ברוכים הבאים לאתר החדש של
רצינו להראות לכם מה חדש
להמשך הדרכה מעבר לאתר
תוכלו להירשם לאתר, לנהלאזור אישי
ולהגדיר ניירות למעקב
להמשך הדרכה מעבר לאתר
ריכזנו את כל המדורים בתחום
שוק ההוןבמקום אחד
להמשך הדרכה מעבר לאתר
ריכזנו עבורכם את כל הנתונים
להמשך הדרכה מעבר לאתר
כל הנתונים והכתבות
במדורהמטבעות הדיגיטליים
להמשך הדרכה מעבר לאתר
בואו לצפות
בתוכניות החדשות שלנו
להמשך הדרכה מעבר לאתר
נתוני אג“ח
להמשך הדרכה מעבר לאתר
גרפים אינטראקטיביים
להמשך הדרכה מעבר לאתר
תצוגת נתוני מט“ח חדשה
להמשך הדרכה מעבר לאתר
מניות ארביטראז‘
להמשך הדרכה מעבר לאתר
ריכזנו עבורכם את הקרנות
להמשך הדרכה מעבר לאתר
גלישה נעימה
מערכת
להמשך הדרכה מעבר לאתר

גזית גלוב מקימה חברה בת חדשה להשקעה בנדל"ן בארה"ב

ג'פר מועלם, צילום: ג'יל לוטנברג
חברת גזית גלוב הדואלית הודיעה היום (ד') על הקמת חברה בת חדשה בארה"ב, Gazit Horizons, אשר תשקיע בנכסים מניבים בערים מרכזיות ברחבי ארצות הברית. תעסוק ברכישת נכסים בשווקים ממוקדים בארצות הברית, בדגש על אזורים עירוניים גדולים ומרכזיים בערים הגדולות והצומחות במדינה.
לפי הודעת גזית, "החברה מתכוונת להשקיע בנכסים עם פוטנציאל לשימושים מעורבים, נכסים בהם ניתן למצוא ולממש הזדמנויות ייחודיות ליצירת ערך באמצעות פעולות פיתוח, פיתוח מחדש וניהול נכסים פרו-אקטיבי".
גזית גלוב מינתה את ג'פרי (ג'ף) מועלם לתפקיד נשיא ומנכ"ל Gazit Horizons. למועלם ניסיון של 19 שנה ברכישה, פיתוח וניהול של נדל"ן מניב, ובתפקידו האחרון כיהן כבכיר בהנהלת חברת Federal Realty וקודם לכן כיהן בתפקידים בכירים בחברות Equity One ובחברת Associates Turnberry במיאמי, פלורידה.
דורי סגל, מנכ"ל גזית גלוב: "בעקבות המיזוג האחרון של החברה הבת האמריקנית לשעבר Equity One, הפעילות הפרטית שלנו בארה"ב צפויה להיות יותר מואצת. אנו פועלים להשקיע בנכסים שצפויים לייצר עבור בעלי המניות תשואה נאותה, ובמקביל להשתמש במקורות הון נוספים שמאפשרים לנו להמשיך לחזק את המאזן והנזילות של החברה. על סמך הניסיון והמוניטין של גזית גלוב בשווקים גלובליים, החברה החדשה תטמיע אסטרטגיית השקעה אופיינית יותר לקרנות נדל"ן פרטיות, אך עם אופק הרבה יותר ארוך, ותתבסס בעיקר על ההון העצמי של החברה. הוספת הפלטפורמה האמריקנית תחת הנהגתו של ג'ף מהווה צעד חשוב נוסף בקידום היעדים של גזית בארה"ב והתמקדותנו בהשקעות נדל"ן ישירות".
ג'פרי מועלם, נשיא ומנכ"ל :Gazit Horizons "האפשרות לעבוד שוב עם חברה במעמדה של גזית גלוב והאפשרות לבנות פלטפורמה חדשה להשקעה בארה"ב היא הזדמנות ייחודית עבורי. עם הניסיון הקולקטיבי שלנו והקשרים שלנו בתעשייה, אנו נמצאים בנקודת פתיחה טובה מאוד כדי לרכוש נכסים בכמה מהשווקים החזקים והצומחים  בארה"ב. אנו נפיק תועלת מניסיוננו וממבנה ההון שלנו כדי לרכוש נכסים גדולים ומורכבים יותר וניצור ערך מוסף באמצעות ניהול נכסים, פיתוחם וביצוע התאמות לסביבה החדשה. אני מאוד מודה לגזית על ההזדמנות הזו ומצפה לבניית הפורטפוליו הטוב ביותר כדי להוציא לפועל את המטרות האסטרטגיות שלנו".
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה