האקזיט של אלדד תמיר

אי.בי.אי רוכשת את חברת ניהול האופציות של תמיר פישמן תמורת 38 מיליון שקל
 | 
אלדד תמיר, צילום: שחף הבר
בית ההשקעות אי.בי.אי רוכשת את הבעלות המלאה בחברת ניהול תכניות האופציות של תמיר פישמן תמורת 38 מיליון שקל.
לפעילות האופציות של תמיר פישמן כ80,000 לקוחות ויותר מ-600 חברות ציבוריות ופרטיות המשקפת שווי נכסים של כ-13 מיליארד שקל. הפעילות כוללת תכנון ובניית מודלים לתגמול עובדים, וכן ליווי וגידור פעילות זו. במסגרת זו תמיר פישמן מעניקה שירות ניהול תכניות אופציות לעובדים לחברות פרטיות וציבוריות הנסחרות בבורסות המובילות בעולם ומטפלת בכלל סוגי תכניות ההטבה ההוניות.
אלדד תמיר, מנכ"ל בית ההשקעות תמיר פישמן, אשר הקים את חברת האופציות: "אני שמח על האקזיט ועצוב על פרידה מצוות מדהים של מנהלים ועובדים. אני שמח על כך שהחברה נכנסת לבית איכותי אשר ימשיך את לתת שירות ללא פשרות, מקצועיות וטכנולוגיה עלית. במסגרת מו"מ המכירה גם דאגנו כי כל צוות העובדים, ללא יוצא מן הכלל, ייקלטו בביתם החדש".
"מכירה זו מהווה נדבך נוסף באסטרטגיית חברת תמיר פישמן להתמקדות בתחומים בעלי ערך מוסף גבוה לחברה. "תמיר פישמן תמשיך ותתמקד בניהול השקעות באמצעות קרנות נאמנות, קרנות הון סיכון, בנקאות להשקעות וקרנות גידור, ותפנה משאבים לפיתוח פלטפורמות דיגיטליות בתחום ההשקעות והלוואות. אנו נשלב את הידע הייחודי אותו אנו מחזיקים בתחום הטכנולוגי יחד עם השוק המשתנה הצועק למעבר ולשימוש בטכנולוגיות דיגיטליות חדשות".
עובדי פעילות האופציות של תמיר פישמן, מונים כ- 40 עובדים, אשר יעברו למשרדי אי.ביאיי. השלמת העסקה דורשת אישור של הממונה על ההגבלים העסקיים ואנו צופים כי היא תושלם ברבעון הראשון של 2018.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה