לאחר שנה וחודשיים בלבד: מנכ"ל אפריקה תעשיות פורש מתפקידו

יקי ודמני הודיע על סיום תפקידו זמן קצר לאחר שהחברה השלימה את עסקת מכירת חברה הבת, נגב קרמיקה, בה גם שימש ודמני כמנכ"ל
 |  (1)
יקי ודמני, צילום: סיון פרג'
אפריקה תעשיות מקבוצת אפריקה ישראל הודיעה היום (א') כי לאחר קצת יותר משנה בה מכהן יקי ודמני כמנכ"ל החברה, הודיע האחרון על פרישתו מהתפקיד וזאת כשלושה שבועות בלבד לאחר שאפריקה תעשיות דיווחה על מכירת חברה הבת 'נגב קרמיקה' תמורת סכום הנאמד בכ-335 מיליון שקל, כאשר מרביתו הועבר לבנקים לכיסוי החובות.
כאמור, ודמני פורש מתפקידו זמן קצר לאחר שהתמנה למשרה הבכירה כאשר את הצעד הסביר המנכ"ל בכך שמטרתו העיקרית הושגה, שכן הצליח לשקם את הקבוצה ולהביאה לחוף מבטחים לאחר שזו נקלעה לקשיים כלכליים. התפטרותו של ודמני תיכנס לתוקף בסוף חודש מאי הקרוב.
נזכיר כי ודמני שימש כמנכ"ל אלקטרה מוצרי צריכה טרם כניסתו לתפקיד הנוכחי, וזאת לאחר תקופה של שנה בה לאפריקה לא היה מנכ"ל קבוע.
יקי ודמני, מנכ"ל אפריקה תעשיות אמר כי "בעקבות השלמת עסקת מכירת קבוצת נגב התגבשה בידי המסקנה המתבקשת לפיה, הושג במלואו היעד המרכזי שהצבתי לעצמי במסגרת היותי מנכ"ל החברה, והוא העברת קבוצת נגב לחוף מבטחים. כאשר ההישג הגדול בעיני הוא שהעובדים, הלקוחות והספקים לא נפגעו כתוצאה מכך. עם השלמת מהלך זה, תפקיד מנכ"ל אפריקה תעשיות במבנה הארגוני הקיים של החברה התייתר, ולפיכף תם ונשלם תפקידי בחברה". ודמני הוסיף כי "עברתי שנה מרתקת ומאתגרת ביותר ובסיומה פעילות הברזל והפלדה אפריקה תעשיות מציגה רווח משמעותי".
תגובות לכתבה(1):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  כל הכבוד
  ג'ק 23/04/2017 19:13
  הגב לתגובה זו
  0 0
  אצל הפוליטיקאים והעסקנים לא מוכרת תרבות כזו . אצלם הקדנציות לא נגמרות ולכן השיטה רקובה ומושחתת
  סגור