בתוך פחות משבוע: באופנהיימר מעדכנים שוב את מחיר היעד למניית נייס

 | 
ברק עילם, צילום: CPC
חברת נייס +0.21% נייס 43,340 +0.21% נייס בסיס:43,250 פתיחה:43,590 גבוה:43,600 נמוך:43,020 תמורה:67,508,924 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: (סימול בנאסד"ק: NICE) העוסקת במתן פתרונות תוכנה, הייתה  מהראשונות שפתחה את עונת הדו"חות באחוזת בית כאשר דיווחה ביום חמישי בשבוע שעבר את תוצאותייה הכספיות לרבעון הראשון של השנה והיכתה את תחזיות האנליסטים. בתגובה לדו"חות רשמה המניה באותו היום קפיצה בשיעור חד של 4.7%. 
בתגובה לדו"חות החזקים, הוציאו באופנהיימר, כבר ביום ראשון שלאחר מכן, עדכון כלפי מעלה למחיר יעד של 75 דולר וציינו כי המידע הראשוני של החברה בנוגע להכנסותיה מתחום הענן היו מעודדים וצמחו משמעותית בעקבות רכישת 'InContac'. 
כעת, ימים ספורים לאחר מכן, באופנהיימר משחררים עדכון נוסף כאשר משמרים את המלצתם על 'תשואת יתר' אך עם זאת מעלים את היעד למניה ל-80 דולר, המשקף אפסייד של כ-7% על מחירה הנוכחי בנאסד"ק. כך נכתב:
"אנו משמרים את המלצת 'תשואת יתר' למניית NICE תוך העלאת מחיר היעד ל-80 דולר, בעקבות יום האנליסטים שערכה החברה בארה"ב, בו הציגה את מוצריה ואת האסטרטגיית הצמיחה העתידית. מנועי הצמיחה כוללים פתרונות אנליטיים, פתרונות omni-channel לתקשורת מרובת ערוצים עם הלקוחות, פתרונות הענן והבינה המלאכותית. בשלוש השנים האחרונות חיזקה הנהלת נייס את הדגש על המגזר הארגוני, תוך מכירת פעילויות בתחום הביטחוני, רכישות אסטרטגיות של Nexidia ו-InContact והרחבת סל מוצריה, אסטרטגיה שהובילה להאצה בקצב הצמיחה ולשיפור ברווחיות החברה.
"בכנס האנליסטים השנתי של חברת נייס שנערך בלאס וגאס הציגה החברה את האסטרטגיה הארגונית ואת מנועי הצמיחה שלה, הכוללים 4 מרכיבים: אנליטיקה, omni-channel, ענן ובינה המלאכותית. בעקבות הרכישות שביצעה נייס בתחום הענן, גדל שוק היעד הפוטנציאלי מ-2 מיליארד דולר ל-15 מיליארד דולר, גידול התומך בהאצה בקצב הצמיחה העתידית. התכנית האסטרטגית NICE2B של הנהלת החברה צופה השגת הכנסות של 2 מיליארד דולר, תוך שיפור בשיעורי הרווחיות. אנו משמרים את תחזיותינו ואת המלצת ה-Outperform על מניית NICE, תוך העלאת מחיר יעד מ-75 דולר ל-80 דולר, בהתבסס על מכפיל 18.2 לתחזית הרווח ל-2018". 
מתחילת השנה הנוכחית רשמה מניית נייס תשואה חיובית צנועה של כ-4% לשווי שוק של כ-16.3 מיליארד שקל

תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה