דו"חות מור: רווח רבעוני של כ-10 מיליון שקל

מור מגדילה את הרווח בזכות גידול בהיקף קרנות הנאמנות המנוהלות; שווי החברה 320 מיליון שקל - מכפיל רווח של כ-8
 | 
יוסי לוי, צילום: Bizportal
מור בית השקעות מפרסם דו"חות טובים לרבעון השלישי - הרווח ברבעון השלישי הסתכם ב-9.7 מיליון שקל, לעומת 3.9 מיליון שקל ברבעון המקביל. ההכנסות ברבעון כמעט והוכפלו ל-40.5 מיליון שקל. בתשעת החודשים הראשונים של השנה, הסתכם הרווח ב-14.4 מיליון שקל, בהשוואה ל-8.1 מיליון שקל בתשעת החודשים הראשונים של 2016.
הדו"חות האלו כפי שפרסמנו כאן בשבוע שעבר - דלפו לשוק לפני שפורסמו בצורה רשמית.
עיקר הפעילות של מור היא עדיין ניהול קרנות נאמנות.  ברבעון השלישי הסתכמו ההכנסות מתחום זה ב-38.3 מיליון שקל והרווח המגזרי הסתכם ב-15.5 מיליון שקל, בהשוואה להכנסות של 20 מיליון שקל ורווח של 6.2 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד. 
הגידול בתוצאות מגזר ניהול קרנות נאמנות, בתקופות של תשעה חודשים ושלושה חודשים שהסתיימו ביום 30 בספטמבר 2017 לעומת התקופות המקבילות אשתקד, נובע מעלייה בשווי הנכסים הממוצע בכללותו, בכל אחת מהתקופות לעומת התקופות המקבילות אשתקד, וכן משינוי בתמהיל הנכסים המנוהלים, כך ששיעור הנכסים המנוהלים בקרנות הנאמנות בהן שיעור דמי הניהול, נטו גבוה יותר, גדל.  ביולי השנה הנפיקה מור מניות לציבור וגייסה כ-73 מיליון שקל לפי שווי של כ-250 מיליון שקל. בהמך חילקה החברה דיבידנד של 13 מיליון שקל, ושוויה כיום - 320 מיליון שקל, משמע החברה מסחרת לפי מכפיל רווח (בהינתן הרווח ברבעון הרביעי) של 8. 
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה