ברוכים הבאים לאתר החדש של
רצינו להראות לכם מה חדש
להמשך הדרכה מעבר לאתר
תוכלו להירשם לאתר, לנהלאזור אישי
ולהגדיר ניירות למעקב
להמשך הדרכה מעבר לאתר
ריכזנו את כל המדורים בתחום
שוק ההוןבמקום אחד
להמשך הדרכה מעבר לאתר
ריכזנו עבורכם את כל הנתונים
להמשך הדרכה מעבר לאתר
כל הנתונים והכתבות
במדורהמטבעות הדיגיטליים
להמשך הדרכה מעבר לאתר
בואו לצפות
בתוכניות החדשות שלנו
להמשך הדרכה מעבר לאתר
נתוני אג“ח
להמשך הדרכה מעבר לאתר
גרפים אינטראקטיביים
להמשך הדרכה מעבר לאתר
תצוגת נתוני מט“ח חדשה
להמשך הדרכה מעבר לאתר
מניות ארביטראז‘
להמשך הדרכה מעבר לאתר
ריכזנו עבורכם את הקרנות
להמשך הדרכה מעבר לאתר
גלישה נעימה
מערכת
להמשך הדרכה מעבר לאתר

מחפשת תחתית - אביליטי התרסקה אתמול 12% בוול סטריט

ירידות, צילום: Getty images Israel
לאחר שקיבלה מכתב התראה מבורסת נאסד"ק, ברקע לאי עמידה בתנאי הבורסה, מניית אביליטי הדואלית (סימול: ABIL) ממשיכה בהתרסקות. לאחר שצנחה ביותר מ-7% בתל אביב אתמול, מניית אבילטי רשמה אמש בוול סטריט נפילה של 11.78%.
נזכיר כי הטריגר לצניחה אתמול הגיע מהדיווח של החברה לפיו בורסת נאסד"ק דורשת הבהרות לגבי התפטרות הדירקטורים. נזכיר כי  5 הדירקטורים העצמאיים של החברה שהתפטרו הם אמנון דיק, אפרים הלוי, שלום זינגר, עמוס מלכא ומאיר משה.
במכתב שקיבלה אביליטי ב-19 לאפריל, בורסת נאסד"ק נתנה לחברה דד ליין קצר מהרגיל (עד ה-3 במאי) בכדי להציג תכנית למינוי דירקטורים חיצוניים. החברה מצידה כתבה בדיווח כי היא צופה שכבר עד הדד ליין היא תמנה דירקטורים, לחלופין תציג תכנית בעניין. ללא דירקטורים חיצוניים אביליטי לא עומדת בתנאי הרישום לנאסד"ק שדורש רוב לדירקטורים עצמאיים.
לאחר התפטרות הדירקטורים, אנטולי חורגין, ממייסדי החברה ומנכ"ל החברה שיגר הודעה לתקשורת, ואמר: "אלכסנדר אאורובסקי ואני, אשר הקמנו ביחד את אביליטי ומחזיקים ברוב מניותיה, ממשיכים להיות מחויבים לחברה. אנו נוקטים צעדים לצמצום עלויות ולמיצוב אביליטי על המסלול לצמיחה עתידית. כחלק ממאמצים אלה, אלכסנדר ואני הסכמנו להפחית את שכרנו ב-50% ואנו בוחנים דרכים נוספות לחסכון בעלויות. נמשיך להתמקד בהאצת האימוץ וצמיחת ההכנסות מפתרון ULIN של אביליטי. אנו מרגישים מעודדים מהעניין ב-ULIN ברחבי העולם ומקווים שעניין זה ייתרגם להכנסות במחצית השנייה של השנה. אנו סבורים שיתרות המזומנים השוטפות של החברה, הכוללות יותר מ-8 מיליון דולר במזומן ושווי מזומנים יספיקו בכדי למלא את צורכי המזומנים של אביליטי בעתיד הנראה לעין. נמשיך להעריך את מצבה הכספי של החברה על מנת לקבוע האם יש צורך במשאבי מימון נוספים, לרבות סיוע של אלכסנדר ושלי".
(על ההתרסקות המפוארת של אבילטי - לחץ כאן)
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה