ברוכים הבאים לאתר החדש של
רצינו להראות לכם מה חדש
להמשך הדרכה מעבר לאתר
תוכלו להירשם לאתר, לנהלאזור אישי
ולהגדיר ניירות למעקב
להמשך הדרכה מעבר לאתר
ריכזנו את כל המדורים בתחום
שוק ההוןבמקום אחד
להמשך הדרכה מעבר לאתר
ריכזנו עבורכם את כל הנתונים
להמשך הדרכה מעבר לאתר
כל הנתונים והכתבות
במדורהמטבעות הדיגיטליים
להמשך הדרכה מעבר לאתר
בואו לצפות
בתוכניות החדשות שלנו
להמשך הדרכה מעבר לאתר
נתוני אג“ח
להמשך הדרכה מעבר לאתר
גרפים אינטראקטיביים
להמשך הדרכה מעבר לאתר
תצוגת נתוני מט“ח חדשה
להמשך הדרכה מעבר לאתר
מניות ארביטראז‘
להמשך הדרכה מעבר לאתר
ריכזנו עבורכם את הקרנות
להמשך הדרכה מעבר לאתר
גלישה נעימה
מערכת
להמשך הדרכה מעבר לאתר

חילן: זינוק של 30% ברווח הנקי - המניה מזנקת ביותר מ-4%

אבי באום, צילום: יח"צ
מבול דו"חות פורסמו היום בתל אביב כאשר מוקדם יותר קבוצת חילן פרסמה את תוצאותיה לרבעון, שאותו היא מסכמת עם זינוק של 30% בשורה התחתונה. בתוך כך, החברה הכריזה על חלוקת דיבידנד ביניים בסך של 22.5 מיליון שקל.
מניית חילן 0% חילן 7,230 0% חילן בסיס:7,230 פתיחה:0 גבוה:0 נמוך:0 תמורה:-- לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: קופצת כעת ב-4.2% בת"א במחזור מסחר של 1.2 מיליון שקל, לעומת מחזור יומי ממוצע של 2 מיליון שקל בחודש האחרון.
בשורה העליונה, הכנסות החברה ברבעון השני עלו ב-8.3% לעומת הרבעון המקביל והסתכמו ב-330.7 מיליון שקל. העלייה מיוחסת בעיקרה לצמיחה במגזר פתרונות עסקיים ומגזר השכר.
הרווח התפעולי זינק ב-17.3% ל-30.4 מיליון שקל (המהווה כ- 9.2% מההכנסות).
ה-EBITDA ברבעון הסתכמה בכ-35.3 מיליון שקל (המהווה כ-10.7% מסך ההכנסות), לעומת 31 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד (המהווה כ-10.2% מסך ההכנסות), גידול של כ- 14%.
בשורה התחתונה, הרווח הנקי ברבעון השני זינק ב-32% לעומת הרבעון המקביל והסתכם ב-24.6 מיליון שקל (המהווה כ-7.4% מסך ההכנסות), הודות לעלייה ברווח התפעולי לצד קיטון בהוצאות המימון וקיטון בסעיף מסים על ההכנסה שנבע מהפרשים בגין שנים קודמות.
אבי באום, יו"ר קבוצת חילן: "ברבעון השני של שנת 2017 נמשכת מגמת הצמיחה בכל הפרמטרים התפעוליים תוך שיפור בשיעורי הרווחיות. אנו פועלים במגוון דרכים להמשך ביסוס צמיחתה האורגנית של קבוצת חילן וכן ממשיכים לפעול לאיתור מנועי צמיחה חדשים בתחומי הליבה. בהתאם לנהוג בחברה, עם פרסום תוצאות החציון אנו משתפים את בעלי המניות של חילן בהצלחת החברה באמצעות חלוקת רווחים ולאור התוצאות הטובות של החברה בשנה החולפת, החליט דירקטוריון החברה להגדיל את הדיבידנד. אני מודה לציבור המשקיעים על האמון בקבוצה ובדרכה ובכוונתנו להמשיך ולפעול על מנת להשיא ערך לכלל בעלי המניות".
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה