המניה שמזנקת כעת 16.5%; הסוחרים מנצלים הזדמנות?

 |  (1)
בדרך למחיקה
בעלת השליטה בחברה  ספיר קורפ 0% ספיר קורפ 718 0% ספיר קורפ בסיס:718 פתיחה:718 גבוה:718 נמוך:718 תמורה:1,917 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא:  שעוסקת בנדל"ן מניב ויזמות נדל"ן בארה"ב פרסמה הבוקר הצעת רכש מלאה למניות החברה, וזאת לפי מחיר של 9.8 שקלים. הגוף שמחזיק בנתח הגדול ביותר מלבד בעלת השליטה הוא ילין לפידות עם כ-9%. מהמניות. ל-Bizportal נודע כי בילין לפידות שנכנסו להשקעה בחברה כבר לפני 3 שנים במחיר ממוצע של סביב 4.5 שקלים מתכוונים להיענות להצעה, אבל לשוק חוקים משלו.
בעוד הצעת הרכש עומדת על 9.8 שקלים (אפסייד של 12.5%), המניה מזנקת כעת כ-16.5% למחיר של מעל 10 שקלים. כמובן שהעובדה שמחיר המניה נסחר מעל מחיר הצעת הרכש מאותתת על כך שיש מי שחושב בשוק שהצעת הרכש מצד בעלת השליטה היא רק ההצעה הראשונה, לקראת מקצה שיפורים שמשמעותו העלאת תג המחיר לצורך רכישת המניות ומחיקת החברה מהמסחר.
במידה וההצעה תתקבל במלואה ע"י בעלי המניות (לפחות 95% מכלל המחזיקים), תהפוך החברה לפרטית בבעלות ובשליטה מלאה של המציעה יחד עם חברת 'רניטק'. 
אי אס אר אר קפיטל בע"מ (לשעבר אי.ג'י.אר.אי), הינה כאמור חברת השקעות והחזקות הפועלת בתחום הנדל"ן המניב ועוסקת באמצעות חברות כלולות, בהשקעה בנכסי נדל"ן מניב בחו"ל, בעיקר בתחומי המגורים. להיום, מתמקדת פעילות אי אס אר אר בעיקר בארה"ב. בנוסף, החברה מחזיקה גם בנכס בישראל. נזכיר כי בחודש אפריל 2014 הושלמה עסקת העברת השליטה, לפיה חברת יורוקום וד"ר יאיר ויל מכרו את מלוא החזקותיהם בחברה, לשותפות 'ASRR' בשליטתם של אלכס ספיר ורותם רוזן. החברה נסחרת בת"א לפי שווי שוק של כ-250 מיליון שקל (לאחר הזינוק היום).
תגובות לכתבה(1):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  ממליץ פרוטרום אלוני חץ פועלים לאומי .רק לא כיל (ל"ת)
  צחי וויט 15/07/2017 16:37
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור