פריון מזנקת אחרי הדו"חות - האריכה את ההסכם עם מיקרוסופט

פריון פיסםה את תחזית הרווח בסנט אחד. מנגד, השיגה את מטרתה לצמצום 6 מיליון דולר בהוצאות שנתיות
 | 
דורון גרסטל, צילום: פריון
פריון נטוורק (NASDAQ :PERI) פרסמה היום את תוצאותיה הכספיות לרבעון השלישי ופיספסה את התחזיות המוקדמות של האנליסטים גם בשורה העליונה וגם בשורה התחתונה. עם זאת, החברה מדווחת על הארכת שיתוף הפעולה עם מיקרוסופט בינג עד סוף שנת 2020, החברה השיגה את מטרתה לצמצום 6 מיליון דולר בהוצאות שנתיות.
מניית פריון נטוורק -0.9% פריון נטוורק 1,099 -0.9% פריון נטוורק בסיס:1,109 פתיחה:1,109 גבוה:1,103 נמוך:1,094 תמורה:56,301 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: עולה 5% בתל אביב, ומזנקת כ-7.7% בשלב של טרום המסחר בוול סטריט.
פריון דיווחה על הכנסות של כ-65 מיליון דולר, המשקפים ירידה של כ-13% בהשוואה לרבעון המקביל אשתקד. האנליסטים בשוק ציפו להכנסות של 70 מיליון דולר. הרווח הנקי על בסיס Non-GAAP ירד בכ-46% ונאמד בכ-4.1 מיליון דולר. 
ברבעון השלישי ה-EBITDA המתואם עמד על 6.5 מיליון דולר, או 10% מההכנסות, בהשוואה ל-12.4 מיליון דולר, או 17% מההכנסות, ברבעון השלישי של 2016.
דורון גרסטל, מנכ"ל פריון: "במהלך הרבעון השלישי, ביצענו התקדמות משמעותית בקידום אסטרטגיית החדשה של החברה. אנו פועלים לפי מפת דרכים ברורה, אשר התחלנו ליישם מוקדם יותר השנה ומתקדמים מהר מהמתוכנן.  אנו פועלים לחידוש הצמיחה בטווח הארוך על ידי הפניית משאבים משמעותיים להאצת פיתוח טכנולוגיה חדשנית, אשר תאפשר למפרסמים לנהל קמפיינים. במקביל, אנו נוקטים צעדים להפחתת עלויות ומפנים משאבים לתמיכה בהשקעה בטכנולוגיות חדשות. אני שמח לדווח כי הצלחנו כבר להוביל לחיסכון של 6 מיליון דולר בהוצאות ההנהלה והכלליות ברמה שנתית, לפי התכנית אשר התווינו לפני שלושה חודשים בלבד ועובדים כעת על יוזמות נוספות לשיפור מבנה העלויות ברבעון הרביעי השנה וב-2018".
על הארכת החוזה עם Microsoft Bing הוסיף גרסטל: "במקביל, בתחום עסקי החיפוש, הארכת החוזה שלנו עם Microsoft Bing עד סוף שנת 2020, תרחיב משמעותית את נוכחותנו בתחום, הן בדסקטופ והן בסלולר", הוסיף גרסטל. "כיום, בינג חולשת על כשליש מהחיפושים בארצות הברית בדסקטופ, ומהווה שותף גדול ומשמעותי. הארכת ההסכם עם בינג מאפשרת לנו להמשיך לספק לשותפינו פתרונות חיפוש ומונטיזציה מובילים, ולהמשיך ולספק  לנו את תזרים המזומנים הנדרש למימוש האסטרטגיה שלנו".
פריון נטוורק (לשעבר אינקרדימייל), הינה חברת מדיה ואינטרנט בינלאומית, המעניקה לספקי תוכן באינטרנט ולמפתחי אפליקציות טכנולוגיה חדשנית ומגוון פתרונות מתוחכמים ומבוססי-מידע המאפשרים מונטיזציה של אפליקציות והרחבת הקהלים שלהם. הפלטפורמה של פריון משלבת אנליזת מידע ומאפשרת לחברות באינטרנט למקסם הפצה ורווחים.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה