דו"חות מנרב פרויקטים: מכרה 45 דירות ברבעון הראשון של 2017

 | 
אברהם קוזניצקי, צילום: Bizportal
חברת מנרב פרויקטים שהינה זרוע הנדל"ן למגורים של מנרב אחזקות ולאחרונה הונפקה בבורסה בת"א מפרסמת היום את הדו"חות הראשונים כחברה ציבורית. 
הכנסות החברה ברבעון הראשון 2017 צמחו בכ-13% לכ-122 מיליון שקל, לעומת הכנסות של כ-108 מיליון שקל בתקופה המקבילה אשתקד. הגידול בהיקף ההכנסות נובע בעיקר מהתקדמות בביצוע בניינים ומהמשך מכירות בפרויקטים שבביצוע במגזר היזום לבנייה, וכן מהכרה בהכנסה בפרויקטים שנוספו לאחר התקופה המקבילה. עם זאת, ברבעון הראשון מכרה החברה 45 דירות בלבד, זאת לעומת מכירה של 224 דירות ב-2016. 
הרווח התפעולי ברבעון הראשון 2017  הסתכם בכ-10 מיליון שקל, לעומת רווח תפעולי של כ-14 מיליון שקל בתקופה המקבילה אשתקד. בחברה מדגישים כי ברבעון המקביל ב-2016 רשמה החברה שערוך נדל"ן חיובי בהיקף של כ-10.4 מיליון שקל, בעוד שברבעון הנוכחי לא נרשמו שערוכי נדל"ן ומציינים כי על אף גידול בהיקפי פעילות החברה, החברה שומרת על יציבות בהיקף הוצאות הנהלה וכלליות. הרווח הנקי ברבעון הראשון של 2017 עלה לכ-10.6 מיליון שקל, בהשוואה לכ-10.1 מיליון בתקופה המקבילה אשתקד.
 דרור קוזניצקי, מנכ"ל מנרב פרויקטים: "אנחנו שמחים לדווח ברבעון הראשון של 2017 על תוצאות חזקות, המשקפות את המומנטום החיובי בפעילות החברה. אנחנו ממשיכים לשמור על קצב יציב של מכירות של דירות באתרים השונים אותם אנו מפעילים. במהלך הרבעון השלמנו  בהצלחה הליך של IPO שהגדיל בצורה משמעותית את יתרות הנזילות של החברה, ובכך חיזק בצורה ניכרת את האיתנות הפיננסית של החברה, את גמישותה הפיננסית ויכולתה לבצע השקעות חדשות ללא גידול במינוף הפיננסי. כמו כן, אנו מעריכים כי התנודות במחירי הדיור בתקופה הנוכחית עשויים לייצר לנו הזדמנויות עסקיות חדשות לטווח הארוך". 

 
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה