אורד מדווחת על הזמנות בהיקף 100 מיליון שקל - המניה קופצת

החברה תספק שירותי תכנון והקמה לחברת שיכון ובינוי במסגרת הפרויקט להקמת 4 תחנות כח
 | 
שטרות דולר, צילום: Istock
חברת אורד אשר בשליטת משפחת אדורם וסולג פיתוח, דיווחה הבוקר על קבלת הזמנות בהיקף כולל כ-100 מיליון שקל. החברה תספק שירותי תכנון והקמה לחברת שיכון ובינוי במסגרת הפרויקט להקמת 4 תחנות כח בנגב. 
מניית אורד -0.24% אורד 81.8 -0.24% אורד בסיס:82 פתיחה:82 גבוה:81.9 נמוך:81.3 תמורה:115,268 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: רושמת עליה של 6.3% במחזור של 372 אלף שקל. מדובר במחזור חריג יחסית למחזור היומי הממוצע בחודש האחרון שעומד על 37 אלף שקל בלבד.
אורד פועלת בתחום מערכות המתח הנמוך ומבצעת פרויקטים בארץ ובחו"ל בין היתר למערכות בטחון ובטיחות אלקטרונית, מערכות שליטה ובקרה, ומערכות גילויי פריצה. החברה תספק כעת שירותי תכנון והקמה לחברת שיכון ובינוי בפרויקט שיכלול הקמת מערכת סולארית בטכנולוגיה פוטו-וולטאית לייצור חשמל בהספק מותקן כולל של 35.5 מגהוואט, עבודות הנדסה אזרחית באתרים, הקמת שדה סולארי, סלילת תשתית כבלים לנקודת החיבור לחברת החשמל ומיגון השדות במערכות האבטחה.
כמו כן, סוכם כי יסופקו לחברת שיכון ובינוי שירותי תפעול ותחזוקה של המתקנים שייבנו במסגרת הפרויקט ושל מתקנים נוספים לתקופה של 10 שנים, בעלות שנתית של 2 מיליון שקל, עם מועדי יציאה בכל 3 שנים. הפרויקט אשר צפוי להסתיים בין אוגוסט לדצמבר 2018 מצטרף להסכמי השירות בהיקף של כ-60 מיליון שקל של החברה ב-2017.
 
חברת הבת של אורד, סולארפאוור, עוסקת בתכנון, ביצוע ושירות של מערכות סולאריות פוטו-וולטאיות מאז שנת 2003. החברה הקימה וחיברה לרשת עד היום מעל 500 מערכות סולאריות, וכ-220 מגוואט מותקן במצטבר.  בין לקוחות החברה נמנים גופים ממשלתיים כגון משרד ראש הממשלה, משרד הבריאות והביטחון, גופים בתחום התעשייה הביטחונית וגופים ציבוריים גדולים.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה