חברת המלט מודיעה על הכפלת כושר הייצור בסין

החברה הבת תקים מפעל חלופי לזה הקיים בעל כושר ייצור כפול. אמיר וידמן: "צעד נוסף ביישום אסטרטגית הצמיחה של החברה"
 |  (1)
אמיר וידמן, צילום: יח"צ
חברת המחברים והשסתומים לתעשייה, המלט -2.42% המלט 7,651 -2.42% המלט בסיס:7,841 פתיחה:7,800 גבוה:7,933 נמוך:7,630 תמורה:1,796,792 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: , דיווחה היום כי חברה בת בסין, בבעלותה המלאה, חתמה על הסכם עם הנהלת מחוז Yangzhong להעתקת מפעל החברה בסין.
מהודעתה של המלט עולה כי המפעל החדש, שיוקם בהשקעה כוללת של כ-15 מיליון דולר, הינו בעל כושר ייצור כפול מזה של המפעל הנוכחי. המלט צופה כי יתקבל פיצוי של כ-9 מיליון דולר ממחוז Yangzhong שיתקבל ב-3 תשלומים ואת יתרת הסכום, כ-6 מיליון דולר, המ-לט תשקיע באמצעות גיוס מימון חיצוני.
במהלך בניית המפעל החדש, תהיה רשאית חברת הבת בסין להמשיך ולהשתמש בשטח היצרני של המפעל הנוכחי ובכך לא צפויה להיפגע יכולת הייצור של חברת הבת בסין עד להשלמת בניית המפעל החדש. להערכת החברה בניית המפעל החדש צפויה להסתיים עד סוף הרבעון הראשון של שנת 2019.
המל-לט השלימה את רכישת מלוא הון המניות של חברת הבת בסין באפריל 2016 תמורת כ-15 מיליון דולר והיא אוחדה לראשונה בדוחות המלט ברבעון השני לשנת 2016. החברה הסינית פועלת בתחום התעשייה התהליכית ומייצרת ברזים ומחברים לתחום האנרגיה הגרעינית, פטרוכימיה, הנפט והגז ומחזקת את כושר התחרות של החברה ואת יכולתה להרחיב נתחי שוק. 
אמיר וידמן, מנכ"ל המ-לט: "אנו שמחים על המהלך המשמעותי של הכפלת כושר הייצור והרחבת מגוון המוצרים המיוצרים בסין. החברה הסינית מגלמת פוטנציאל גדול עבור המ-לט בחדירה לשוק האנרגיה הגרעינית באסיה ומתחילת הייצור במפעל החדש, גם לשוק המוליכים למחצה הנמצא במגמת צמיחה מואצת בכלל ובסין בפרט. במהלך השנים הקרובות מתוכננים להיבנות בסין מספר גדול של FABs , הקמת המפעל החדש והרחבת יכולות הייצור בחברה הסינית לשוק המוליכים למחצה, תאפשר לחברה להרחיב את פעילותה ולתת מענה לגידול הצפוי בביקושים בתחום זה. הקמת המפעל החדש, הינו צעד נוסף ביישום אסטרטגית הצמיחה של החברה לביסוס הפריסה הגלובלית שלנו ושיווק מוצרי הקבוצה למגוון רחב של תעשיות. אנו מודים להנהלת מחוז Yangzhong על שיתוף הפעולה ומאמינים כי הקבוצה ממוצבת היטב מקצועית ותפעולית, וערוכה לפעול במרץ להאצת הצמיחה ומעמדנו התחרותי והשיווקי בכל הטריטוריות".
תגובות לכתבה(1):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  ראו סיפור גדות ביוכימיה. עיניים פקוחות (ל"ת)
  שומר נפשו 10/08/2017 13:24
  הגב לתגובה זו
  0 1
  סגור