מחוץ לקופסה: 5 מניות שמסמנים כעת האנליסטים בארץ - לתיבול תיק ההשקעות

המניה המומלצת של לאומי שוקי הון, וזאת המומלצת של פסגות ופועלים... הנה לכם מניות מחוץ לקופסה
 |  (10)
רעיונות השקעה
שוקי המניות בחו"ל נסחרים בתקופה האחרונה בסוג של כמעט אופוריה. כשנראה היה שראלי טראמפ נרגע הגיעו הבחירות בצרפת ושלחו את המדדים המובילים לגל עליות נוסף ולפחות בכל הקשור לוול סטריט - לכולם ברור שהמחירים הם כבר לא ממש זולים וכנראה שיש צורך בבחירה בפינצטה של מניות להשקעה. ברקע לסיטואציה ביקשנו מהגופים הגדולים בארץ לסמן מניות מומלצות להשקעה מעבר לים, ההמלצות לפניכם:
יחידת המחקר באגף ייעוץ ומחקר, בנק הפועלים
"Skechers USA (סימול: SKX), מעצבת ומשווקת מוצרי הנעלה תחת המותג Skechers ושלושה קווי מוצרים ממותגים של הנעלת רחוב ואופנה אחרים, לגברים, נשים וילדים. בארה"ב, החברה מוכרת נעליים דרך חנויות מיוחדות לכך, חנויות כל-בו, חנויות המתמחות בנעלי ספורט, קמעונאיות עצמאיות, קמעונאיות המשווקות באמצעות קטלוגים ואינטרנט, וחנויות בבעלות החברה. החברה משווקת את מוצריה בלמעלה מ-160 מדינות נוספות דרך לקוחות סיטונאיים, באמצעות רשת גלובלית של מפיצים, חברות בנות ומיזמים משותפים באסיה, אירופה, קנדה ואמריקה הלטינית. החברה פועלת בשוקי נעלי האופנה, היומיום והספורט התחרותיים מאוד, בהם חשובים העיצוב, יוקרת המותג, האופנתיות, החדשנות, המחיר והשיווק".
"החברה רואה במתן רישיונות ליצרניות להשתמש במותג Skechers אמצעי יעיל וזול להרחבת קווי המוצרים שלה לקטגוריות שאינן בתחום ההנעלה. יש לחברה 25 הסכמי רישוי גלובליים פעילים לעיצוב ולהפצה של בגדים, מוצרי עור, תיקים, משקפיים ושעונים. לאחר צמיחה בשיעור של 13% במכירות בשנת 2016, הצפי הוא לצמיחה בשיעור של כ- 10% בשנת 2017, בעיקר בתמיכת גידול בפעילות הסיטונאית הבינלאומית (לעומת הסיטונאות בארה"ב), ותחת הנחה של צמיחה מתונה בלבד במכירות בחנויות. על רקע ההתרחבות הנמשכת בתחום הקמעונאות ברחבי העולם, החברה מתכננת פתיחה של 70-90 חנויות חדשות בשנת 2017, ובכך להוסיף לבסיס הגלובלי שלה למעלה מ-2,000 חנויות, הן בבעלות החברה והן בבעלות צד שלישי".
"המכירות צפויות לצמוח בשיעור גבוה מתוך המלאי בקווים החדשים של ה-"לייף סטייל" ובתחום הריצה, ההליכה והאימון. עם הגידול במכירות המקוונות ובהכנסות מרישוי, צפויה צמיחה בשיעור של כ- 9% במכירות בשנת 2018. תוצאותיה הפיננסיות של החברה ברבעון הראשון של 2017 היו מעודדות, על רקע המשך צמיחה איתנה בעסקים הבינלאומיים, שקוזזו במקצת באסיה פסיפיק ובאמריקה הלטינית. אלו צפויים להוות כמחצית מהמכירות בשנת 2017. במבט קדימה, צבר ההזמנות הגלובלי נראה איתן (צמיחה דו-ספרתית ברבעון הראשון) וקיים פוטנציאל לגידול נוסף בנתח שוק בקטגוריות מוצרים שונות, ערוצי הפצה ואזורים גיאוגרפיים חשובים, מאחר וקווי הנעליים של החברה, להם תמחור בינוני, מניעים את הביקוש לחידושים באופנה וחדשנות טכנולוגית".
"מניית החברה נסחרת במכפיל רווח חזוי של 18.0 ל-2017, נמוך משמעותית מממוצע המכפילים ההיסטוריים של החברה, אם כי בפרמיה לעומת המתחרות, אשר נראית מוצדקת, לאור הזדמנויות הצמיחה הגדולות יחסית של SKX בשוק הבינלאומי, לרבות בסין ובהודו".
אוהד חיים, אנליסט ני"ע זרים בלאומי שוקי הון
"חברת Relx מספקת פתרונות מידע מקצועי ללקוחות מתחומים שונים. לחברה בסיס נתונים רחב ובלעדי של מידע מקצועי בתחומים מגוונים: מדע, רפואה, משפט ולעסקים סוגי הלקוחות מגוונים וכולל בין היתר אוניברסיטאות, בתי חולים, חברות וגופים ממשלתיים. החברה נסחרת בהולנד, לונדון ובארה"ב ADR. RELX נסחרת בשווי שוק של 42.27 מיליארד דולר. החברה מעסיקה 30 אלף עובדים".
"החברה החלה את דרכה כמוציאה לאור של מדיה מקצועית מודפסת, אך כעת חלק ניכר מפעילותה הוא במדיה הדיגיטלית. הפלטפורמה הדיגיטלית היא Group RELX המוחזקת על ידי Relx Plc ו Relx Nv 52.9% ו 47.1% בהתאמה. הזכויות הכלכליות נחצות בין שתי הישויות והפער באחוזים בא לידי ביטוי בזכויות הצבעה. עבור מרביתנו השם Relx אינו אומר הרבה, אך כאשר חוקר באוניברסיטה או בבית חולים מחפש מידע, Relx - או בשמה הקודם, Reed Elsevier - היא המקום הראשון שאליו הוא פונה. על פי הערכות, כ-16% מהמאמרים המדעיים שפורסמו בשנה האחרונה, פורסמו בפלטפורמות של Relx. לכך יש משמעות רבה, חוקרים יעדיפו לפרסם בפלטפורמה גדולה ומוכרת כדי לייצר מקסימום חשיפה ולכן קשה לשבור את היתרון התחרותי הזה".
"הכנסות החברה מפוזרות, ומגיעות מפרסומים מתחומים שונים. כך, פרסומיה בתחומי המדעים, רפואה וטכני מניבים 34.7% מההכנסות; פרסומים בתחומי ניהול סיכונים ומידע לעסקים אחראים ל-27% מההכנסות; מידע בתחום המשפטי מניב 23.2% מההכנסות; ואילו תערוכות ותצוגות משלימות את ה-16.9% הנותרים. מחצית מההכנסות של החברה מגיעות מארה"ב, כ-30% מאירופה, והיתר משאר העולם. 52% מההכנסות מיוחסות למשתמשים רשומים המשלמים דמי מנוי - סגמנט הנחשב יציב."
"הדו"חות הרבעוניים האחרונים הדגישו שוב את הצמיחה המהירה והגידול בנתח השוק של החברה. הכנסות Relx צמחו ב-10% ל-3.25 מיליארד דולר; ה-ROE קפץ ל-30.79% לעומת 27% ברבעון המקביל; הצמיחה בהכנסות צפויה להיות 4%; והרווח למניה הצפוי ל-2016 הוא 0.706 פאונד למניה - צמיחה של 16.5% ביחס לשנה קודמת. הרווח הנקי ב-2017 צפוי לצמוח בכ-10%. הסיכון העיקרי לחברה מסוג זה, הוא האטה כלכלית. בתקופות של האטה כלכלית, לחברות וארגונים נטייה לחתוך ולחסוך בהוצאות על מחקר. במשבר ב-2008 החברה רשמה קיפאון בהכנסות, וירידה ברווח הנקי של 20% ל-195 מיליון דולר. אך יחד עם זאת החברה הצליחה לחזור במהירות לתוואי הצמיחה המוכר עם תום המשבר. בנוסף, החברה הצליחה להציג שורה תחתונה חיובית גם בשנים בהן אירופה התמודדה ומתמודדת עם מצב כלכלי מאתגר".
"Relx הומלצה על ידינו בתחילת השנה, ולמרות המהלך המרשים של 18% , אנו מחזקים את ההמלצה על המניה. המומנטום העסקי נמשך והחברה ממשיכה להיכנס לתחומים חדשים. המנייה נסחרת במכפיל 19.75 לרווחי 2017, בסביבת המכפילים הגבוהה של היום זהו מכפיל לא גבוה והוא אינו משקף את מעמדה המוביל של החברה ואת קצב הצמיחה שלה".
אילן שטרק, מנהל דסק נכסים גלובאליים ומט"ח בירושלים ברוקראז'
"UnitedHealth Group (סימול: UNH) היא החברה הגדולה בתחומה המספקת מגוון תוכניות ביטוח בריאות בארצות הברית ללקוחות פרטיים ומעסיקים ומשרתת מעל 50 מיליון חברים. כמו כן היא נותנת שירותים לתחום הרפואה הציבורית (Medicare ו-Medicaid). מניית החברה נסחרת בבורסה בניו יורק לפי שווי של כ- 160 מיליארד דולר ומהווה כ-5.5% ממדד הדאו ג'ונס, עם הכנסות של 185 מיליארד דולר בשנת הכספים 2016. לחברה שני מגזרי פעילות עיקריים הפועלים בנפרד אך יש ביניהם סינרגיות: UnitedHealthcare הכוללת את פעילות ביטוח הבריאות כולל התוכניות הממשלתיות ו-Optum הכוללת את שירותי הבריאות השונים".
"התעשייה כולה נהנית מההוצאה הכוללת על בריאות בארה"ב, כאשר סך ההוצאות על בריאות ב-2015 בארה"ב היו 3.2 טריליון דולר, 17.8% מהתמ"ג, ובשנת 2025 ההוצאות כבר צפויות להוות 19.9% מהתמ"ג בסכום של 5.6 טריליון דולר. השינויים במודל של מערכת הבריאות האמריקאית פועלים לטובת החברה כאשר מערכת הבריאות הממשלתית הפועלת באמצעות Medicare (התוכנית למבוגרים מעל גיל 65 ונכים) ותוכנית Medicaid (מעוטי היכולת) צפויה להגדיל את הפניית המשאבים לחברות שירותי הבריאות הפרטיות באמצעות מודל של תשלום עבור שירותים ספציפיים. Medicare Advantage היא תוכנית המאפשרת למבוטחים של Medicare לנהל את כל ביטוח הבריאות שלהם דרך החברות הפרטיות באמצעות תשלום חודשי קבוע מהממשל הפדרלי ישירות לחברות הפרטיות. זהו תחום הצומח במהירות ככל שהאוכלוסייה מתבגרת ו-UNH היא השחקנית הגדולה בתחום עם נתח שוק של 24%".
"החברה היא שחקנית דומיננטית וגדולה בתחום אולם עדיין מצליחה לצמוח בשיעור דו ספרתי. היתרונות של החברה הם בפעילותה המבוזרת והיתרונות לגודל שלה מאפשרות עלויות רפואיות נמוכות. אף אחד ממקורות ההכנסה שלה לא מהווה יותר מ-30% כאשר ההכנסה מ Medicare מהווה כ-30% וכנ"ל ההכנסה משירותי הרפואה למעסיקים ולקוחות פרטיים.בעשר השנים האחרונות החברה ייצרה תזרים מזומנים חופשי של 59.2 מיליארד דולר, רכשה 29.3 מיליארד דולר מניות ברכשיה עצמית (והקטינה את סך המניות ב-29%) ובנוסף חילקה בתקופה זו חילקה דיבידנדים בסך של 8.5 מיליארד דולר. בשנת 2016 החזירה לבעלי המניות 3.6 מיליארד דולר דרך Buyback ודיבידנדים".
"UNH דווחה על תוצאותיה הכספיות לרבעון הראשון של 2017, הכתה התחזיות והעלתה התחזית השנתית: ההכנסות ברבעון 48.7 מיליארד דולר, צמיחה של 9.4% מהשנה שעברה ומעל ל- 48.3 מיליארד תחזית האנליסטים. הרווח הנקי 2.17 מיליארד דולר או 2.37 דולר למנייה, צמיחה של 31% מהשנה הקודמת ומעל לקונצנזוס אנליסטים של 2.17 דולר למנייה. ברבעון הראשון גייסה כמיליון לקוחות חדשים לרמה של 14.9 מיליון לתוכניות הממומנות ע"י הממשל 'Medicare' ו-'Medicaid'. סך הלקוחות עומד כיום על 49.3 מיליון. כמו כן, החברה העלתה תחזית הכנסות לשנת 2017 ל- 200 מיליארד דולר לעומת תחזית קודמת של 197-199 מיליארד (תחזית השוק 198.8 מיליארד). יתרה מכך, העלתה את תחזית הרווחיות לשנת 2017 ל- 9.65-9.85 דולר למנייה, לעומת תחזית קודמת של 9.3-9.6 דולר למניה ומעל קונצנזוס האנליסטים של 9.51. החברה צופה תזרים מזומנים מפעילות של כ-12 מיליארד דולר בשנת 2017. מזומן והשקעות טווח קצר בסך 19.3 מיליארד דולר נכון ל- 31.3.2017".
"לסיכום, Unitedhealth היא חברה איכותית בעלת פעילות שירותי בריאות מבוזרת, מאזן חזק וצמיחה הגבוהה ממתחרותיה, כאשר היא נהנית מהשינויים והמגמות במערכת הבריאות האמריקאית. החברה נסחרת לפי מכפיל רווח של כ- 17 לשנת הכספים 2017 כשמסתכלים על אמצע הטווח של תחזית החברה עצמה, ובתשואת דיבידנד של 1.5%. התמחור הוא נוח כאשר מכפיל הרווח יחסית למכפיל מדד ה-S&P500 נמצא ברמות הנמוכות של שלוש השנים האחרונות ומהווה נקודת כניסה מעניינת".
אילנית שרף, מנהלת מחלקת המחקר ברוקראז' בפסגות
Corticeira Amorim "מסתבר ששעם יכול להיות הרבה יותר מפקק לבקבוק יין. כשאנחנו בוחנים חברות בכל העולם להשקעה אנחנו בדרך כלל אוהבים להיצמד לחברות שמציגותת צמיחה קונסיסטנטית לאורך שנים, חברות שההנהלה שלהן חזקה, מבינה את התהליכים בשווקים בהם היא פועלת, את המתחרים והמגמות. הרבה פעמים נוצר הרושם שחברות בתעשיות מסורתיות אינן פתוחות וחשופות לחידושים ולעיתים הצמיחה בהן מוגבלת בעקבות זאת. במקרה הזה הצלחנו לאתר חברה תעשייתית, וותיקה מאוד, שמצליחה לאורך שנים להציג צמיחה במכירות וברווחיות, למרות שהיא פועלת בתעשייה שעל פניו נראית מאוד משעממת, אך באמצעות פיתוחים הצליחה להיכנס לשווקים וענפים חדשים שמובילים את הצמיחה החיובית שלה בשנים האחרונות".
"חברת Corticeira Amorim (סימבול: COR) הינה חברה תעשייתית ומובילה עולמית בתחום ייצור שעם ומוצרי המשך. תעשיית השעם המסורתית, עוד מתקופת ימי הביניים, נשענת בעיקר על ייצור פקקי שעם בעיקר עבור בקבוקי יין נוכח גמישותו של החומר ואי חדירתו לנוזלים. אך עם השנים נוכח מחקרים שביצעו גילו כי השעם יכול לשמש לייצור מוצרים נוספים בעיקר לתחום הבנייה. פיתוחים אלו כמובן מובילים בין היתר גם לצמיחה המואצת במכירות החברה בשנים האחרונות. כיום כ- 60% מייצור השעם עדיין מופנה לתעשיית היין ולכן עדיין קיימת תלות גבוה יצרניות השעם בתעשיית היין העולמית, אך בעיקר באיטליה, צרפת וארה"ב".
"עם זאת, החברה, באמצעות מחקר ופיתוח הצליחה להגדיל ולעשות שימוש בשעם גם לתעשיות שונות ובעיקר בתעשיית הבניה. כיום החברה פועלת באמצעות מספר חטיבות המאפשרות לה לשלוט על כל שרשרת הייצור: ייצור חומר הגלם, ייצור פקקי שעם, חטיבה לייצור חיפויי קיר, חטיבה לייצור חיפויי רצפה וחטיבה לייצור חומרים מבודדים. אחד היתרונות הגדולים של החברה הוא הטבע. השעם מיוצר ברובו בפורטוגל. השעם הוא חומר עצי אשר נמצא בקליפות צמחים כדוגמת אלון השעם. מחירו של שעם גמיש מאיכות גבוהה הינו יקר למדי מכיוון שניתן לקצור את קליפת העץ רק אחת לעשור".
"פעילי איכות הסביבה מעודדים מאוד את השימוש בשעם מאחר ומדובר בתעשייה שמתבססת על מקורות מתחדשים ותוצריה קלים למיחזור, מדובר במגמה כלל עולמית של העשורים האחרונים שהולכת ומתרחבת למקומות שונים בעולם וצפויה להמשיך ולעודד את התעשייה ואת השימוש בחומר הגלם גם לתעשיות אחרות. מגמה נוספת שתומכת בתעשייה הינה המעבר לשיווק יין יותר ויותר בבקבוקים ולא באופן סיטונאי. על רקע אלו חברת Corticeira Amorim הצליחה להציג צמיחה של 32% בחמש השנים האחרונות תוך שיפור הרווחיות התפעולית והרווח הנקי. החברה מייצרת מחזור של כ- 630 מיליון אירו (12 חודשים אחרונים) ושיעור הרווחיות הגולמית שלה עומד על כ- 53%, שיפור נאה ביחס לשיעור הרווחיות הממוצע שנרשם בחמש שנים האחרונות שעמד על כ- 50%. שיעור הרווח התפעולי גם הוא משתפר מידי שנה וב- 12 החודשים האחרונים עמד על כ- 14.5% בהשוואה לכ- 9% לפני מספר שנים. מלבד השיפור בתוצאות הפעילות החברה מתנהלת עם מינוף נמוך מאוד שמייצר לה סביבה פיננסית יציבה ועשוי לאפשר לה בעתיד להגדיל את הפעילות שלה ומבלי לקחת סיכונים פיננסים מיותרים".
שמוליק קרפף, אנליסט מניות חו"ל במערך ייעוץ בהשקעות בבנק לאומי
"Mondelez (סימול: MDLZ) חברת המזון הגלובאלית, יצרנית עוגיות 'Oreos', פרסמה ב-2 במאי 2017 לאחר סגירת המסחר תוצאות כספיות יפות לרבעון שהסתיים ב-31 במרץ 2017. ברבעון הראשון, רשמה החברה הכנסות של 6.4 מיליארד דולר, צמיחה אורגנית של 0.6%, ביחס לרבעון המקביל אשתקד. בפרט, מותגי העל של החברה כגון Milka ,Oreos ו-Cadburry רשמו הכנסות של 4.7 מיליארד דולר, המהווים צמיחה אורגנית של 2.5%".
"הרווח הנקי המתואם למניה הסתכם ב- 53 סנט, עלייה של 6% ביחס לרבעון המקביל אשתקד (בנטרול שע"ח). בכך, עקפה החברה את תחזיות האנליסטים להכנסות של 6.36 מיליארד דולר ולרווח נקי למניה של 50 סנט. השיפור ברווח הנקי נבע משיפור בשולי הרווח התפעולי וכן מקיטון בהון המניות. הנהלת החברה ציינה כי שולי הרווח התפעולי המתואם של החברה התרחבו ב- 90 נקודות בסיס ל-16.8%, וזאת בשל ירידה בהוצאות, בשילוב עם גידול ביעילות הייצור במפעלים. במבט קדימה לשנת 2017, אישרה הנהלת החברה את התחזית השנתית וכעת היא צופה צמיחה דו ספרתית ברווח הנקי למניה (בנטרול שע"ח) ותזרים מזומנים חופשי בהיקף של שני מיליארד דולר".
"חשוב לשמור את העיניים על הכדור. למרות הצמיחה האנמית יחסית שהציגה החברה בשורת ההכנסות, הסיבה העיקרית לכניסתה של המניה לרשימת המניות המומלצות הייתה פוטנציאל התייעלות משמעותי שצפוי להיות מתורגם לשיפור מרשים בשולי הרווח התפעולי. בפרט, לפני שלוש שנים הציגה החברה שולי רווח תפעולי של 13% בלבד, שהתרחבו כיום ל-16.8%. בסוף התהליך, צפויה החברה להציג שולי רווח תפעולי של 20% עד 2020, בדומה ל-Hershey וליצרניות מזון מובילות אחרות. מהבחינה הזו, אנו מעודדים מהכיוון החיובי של הטמעת השינויים ע"י ההנהלה".
"הנהלת Mondelez שמה דגש מיוחד על תגמול בעלי מניות. ברבעון הראשון של 2017 השקיעה החברה 470 מיליון דולר ברכישה עצמית ('buy back') של מניות, וכן שילמה 300 מיליון דולר דיבידנד לבעלי מניותיה. בתגובה לפרסום התוצאות עלתה מניית החברה ב- 3% בשעות שלאחר המסחר. אנו מעניקים המלצת "קנייה" למניה בשל השילוב של התמחור הנוח של מניית החברה, עוצמת מותגי המזון שבבעלותה ופוטנציאל ההתייעלות המשמעותי בשנים הקרובות".
***כתבה זו אינה מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. אין בסקירה זו משום המלצה לקנות או למכור את השוק או מניות ספציפיות. העושה זאת פועל על סמך שיקול דעתו בלבד.
תגובות לכתבה(10):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 10.
  כמה טמטום להציע חברות מחו"ל כאן יש תרנגולות מטילות זהב
  ישראל ישראלי 07/05/2017 10:16
  הגב לתגובה זו
  5 0
  יחידות ההשתתפות בתמר ולוויתן יתנו לבעליהן חלוקות רווחים שנתיים גבוהים במיוחד. וכרגע בעיקר ישראמקו שעשויה לחלק רווחים של כ 10% לשנה ואולי אף יותר במשך השנים הקרובות. ואילו החברות המוצעות הן מחו"ל החוקים שם שונים קשה לעקוב ולברוח מתי שרוצים, הסביבה העיסקית שלהם לא מוכרת לנו וקשה לעקוב ולהגיב במהירות לשינויים בסביבה העיסקית שלהם.
  סגור
 • 9.
  למקרה שלא שמתם לב-מדיקייר ומדיקאייד הולכת לרדת-טראמפ (ל"ת)
  T 07/05/2017 08:16
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 8.
  בנק הפועלים פח
  פראייר 05/05/2017 12:40
  הגב לתגובה זו
  2 0
  יעצו לי לקנות לפני כשנה סקרצרס וGLID הפסדתי בענק. זהירות מהשרלטנות שם
  סגור
 • 7.
  Corticeira Amorim
  אהוד 05/05/2017 09:18
  הגב לתגובה זו
  0 2
  מה מספר ני"ע? לא מצליח למצוא את ההמלצה הזו
  סגור
 • 6.
  כתבה מענינת (ל"ת)
  אלי 04/05/2017 19:23
  הגב לתגובה זו
  1 0
  סגור
 • 5.
  אוהד, כל הכבוד!
  מוסדי לשעבר 04/05/2017 13:37
  הגב לתגובה זו
  0 1
  בתור אחד שעוקב אחרי ההמלצות של אנליסטים בארץ, שלא ממש פוגעים, אוהד הוא זן נדיר עם שיעורי פגיעה מדהימים!
  סגור
 • 4.
  אוהד מספר אחד!!
  המנתח 04/05/2017 13:35
  הגב לתגובה זו
  0 1
  עזבו אותכם מכל האחרים, תקנו מה שאוהד אומר - כפול עשרים! אחד שמבין.
  סגור
 • 3.
  זה מה שמצאת ? את המניה ההכי מבלבלת
  עולב 04/05/2017 13:15
  הגב לתגובה זו
  1 1
  כאשר יש מנית ריט אמריקאית עם סימון זהה CoreSite Realty Corporation
  סגור
 • 2.
  אוהד פוגע שוב..
  סופגי 04/05/2017 11:51
  הגב לתגובה זו
  0 1
  למזלי קניתי את המניה שאוהד המליץ , עוד בהמלצה הראשונית שלו אני מורווח כבר 25% מבקש עוד פרסומים של אוהד, שלא רק לקוחות לאומי יהנו בגדול
  סגור
 • 1.
  mondelez נמצאת בסל בשם PBJ
  רז 04/05/2017 11:18
  הגב לתגובה זו
  0 1
  .
  סגור