יוניטרוניקס תקים חניון אוטונומי בארה"ב תמורת 17.6 מ' ש'

 | 
חיים שני, יוניטרוניקס, צילום: יח"צ
בקרוב בת"א? חברת יוניטרוניקס -0.92% יוניטרוניקס 1,188 -0.92% יוניטרוניקס בסיס:1,199 פתיחה:1,199 גבוה:1,199 נמוך:1,180 תמורה:37,983 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: , הפועלת בשוק מוצרי האוטומציה, המחסנים והחניונים האוטונומיים, ונמצאת בשליטת קרן פימי, הודיעה היום (א') כי החברה "הנכדה" 'יוניטרוניקס סיסטמס אינק', חתמה על הסכם להקמת מערכת חנייה אוטונומית בעיר יוסטון בארה"ב. סך התמורה הצפויה לחברה עבור הפרויקט מסתכמת בכ-4.86 מיליון דולר (כ-17.6 מיליון שקל) כאשר זה מתוכנן להסתיים במחצית השנייה של שנת 2019.
יוניטרוניקס פיתחה טכנולוגיית חניה אוטונומית הכוללת מערך יחידות רובוטיות שנועד לאפשר איחסון ואיחזור בחניון אוטומטי, בצפיפות אחסון של כמות רכבים הגדולה פי 3 בהשוואה לחניונים רגילים. המערכת מנוהלת באמצעות תוכנות מתקדמות שנועדו לאפשר אחסון אוטומטי יעיל של רכבים בחניון ושליפתם במהירות בתום החניה. נציין כי נכון להיום פועלים בצפון אמריקה שישה חניונים אוטונומיים המבוססים על המערכות הרובוטיות של החברה, המכילים יחדיו כ-1400 מקומות חניה.
לחניון האוטונומי של יוניטרוניקס ישנן מספר יתרונות כדוגמת עלות כוללת נמוכה יותר; חסכון בנדל"ן יקר; ידידותיות לסביבה - צריכה נמוכה של חשמל, צמצום פליטת מזהמים, פעולה שקטה, והקטנת הצורך בחפירה מתחת לקו מי התהום; עלויות תחזוקה נמוכות; שימור העיצוב החיצוני של המבנה וכן נוחות ונגישות משופרת לבעלי צרכים מיוחדים. כמו כן, חניון אוטומטי עשוי להציע ביטחון אישי וביטחון רכוש מוגברים בהיותו מתוכנן להקשות על פגיעה בבעל הרכב או לגנוב את הרכב בחניון מסוג זה, ובכך יכול להוזיל את דמי הביטוח ליזמים.

חיים שני מנכ"ל יוניטרוניקס: "אנו גאים לדווח על חוזה נוסף, אחד עשר במספר, להקמת חניון אוטונומי בצפון אמריקה. עד כה הושלמו ונמסרו ללקוחות החברה שישה חניונים אוטונומיים בצפון אמריקה המכילים ביחד כ- 1400 מקומות חניה. הטכנולוגיה הרובוטית ומערכות הבקרה המתקדמות, המחנים מדי יום אלפי רכבים המשתמשים בחניונים שהוקמו ע"י החברה, נחשבים למובילים בשוק העולמי באמינות וביעילות. בהסכם הנוכחי מרחיבה החברה את פעילותה לאזור משמעותי נוסף בשוק הצפון אמריקאי, והוא מעיד על האמון הרב שהצרכנים בשוק זה רוכשים למערכות החניה של יוניטרוניקס".
יוניטרוניקס היא חברה ישראלית ציבורית בעלת פעילות בינלאומית ענפה, העוסקת בשני תחומים עיקריים: 2. תחום המוצרים: תכנון, ייצור ושיווק מוצרי אוטומציה תעשייתית ובעיקר בקרים מתוכנתים (PLC). 2. תחום הפתרונות האוטומטים: תכנון, הקמה ותחזוקה של חניונים רובוטיים אוטונומיים ומערכות לוגיסטיות אוטומטיות בעיקר מחסנים אוטומטיים. יוניטרוניקס מייצאת את מוצריה ושרותיה באמצעות למעלה מ-165 מפיצים ברחבי העולם ובאמצעות חברות בנות בארצות הברית. יוניטרוניקס מעסיקה כ-230 עובדים; מטה החברה ומשרדיה בישראל ממוקמים בקריית שדה התעופה. החברה נמצאת כאמור בשליטת קרן פימי ומייסד החברה חיים שני, המכהן כיום כמנכ"ל.
 
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה