טבע השלימה תיקונים להסכמי ההלוואה הבנקאיים שלה

זאת על מנת לאפשר לחברה גמישות פיננסית כדי לעמוד ביחסי המינוף
 |  (1)
מורידה מינוף
חברת התרופות טבע הודיעה היום על תיקונים להסכם ההלוואה מול הבנקים המממנים והסכמי מסגרת חדשים על מנת לאפשר לחברה גמישות פיננסית יותר כדי לעמוד ביחסי המינוף הקבועים בהסכמים.
יחסי המינוף המתוקנים (יחס חוב ל-EBITDA) הקבועים בהסכמים לה התחייבה טבע +0.5% טבע 6,090 +0.5% טבע בסיס:6,060 פתיחה:6,100 גבוה:6,137 נמוך:6,039 תמורה:46,222,980 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: , יאפשר יחס מינוף מקסימלי של עד פי 5 עד ה-31 בדצמבר של 2018, כך שיפחת בהדרגה לפי 3.5 עד 2020.
נכון לסוף יוני של 2017, סכום הקרן המצרפי תחת כלל הסדרי ההלוואה בדולר אמריקאי היה 5 מיליארד דולר, סכום הקרן המצרפי תחת כלל הסדרי ההלוואה ביין יפני היה 1.4 מיליארד דולר, וסכום הקרן המצרפי (משוך וזמין) תחת מסגרת האשראי המתחדשת בדולר אמריקאי היה 4.5 מיליארד דולר. התיקונים להסדרי האשראי הבנקאי קיבלו את תמיכתם של מלווים המחזיקים בכ-98% מסך ההלוואות וההתחייבות לאשראי במסגרת חמשת הסדרי האשראי הבנקאי. התיקונים כוללים תנאים נוספים כגון, גידול במרווח וכן גידול בעמלת ההתחייבות בנוגע למסגרת האשראי המתחדשת, במידה וירד דירוג האשראי של טבע, כמו גם תשלום עמלה בגין התיקונים להסכמים.
מייקל מקללן, סמנכ"ל הכספים הזמני של טבע: "אנו שמחים להודיע על התיקונים להסכמי ההלוואה הבנקאיים של החברה המשקפים תמיכה חזקה אותה אנו מקבלים מקבוצת הבנקים המלווים שלנו. תיקונים אלה מהווים חלק חשוב בתכנית החברה להשגת גמישות פיננסית, כמו גם לניהול מבנה ההון של טבע".
במקביל, טבע דיווחה היום על שותפות עם Nuvelution Pharma להאצת פיתוח טבליות AUSTEDO (deutetrabenazine) לשימוש בתסמונת טורט בילדים בארה"ב. טבע תוביל את התהליך הרגולטורי ותהיה אחראית למסחור. עם אישור ה- FDA ל-AUSTEDO בתסמונת טורט, טבע תשלם ל-Nuvelution תשואה מוסכמת מראש על ההון המושקע שלה.
תגובות לכתבה(1):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  אלו "הקובננטים" שטחנו עליהם את המוח... (ל"ת)
  כככ 19/09/2017 20:04
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור