סאפיינס: עלייה של 30% בהכנסות ברבעון ל-74 מיליון דולר

הותירה את התחזיות להכנסות של 265-275 מיליון דולר בשנת 2017
 | 
שטרות דולר, צילום: Istock
חברת סאפיינס -3.28% סאפיינס 5,331 -3.28% סאפיינס בסיס:5,512 פתיחה:5,512 גבוה:5,512 נמוך:5,200 תמורה:3,288,444 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: דיווחה על תוצאותיה הכספיות לרבעון השלישי, והציגה הכנסות של כ-74 מיליון דולר, המשקפים עלייה של כ-30% לעומת הרבעון המקביל אשתקד. הרווח הנקי על בסיס Non-GAAP הסתכם בכ-6.3 מיליון דולר.
בדומה לארבעת הרבעונים הקודמים, עיקר הכנסותיה של סאפיינס הגיעו מהשוק האירופאי, אך דווקא השוק האמריקאי הוא זה שהראה את הצמיחה החדה יותר, כאשר הרווחים מארה"ב נאמדו בכ-33 מיליון דולר, עלייה של  כ-65% מהרבעון המקביל.
הרווח ה-EBITDA המשקולל (רווח לפני ריבית, מיסים, הפחתות ופחת) נאמד בכ-10.1 מיליון דולר, נתון המשקף עלייה של כ-24% מהרבעון המקביל של השנה שעברה. הרווח המתואם למניה עמד על כ-0.13 דולר, עלייה של 8% מול הרבעון המקביל אשתקד.
רוני על-דור, נשיא ומנכ"ל סאפיינס: "התוצאות הרבעוניות שלנו מפגינות התקדמות הדרגתית, כפי שניתן לראות בגידול ברווח התפעולי וברווח הנקי, בעיקר בזכות האינטגרציה עם StoneRiver לאחר רכישתה, ויישום פעולות שחסכו לחברה בעלויות. כל מערכות StoneRiver שולבו עם סאפיינס ואנו פועלים כעת כחברה מלוכדת אחת המתמקדת בהרחבת עסקים עם לקוחות קיימים וגידול בסיס הלקוחות הגלובלי שלנו".
בתוך כך, סאפיינס הותירה את תחזית ההכנסות לשנה כולה על 265-275 מיליון דולר (על בסיס Non-GAAP). בהקשר זה אמר אל-דור, כי "החברה מצפה כעת לתוצאות גבוהות יותר בסוף השנה. כמו כן אנו משאירים את ציפיותנו לשולי רווח תפעולי נמוך של כ- 9%-10%, שכעת אנו מצפים שיעמוד בקצה התחתון של תחזיותינו, אך נמשיך במגמת שיפור הרווחיות שלנו".
נזכיר כי בפברואר השנה, רכשה סאפיינס את חברת StoneRiver האמריקאית תמורת כ-102 מיליון דולר - כמעט כל כח המזומן שעמד לרשותה בסוף הרבעון השלישי הקודם (96.7 מיליון דולר), מתוך אמונה שהעסקה תעזור לסאפיינס לשוק הביטוח האלמנטרי בארה"ב ולבסס את נוכחותה בצפון אמריקה. ל-StoneRiver כ-200 לקוחות בארה"ב והיא מעסיקה כ-500 אנשי ביטוח שהצטרפו לכ-1900 עובדי סאפיינס. בין המוצרים שלה נמצאים מערכות ניהול פוליסות, הדמיית מחשבון פנסיה, ביטוחי משנה ופתרונות לניהול מערכות כספים עבור ארגוני ביטוח.
סאפיינס אינטרנשיונל קורפוריישן, מקבוצת פורמולה מערכות, נוסדה ב-1990 והינה ספקית עולמית של פתרונות תוכנה לשוק הביטוח המותאמים לתחומי ביטוח אלמנטארי, ביטוחי חיים ופנסיה, ביטוחי משנה ועוד. פתרונות החברה מאפשרים לחברות הביטוח לייעל תהליכים עסקיים, להסתגל במהירות לשינויים בתעשייה ולספק שירותים חדשניים ללקוחותיהן. עם לקוחות סאפיינס נמנים ממשלות, בנקים וחברות ביטוח בינלאומיות בצפון אמריקה, אירופה, אסיה וישראל.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה