טלטלה בעזריאלי: המנכ"ל יובל ברונשטיין התפטר, תכירו את המחליף - אייל חנקין

4.5 שנים לאחר שנכנס לתפקיד, הודיע יובל ברונשטיין על התפטרות. דנה עזריאלי:  "מכבדת את החלטתו"
 | 
מגדל עזריאלי תל אביב, צילום: BizTv
קבוצת עזריאלי מדווחת הבוקר לבורסה כי מנכ"ל הקבוצה, יובל ברונשטין, הודיע על התפטרות וזאת לאחר כמעט 4.5 שנים בתפקיד ובסה"כ כ-11 שנים בקבוצה. לפי הדיווח, ברונשטין יסיים את תפקידו בסוף השנה הנוכחית. מי שיחליף את ברונשטין הוא אייל חנקין בן ה-48 שמכהן מאז שנת 2010 כמנכ"ל סופרגז (חברה בת בבעלות מלאה של עזריאלי).
עזריאלי קבוצה -1.9% עזריאלי קבוצה 21,720 -1.9% עזריאלי קבוצה בסיס:22,140 פתיחה:22,160 גבוה:22,160 נמוך:21,680 תמורה:17,851,412 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא:
דנה עזריאלי, יו״ר קבוצת עזריאלי, אמרה היום: ״אני מכבדת את החלטתו של יובל לפרוש מתפקידו ומודה לו על שנים של פעילות משותפת ופוריה שבהן הקבוצה הגיעה להישגים משמעותיים בכל פרמטר. אני מברכת את אייל חנקין על כניסתו לתפקיד מנכ"ל הקבוצה, ומלאת סיפוק מהעובדה שיש לנו קאדר של מנהלים מנוסים ומוערכים במערכת הרחבה של קבוצת עזריאלי המאפשרת לנו לקדם מנהלים מצוינים מתוך הבית. אייל הוא מנהל מוכשר שנכנס לתקופת פעילות ענפה בקבוצה. בימים אלה, קבוצת עזריאלי נמצאת בתנופת פיתוח אדירה בהיקף של כ- 600,000 מ״ר בייזום ובבניה, בהיקף כספי של כ-5 מיליארד שקלים".
ברונשטיין (48) הצטרף לקבוצת עזריאלי לאחר ששימש במשך 11 שנים בתפקידים בכירים במשרד האוצר, האחרון בהם הוא משנה לחשב הכללי. היום אמר ברונשטין כך: ״לפני כ- 11 שנים הצטרפתי לקבוצת עזריאלי כסמנכ"ל הכספים של הקבוצה וב- 5 השנים האחרונות אני מכהן כמנכל הקבוצה. היו אלה שנות עשייה מרתקות ואינטנסיביות, וכעת החלטתי לקחת פסק זמן ולבחון אתגרים מקצועיים חדשים. אני מבקש להודות ליו"ר דירקטוריון החברה, דנה עזריאלי, על האמון והתמיכה, לדירקטוריון, להנהלה ולעובדי הקבוצה אשר להם תרומה חשובה בהצלחה יוצאת הדופן של הקבוצה. אני מאחל הצלחה רבה לאייל חנקין בכניסה לתפקיד. מהיכרות רבת שנים עמו אני בטוח שאייל הוא האיש הנכון, בזמן הנכון, עבור הקבוצה וכי יש לו את כל הכלים והיכולות להמשיך ולהצעיד את הקבוצה להישגים רבים נוספים".
אייל חנקין, המנכ"ל הנכנס אמר: ״אני מודה ליו״ר הדירקטוריון, דנה עזריאלי, ולדירקטוריון הקבוצה על האמון בי, כמו גם ליובל ברונשטיין על שנים של שיתוף פעולה. כמי שהוא חלק מהקבוצה בשנים האחרונות, למדתי להוקיר ולהעריך את תרבותה העסקית הייחודית של הקבוצה ואת ה-דנא שמאפיין אותה. אני שמח ונרגש על ההזדמנות להוביל את אחת מקבוצות העסקים הגדולות והמוערכות במשק הישראלי״.
 
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה