שצלחה עוד שנה טובה בנדל"ן ושולחת זרועות גם לאירופה. חץ עושה את זה בהתמדה ונחישות והחברה שלו היא אחת מחברות הנדל"ן המרכזיות בבורסה וגם השנה היא בלטה בתשואות (כ-20%). במקביל להצבעת הגולשים ולצמצום המועמדים, המועמד נופה מהנבחרת.
34. סמדר ברבר צדיק, מנכ"לית הבינלאומי, היא מהנשים החזקות במשק. ברבר  צדיק הצליחה השנה להרחיב את פעילות הבנק, ועל הדרך קיבלה מתנה - כ-205 ממניות הבורסה. במקביל להצבעת הגולשים ולצמצום המועמדים, המועמדת נופתה מהנבחרת.
35. עודד ליברמן מנכ"ל נוירודרם, החברה המפתחת תרופות לפרקינסון נמכרה ב-1.1 מיליארד דולר לקבוצת מיצובישי - אקזיט ענק לחברה שנסחרה בוול-סטריט. במקביל להצבעת הגולשים ולצמצום המועמדים, המועמד נופה מהנבחרת.
36. קרנית פלוג, נגידת בנק ישראל כבר ארבע שנים, החליטה להותיר את הריבית סביב האפס, והמשמעות היא - המשך העברת כספים מפיקדונות ומוצרים סולידיים להשקעות בסיכון גבוה יותר. במילים אחרות, פלוג בעקיפין המשיכה את העליות בשוק האג"ח והמניות.
37. ראסל אלוונגר, מנכ"ל טאואר, הצליח להפוך את טאואר לחברה יציבה שלא תלויה במפעל אחד ולא בלקוח אחד. בהתמדה ונחישות הוא הפך את טאואר לחברה גלובלית, רווחית, ששווה - 3.3 מיליארד דולר.
38. רועי סבג, מנכ"ל משאבי טבע, יצק לשלד שבו שלט - משאבי טבע, פעילות כריית בלוקצ'יין והחברה בשליטתו כבר שווה מיליארדים - כן משלד של 10 מיליון שקל, השווי קפץ ל-4 מיליארד שקל. אז נכון - רובנו חושבים שזו בועה, אבל בינתיים סבג חתום על אחד המהלכים הרווחים בבורסה. במקביל להצבעת הגולשים ולצמצום המועמדים, המועמד נופה מהנבחרת.
39. רקפת רוסק עמינח, מנכ"לית בנק לאומי כבר חמש שנים, יחד עם תמר יסעור השקיעו מאות רבות של מיליוני שקלים בתחום הדיגיטל, במטרה להיות המובילים בדיגיטל. הצעד הזה מציב את רוסק עמינח כמועמדת, למרות שיש בו גם סיכון גדול - בינתיים פפר הבנק הדיגיטלי של לאומי לא ממש מתרומם. במקביל להצבעת הגולשים ולצמצום המועמדים, המועמדת נופתה מהנבחרת.
40. שמואל האוזר, יו"ר רשות נירות ערך, בלם את האופציות הבינאריות, פיקח על הפורקס, ותקף את הביטקוין  - הכל כדי לשמור עלינו.

קרדיטים: רכזת פרויקט - מורן ישעיהו, עיצוב גרפי - אפרת אור
תגובות לכתבה(53):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 47.
  ישי דוידי
  משקיע ערך 01/01/2018 15:34
  הגב לתגובה זו
  0 2
  אולי סיננתם אותו, אבל הוא הגדול מכולם. אורי יהודאי? מוקדם לשפוט. שנה זה קצת זמן. בואו נחיה ונראה. לי נראה, שזה כמו לבחור את ארז ויגודמן לפני שנתיים...
  סגור
 • אורי יהודאי
  אלון 01/01/2018 18:48
  הגב לתגובה זו
  3 0
  נחמד ללהג..אבל אורי יהודאי מוביל את פרוטרום שלושים שנים בעקביות ובהצלחה ובאחריות והביא אותה ממכירות של 3מליון דולר למעל אחד וחצי מיליארד, עם שווי חברה של כעשרים מליארד דולר. אז איפה ומאיפה ההשוואה לויגודמן.???
  סגור
 • 46.
  אין מועמד ראוי מאורי יהודאי
  אפרת 31/12/2017 10:28
  הגב לתגובה זו
  6 0
  הלוואי שהיו עוד כמה מנהלים ומנהיגים כמוהו בכלכלה ובחברה הישראלית. הלוואי שהיה מוכן ללכת לפוליטיקה, הדברים היו נראים לגמרי אחרת
  סגור
 • יש. ארז וגידומן.
  משקיע 01/01/2018 15:35
  הגב לתגובה זו
  0 1
  לפני שנתיים. זה אורי יהודאי של היום. הא נראה איפה הוא יהיה עוד שנתיים?
  סגור
 • 45.
  איש השנה
  haim 31/12/2017 08:32
  הגב לתגובה זו
  1 2
  איש השנה הוא ראסל נקודה.
  סגור
 • 44.
  דן הוא ולא אחר
  אלי אף לה לו 30/12/2017 16:29
  הגב לתגובה זו
  1 3
  על כל דמעה שקל!
  סגור
 • 43.
  כל הכבוד לדן וורדלה
  בן שמואל 30/12/2017 16:26
  הגב לתגובה זו
  1 1
  לא עשיתי כלום
  סגור
 • 42.
  דן! ללא ספק
  אלי פוקס 30/12/2017 16:20
  הגב לתגובה זו
  1 1
  סוחחחר על
  סגור
 • 41.
  כל הכבוד לדן!
  יש מוהלי 29/12/2017 20:18
  הגב לתגובה זו
  1 2
  איש השנה!
  סגור
 • 40.
  מה עם ויגודמן? (ל"ת)
  Q 29/12/2017 17:51
  הגב לתגובה זו
  4 4
  סגור
 • טען עוד
 • 39.
  אורי יהודאי הבחירה הנכונה בענק
  לארי 29/12/2017 11:17
  הגב לתגובה זו
  6 3
  אורי יהודאי מנהיג בעל שיעור קומה שהלוואי שינהיג את מדינת ישראל .אסטרטגיה מנצחת ממומשת עשרות שנים תוך בניה עיקבית של אימפריה רווחית שיצרה ערך של כעשרים מליארד שקל לבעלי המניות עליהם אני מאושר להימנות תודה אורי, אין עלייך
  סגור
 • 38.
  איש השנה הוא ראסל נקודה.
  אחת שמבינה א 29/12/2017 11:13
  הגב לתגובה זו
  0 5
  פשוט לא ייאמן לאיזה מחיר המנייה הגיע . . כל הכבוד והרבה הצלחה בהמשך.....
  סגור
 • 37.
  רק אורי יהודאי
  עמי 29/12/2017 10:54
  הגב לתגובה זו
  6 0
  אם יש דוגמא ליצירת ערך אמיתית וברת קיימא זאת פרוטרום תחת ניהול מבריק של אורי יהודאי שהוביל בעיקביות מדהימה בניצ חברה ישראלית קטנה למובילה גלובלית צומחת בעיקביות. שרק ימשך כך, וזה יקרה אם אורי ישאר.
  סגור
 • 36.
  זאת השנה של פרוטרום (ל"ת)
  משקיע 29/12/2017 10:47
  הגב לתגובה זו
  6 0
  סגור
 • 35.
  עובד בטאואר - ראסל הוא מס 1 (ל"ת)
  דני וייס 29/12/2017 08:55
  הגב לתגובה זו
  0 6
  סגור
 • 34.
  אורי יהודאי
  משקיע ותיק 28/12/2017 18:01
  הגב לתגובה זו
  9 0
  לא מבין מה ההשוואה. אין אף אחד ברשימה בסדר גודל של אורי. שועל פיקח אסטרטג על שימו לב מה מניית פרוטרום עושה כל שנה ומה שווי החברה. מעבר לזה לא צריך להוסיף. לי מאושרים אהילדים ומר לומההשקעה הזו
  סגור
 • 33.
  איפה קאר שולץ? (ל"ת)
  ערן 27/12/2017 05:24
  הגב לתגובה זו
  0 1
  סגור
 • 32.
  אורי יהודאי ללא תחרות בכלל
  מנדי 26/12/2017 23:18
  הגב לתגובה זו
  13 0
  עוד פחות מעשור יכירו בו כאלי הורביץ מטבע. תחסכו מהערות ציניות על גורל דומה לטבע. הטעויות שנעשו שם לא חייבות לקרות ובטח לא משויכות להורביץ
  סגור
 • 31.
  היכן רמי לוי בתמונה (ל"ת)
  מרים 26/12/2017 22:21
  הגב לתגובה זו
  0 5
  סגור
 • 30.
  ראסל אלוונגר
  ראסל אלוונגר 26/12/2017 09:11
  הגב לתגובה זו
  1 9
  ראסל הוא קוסם
  סגור
 • 29.
  אורי יהודאי - אין שני לו
  תעשיין ותיק 25/12/2017 23:02
  הגב לתגובה זו
  13 0
  מנהל מבריק , אסטרטג , רב פעלים , שילוב של נחישות תבונה חריצות ומעל הכל צניעות וענווה. יהודאי נמנה עם דור המנהלים הגדולים והתעשיינים הדגולים שידע המשק הישראלי. מדהים שהיום פרוטרום שווה כמו תנובה ושטראוס יחד. בהצלחה גדולה ויישר כוח
  סגור
 • 28.
  אורי יהודאי אין שני לו
  תעשיין ותיק 25/12/2017 17:43
  הגב לתגובה זו
  13 0
  מדובר במנהל דגול תעשיין מבריק אשר עובד בנחישות ובחוכמה רבה . יודע לאתר את ההזדמנויות העיסקאות הנכונות ולנהל אותם מתוך שיקול דעת ותבונה חסרת תקדים . כיום פרוטרום שווה יותר משטראוס ותנובה יחד . לא נתפס . יישר כוח ובהצלחה רבה גם בשנים הבאות
  סגור
 • 27.
  ראסל אלוונגר - המועמד שלי (ל"ת)
  דוד 25/12/2017 16:59
  הגב לתגובה זו
  4 10
  סגור
 • 26.
  שמואל האוזר
  דן בנוביץ 25/12/2017 06:29
  הגב לתגובה זו
  0 2
  תרומתו לניעור ולקידום הבורסה הופכות אותו בעיניי לאיש השנה.
  סגור
 • "ניעור וקידום הבורסה"? איזו בורסה?
  נדי 26/12/2017 23:11
  הגב לתגובה זו
  0 0
  אין בישראל בורסה כבר כמה שנים. וכל המשקיעים עברו לחול מי הטיפש שמשקיע בישראל ,לוקח סיכון מטורף על סיכוי לא ברור לרווחים וישלם רבע מרווחים למדינה? הבורסה פה מתה ורק כמה פקידים כמו האוזר הזה מתפרנסים ממנה עי משכורות חודשיות. איש השנה? אפילו לא בחור השעה. חזרה לאורי יהודאי תעשיין מצטיין ומנהל מעולה שמצליח לנווט חברה הגלובלית בביצה ישראלית
  סגור
 • 25.
  בחירה נכונה ומעולה
  אורי יהודאי 24/12/2017 20:27
  הגב לתגובה זו
  17 0
  מנהיג ואסטרטג, ביצועיסט וחכם... אין עליו אין
  סגור
 • 24.
  בחירת מועמדים טובה (ל"ת)
  דוד 24/12/2017 13:37
  הגב לתגובה זו
  8 0
  סגור
 • 23.
  השמטתם את גליה מאור
  טבעוני 24/12/2017 12:16
  הגב לתגובה זו
  2 0
  לא יפה
  סגור
 • 22.
  משנה לפרקליט המדינה - 55 אלף בחודש
  שוד הקופה הציבורית 24/12/2017 08:17
  הגב לתגובה זו
  0 0
  והיועץ המשפטי לכנסת עם 65 אלף בחודש ששודדים שנים את קופת הציבור בשקט בשקט.. הם אנשי השנה שלי.
  סגור
 • 21.
  אני מצביעה לברק עילם ואני לא עובדת בנייס
  דפנה 24/12/2017 00:12
  הגב לתגובה זו
  0 7
  בחור מוכשר שמצליח מאוד בחברה והוא רק בתחילת הדרך
  סגור
 • 20.
  איש השנה
  dd 23/12/2017 21:58
  הגב לתגובה זו
  0 3
  ראסל אולוונגר מטאואר
  סגור
 • 19.
  אורי יהודאי הוא איש השנה שלי
  תום 23/12/2017 20:26
  הגב לתגובה זו
  16 0
  אורי יהודאי רוכש 10 חברות בשנה ופרוטרום הופכת להיות שחקן ענק בשוק שלה. מאמין בו מאוד עשה עבודה נהדרת בחברה כבר 20 שנה
  סגור
 • 18.
  אורי יהודאי
  מוטי 23/12/2017 19:59
  הגב לתגובה זו
  6 5
  אם הוא יקח זה יזכיר לי את ויגודמן שלקח איש השנה אחרי הרכישה המטורפת .זה פשוט שידור חוזר .
  סגור
 • אורי יהודאי
  עמיקם 23/12/2017 21:31
  הגב לתגובה זו
  10 1
  בסיס ההשוואה אינו קיים אורי מנהל 30 שנה חברה קטנה שהפכה מובילה עולמית... מביא ערך מתמשך ועצום לבעלי המניות ולכלכלה הישראלית..שקול וצנוע...מחובר לעובדים ולעסק..ולכן התוצאות עיקביות ותמשכנה שא ברכה אורי, אין ראוי ממך
  סגור
 • 17.
  אורי יהודאי מופת למנהלים
  תעשיין ותיק ומשקיע 23/12/2017 14:25
  הגב לתגובה זו
  13 0
  כתעשין ותיק וכמשקיע בפרוטרום אני מוריד את הכובע בפני אורי יהודאי. הוא ללא ספק המנהל החכם האסטרטג הטוב והמוביל בישראל. כמה חסרים לנו עוד אורים בתעשיה בכלכלה ובממשלה.
  סגור
 • מסכים איתך לחלוטין. לאיש יש מטרות והוא משיג אותן .
  אני 24/12/2017 09:24
  הגב לתגובה זו
  8 0
  אדם מבריק שקיבל חברה קטנה והעצים אותה מאד. מזכיר את אלי הורביץ ז"ל מטבע. הוא לא מהמר כמו הויגודמן הזה, ולא קופץ מעל הפופיק. ריאליסט ומתוכנן טיפ טופ. ראוי להיות איש השנה. הרכישות שלו מדודות וקטנות. גם אם לא יצליח בחלק קטן מהן (אי אפשר להשיג 100%) ברכישות מעין אלה, לא יוריד מערכו.
  סגור
 • 16.
  אורי יהודאי
  אורן 23/12/2017 10:55
  הגב לתגובה זו
  10 0
  רק אורי יהודאי , דוגמה ומופת!!!!
  סגור
 • 15.
  כל הכבוד על הבחירה בזלקינד - כבוד גדול (ל"ת)
  מבין עניין 23/12/2017 10:28
  הגב לתגובה זו
  1 1
  סגור
 • 14.
  ראסל אוונגר - טוואאר מגיע לו (ל"ת)
  ערן 22/12/2017 23:37
  הגב לתגובה זו
  4 6
  סגור
 • 13.
  ברק עילם - המנכ"ל הכי טוב בארץ (ל"ת)
  ברק 22/12/2017 15:58
  הגב לתגובה זו
  2 7
  סגור
 • 12.
  ברק עילם - מנהל מדהים
  דני 22/12/2017 15:47
  הגב לתגובה זו
  0 7
  בתור עובד נייס חייב להגיד שברק הוא מנהל מקצוען, למרות גילו הוא הפך את החברה מחברה גדולה שומנה, לחברה עם יעדים, חברה שיודעת לרוץ
  סגור
 • 11.
  שר הכלכלה יכול להיות ,גם צריך להוסיף עוד שר ,שר השרוכים
  בא 22/12/2017 13:06
  הגב לתגובה זו
  0 0
  ושר תל אביב , כול טפיל מושחת חייב להיות שר ,חבל בשבילם שהכול זמני ,כנסו ליוטיוב מוות קליני ותבינו לאיפה הולכים אנשים שהם זבל הארץ .
  סגור
 • 10.
  קרנית פלוק לא יכולה בגלל שהיא אישה כנראה . (ל"ת)
  בא 22/12/2017 10:25
  הגב לתגובה זו
  1 0
  סגור
 • 9.
  ביבי הוא איש השנה בשביל הבורסה ,אם יתפטר אז תראו איך
  בא 22/12/2017 08:41
  הגב לתגובה זו
  4 3
  המדדים צוללים .הוא כמו כדור נגד לחץ דם .
  סגור
 • 8.
  האקזיט הגדול של השנה - מובילאיי
  בני 22/12/2017 08:14
  הגב לתגובה זו
  3 5
  מגיע להם להיות במקום הראשון
  סגור
 • 7.
  אין כמו אורי יהודאי (ל"ת)
  מירי 21/12/2017 19:43
  הגב לתגובה זו
  16 0
  סגור
 • 6.
  מה עם ביבי- מנכ"ל מדינת ישראל כל השאר אוכלי חינם (ל"ת)
  משה ראשל"צ 21/12/2017 17:24
  הגב לתגובה זו
  1 1
  סגור
 • 5.
  לעזעזל! איפה שלמה גרינברג??? (ל"ת)
  עמי 21/12/2017 15:46
  הגב לתגובה זו
  2 2
  סגור
 • חחח - צודק (ל"ת)
  צחי 22/12/2017 16:10
  הגב לתגובה זו
  2 0
  סגור
 • 4.
  הדירוג היחיד שזלקינד זל הופיע בו - בצדק, אבל אחרי מותו (ל"ת)
  הדירוג 21/12/2017 14:45
  הגב לתגובה זו
  1 1
  סגור
 • 3.
  רעיון טוב - אני בוחר במשקיע במטבעות (ל"ת)
  איציק 21/12/2017 14:41
  הגב לתגובה זו
  1 4
  סגור
 • 2.
  איש השנה שלנו
  אזרח 21/12/2017 14:27
  הגב לתגובה זו
  2 1
  האזרח. זה החוסך מפרי עמלו ובסוף היום סיפרו אותו בתספורת כואבת וזעקתו ממלאת את חללה של ישראל.
  סגור
 • 1.
  איך עובדים על כולם
  גליה מאור 21/12/2017 13:18
  הגב לתגובה זו
  2 1
  וצוחקים כל הדרך אל הבנק
  סגור