קאר טו גו של שגריר עושה עלייה לירושלים

קאר 2 גו תפעיל 34 רכבים בשלב הראשון ו-70 בעת הפעלתו המלאה של הפרויקט
 |  (1)
הרכב השיתופי בחיפה, צילום: המשרד להגנת הסביבה
אחרי תל אביב וחיפה - קאר 2 גו עולה לירושלים. חברת שגריר 0% שגריר 1,428 0% שגריר בסיס:1,428 פתיחה:1,428 גבוה:1,428 נמוך:1,428 תמורה:72,400 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: מדווחת כי החברה הבת קאר 2 גו זכתה במכרז של עיריית ירושלים להקמה תפעול ותחזוקה של מערך כלי רכב שיתופי בעיר.
על פי המכרז, עיריית ירושלים תעניק בתמורה לתשלום זיכיון לשימוש בחניות ייעודיות ברחבי העיר ירושלים במספר שווה למספר הרכבים לצורך הקמה, תפעול ותחזוקה של מערך שיתוף רכבים. קאר 2 גו תידרש לרכוש את הרכבים ולהפעיל אותם לטובת הצרכנים לאורך כל תקופת הפרויקט.
הפרויקט כולל הפעלה של 34 רכבים בשלב א' ו-70 רכבים בעת הפעלתו המלאה של הפרויקט, כאשר תקופת הזיכיון לשימוש בחניות תהיה 24 חודשים, ולעירייה אופציה להאריך את תקופת הזיכיון בעוד שלוש תקופות בנות 12 חודשים כל אחת. הפעילות אמורה להתחיל במהלך הרבעון השלישי של שנת 2018.
קבוצת שגריר שירותי רכב פעילה בשני תחומי פעילות, שירותים לחברות הביטוח  הכוללים שירותי דרך, שירותים לדירה, שירותים של מרכזי השירות לרכב ושירותים אחרים. נציין כי תחום זה הועבר לחברה משגריר מערכות בדצמ' 2014, כחלק ממהלך שינוי מבני. כחלק מהמהלך האמור, מוזגה שגריר מערכות שהיתה עד אז בבעלות מלאה של חברת פוינטר, לתוך פוינטר ונמחקה מרשם החברות.
תחום הפעילות השני הוא שיתוף והשכרת רכבים באמצעות החברה הבת קאר2גו, אשר מעניקה שירותי השכרת רכבים פרטיים ומסחריים ללקוחות מהציבור הרחב, לפרקי זמן קצרים. השירות מוענק באמצעות רכבים הפרושים בעיקר ברחבי תל אביב ובנוסף בערים גבעתיים, רעננה, רמת גן והרצליה, והתרחב לאחרונה לחיפה וכעת גם לירושלים. בעלת השליטה בשגריר היא החברה הדואלית פוינטר.
תגובות לכתבה(1):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  בעלת השליטה היא פוינטר? ממש לא (ל"ת)
  דוד 13/12/2017 09:32
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור