ווליו בייס מתרשמים מדו"חות ריט 1: "אטרקטיבית להשקעה"

 | 
גלובל פארק לוד, ריט 1, צילום: יח"צ
קרן הנדל"ן, ריט 1, פרסמה הבוקר (ב') את תוצאותייה הכספיות לרבעון הראשון של השנה כאשר רשמה צמיחה דו ספרתית של 18% ב-FFO הריאלי, שהסתכם בכ-46 מיליון שקל. במעמד הפרסום דיווחה החברה על אישור חלוקת דיבידנד בהיקף של 23 מיליון שקל.
בווליו בייס לא נותרים אדישים לתוצאות חברת הנדל"ן ומוציאים היום התייחסות עם עדכון מחיר יעד כאשר כותבים כך: "ריט1 פרסמה הבוקר את תוצאות הרבעון הראשון של שנת 2017. החברה ממשיכה להציג גידול בכל הפרמטרים התפעוליים לצד המשך צמיחה בהיקף הנכסים. החברה מציגה צמיחה מרשימה של 7% ב-NOI  מנכסים זהים, הנובעת בעיקר מגידול בשיעורי התפוסה וכתוצאה מהשלמת תהליכי השבחה וכן החלפת שוכרים במספר נכסים. התפוסה בנכסים ממשיכה להיות גבוהה ועומדת על כ-99.4%". 
"אנו נותרים בהמלצת קנייה ומעלים את מחיר היעד ל- 15.58 שקל למנייה (אפסייד של כ- 22%), לפי מודל שמרני הגוזר מכפיל FFO של 13.5 לשנת 2017 (לפי ה-FFO לרבעון הראשון מנורמל שנתי). להערכתנו אחזקה בחברה המנוהלת היטב ומספקת תשואת דיבידנד גבוהה של כ- 4.4% לשנה, תשואה הגבוהה מתשואות אגרות החוב של החברה, ממשיכה לייצר עסקאות ולשפר את הנדל"ן שבבעלותה היא אטרקטיבית  להשקעה".
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה