עוזי דנינו מנכ"ל אקסלנס פורש מתפקידו לאחר 6 שנים

 |  (2)
עוזי דנינו, צילום: עודד קרני
על רקע השינויים בבית ההשקעות שלא נעשו על פי דעתו, עוזי דנינו, מנכ"ל בית ההשקעות אקסלנס, הודיע היום כי יפרוש מתפקידו בסוף החודש, וזאת בתום 5 שנות כהונה. נזכיר כי בתחילת השנה עם מיזוג פעילות הגמל של אקסלנס לתוך הפניקס, בית ההשקעות בניהולו של דנינו נותר עם פעילות של תעודות סל וכן קרנות נאמנות ותיקים. דנינו התנגד למיזוג אך לא הביע כוונה לעזוב בעקבותיו. עם זאת, דנינו המעיט להגיע לישיבות של איגוד בתי ההשקעות ונראה כי עניין העזיבה היה רק עניין של זמן, בין היתר, ברקע ליחסים עם מנכ"ל הפניקס איל לפידות.
דנינו (59ׂ) הצטרף לאקסלנס לפני 6 שנים, עם מינויו ליו"ר בית ההשקעות. כעבור שנה, עם פרישת המנכ"ל הקודם דוד ברוך, מונה למנכ"ל החברה. לפני הצטרפותו לאקסלנס כיהן דנינו בתפקידים בכירים בבנק מזרחי טפחות, בהם סמנכ"ל בבנק, מנהל החטיבה לנכסי לקוחות וייעוץ ודירקטור בחברות בנות ויו"ר דירקטוריון החברה לנאמנות.
במהלך שנות כהונתו של דנינו הוקם מערך שיווק אחיד להפצת כל מוצרי הבית והורחבו משמעותית הפעילויות הקיימות, כגון תעודות הסל והברוקראז'.
בהודעה לעובדי אקסלנס אמר דנינו: "לפני כ-6 שנים הצטרפתי לאקסלנס כיו"ר הקבוצה, ולאחר מכן כמנכ"ל. תקופה זו היוותה עבורי תקופה מאתגרת ומהנה של עשייה, יצירה, התפתחות וצמיחה. שמחתי ונהניתי לעבוד עמכם, המנהלים והעובדים בארגון. ללמוד, להקשיב וביחד להוביל את אקסלנס להצלחות בסביבה משתנה ומאתגרת. במהלך שנים אלו עבר שוק ההון תמורות ושינויים רבים, שהשפיעו על התעשייה והסביבה העסקית בה אנו פועלים. למרות השינויים בענף, התחרותיות והרגולציה, הצליחה אקסלנס להמשיך ולהוביל כבית השקעות חדשני, מקצועי, רווחי ומוצלח – בזכות עובדיה ומנהליה. בימים אלו אני מסיים את תפקידי באקסלנס וממשיך לאתגרים חדשים. ברצוני להודות לכל אחד ואחת מכם באופן אישי על המקצועיות, המחויבות, האמון והשותפות לדרך ולאחל לאקסלנס ולעובדיה המשך הצלחה ושגשוג. בהזדמנות זו, אני מודה ליו"ר ולחברי הדירקטוריון על התמיכה לאורך כל הדרך".
תגובות לכתבה(2):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 2.
  עוד אחד שברח מלפידות
  אפי 27/06/2017 20:25
  הגב לתגובה זו
  0 0
  צריך להעריך אותו ששרד כל כך הרבה זמן תחתיו..בהצלחה
  סגור
 • 1.
  צודק בפרישתו, מענין מי יוכל להסתדר עם מנכל הפניקס. (ל"ת)
  פרישה חכמה 27/06/2017 17:36
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור