לפידות מעדכנת: פעילות הסחר צפויה לצמוח משמעותית ב-2018

 |  (1)
יעקב (לוקסי) לוקסנבורג, צילום: אבי שאולי
קבוצת לפידות, חברת השקעות הפועלת בתחומי התקשורת, הסחר והקידוחים היבשתיים בישראל שבשליטת יעקב לוקסנבורג מעדכנת היום (ד') כי סך ההכנסות לפעילות הסחר הבינלאומי (באמצעות קבוצת 'Alpros') לשנת 2018, צפוי להסתכם בטווח של 135-145 מיליון אירו ובכלל זה הכנסות של כ-10 מיליון אירו ממכירות בכל אחד מאזורים דרום-מזרח אסיה ואמריקה (לרבות אמריקה הלטינית).
טווח ההכנסות שצופה הקבוצה לשנה הבאה משקף גידול משמעותי של 35%-45% ביחס להכנסות המוערכות של קבוצת 'Alpros' לשנת 2017 אשר צפויות להסתכם בכ-100 מיליון אירו. מתוך המחזור הצפוי, נכון להיום, כבר התקבלו בקבוצת אלפרוס הזמנות על סך של כ-40 מיליון אירו למחצית הראשונה של 2018.
 
פעילות הסחר הבינלאומי של לפידות, באמצעות קבוצת 'Alpros', העוסקת בסחר במגוון מוצרי צריכה ממותגים ומשמשת כספק של גופים קמעונאיים גדולים בעולם, צמחה בארבע השנים האחרונות בקצב נאה כך שממכירות של 10 מיליון אירו בשנת 2012 לכדי 78 מיליון אירו בסיכום השנה החולפת. לפידות כאמור צופה כי פעילות הסחר ב-2017 תצמח בכ-28% ותגיע למכירות של כ-100 מיליון אירו.
 
נציין כי לפידות, שבשליטת יעקב לוקסנבורג, דיווחה בחודש מאי 2017 כי היא בוחנת את רישומה למסחר של קבוצת Alpros, חברות הסחר הבינלאומי בהן מחזיקה לפידות ישירות ובאמצעות שרשור בכ-66% מהון המניות.
 
כיום פעילות הסחר הבינלאומי של לפידות מתבצעת באמצעות מספר חברות אירופאיות, כאשר ההתמקדות היא במוצרים מקטגוריות ההלבשה, ההנעלה, ציוד ספורט וטיולים, אביזרים, תכשיטים ושעונים, זאת בעיקר בשוק האירופי. אמזון היא לקוח מרכזי של פעילות אלפרוס, אשר לה מערכת יחסים ארוכת שנים עם אמזון וטרק-רקורד של עמידה מתמדת בסטנדרט השירות הגבוה שנדרש על-ידי ענקית הריטייל. הצמיחה המהירה בפעילות Alpros נובעת ממספר גורמים: הגדלת היקף ההזמנות מצד הלקוחות (לרבות בקטגוריות מוצרים נוספות), הרחבת תשתית הרכש והמערך הלוגיסטי, מכירות ללקוחות חדשים וכן הרחבת הפעילות לאזורים גאוגרפיים חדשים.
תגובות לכתבה(1):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  סאני תקשורת רק מתרחבת היא ביצעה מהלך של 10% מהפוטנציאל שלה (ל"ת)
  מור 05/07/2017 13:04
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור