ברוכים הבאים לאתר החדש של
רצינו להראות לכם מה חדש
להמשך הדרכה מעבר לאתר
תוכלו להירשם לאתר, לנהלאזור אישי
ולהגדיר ניירות למעקב
להמשך הדרכה מעבר לאתר
ריכזנו את כל המדורים בתחום
שוק ההוןבמקום אחד
להמשך הדרכה מעבר לאתר
ריכזנו עבורכם את כל הנתונים
להמשך הדרכה מעבר לאתר
כל הנתונים והכתבות
במדורהמטבעות הדיגיטליים
להמשך הדרכה מעבר לאתר
בואו לצפות
בתוכניות החדשות שלנו
להמשך הדרכה מעבר לאתר
נתוני אג“ח
להמשך הדרכה מעבר לאתר
גרפים אינטראקטיביים
להמשך הדרכה מעבר לאתר
תצוגת נתוני מט“ח חדשה
להמשך הדרכה מעבר לאתר
מניות ארביטראז‘
להמשך הדרכה מעבר לאתר
ריכזנו עבורכם את הקרנות
להמשך הדרכה מעבר לאתר
גלישה נעימה
מערכת
להמשך הדרכה מעבר לאתר

iintoo פרסמה תשקיף: צופה תשואה של החל מ-17.25% לשנה

תגייס כ-17 מיליון שקל לפרויקט להשכרת מעונות סטודנטים באוניברסיטת ויסקונסין
דב קוטלר וערן רוט, צילום: יח"צ
חברת iintoo, הרשת החברתית להשקעות בנדל"ן של ערן רוט ודב קוטלר, פרסמה היום תשקיף לגיוס הון עבור פרויקט נדל"ן בארה"ב. התשקיף שפרסמה, מיועד לגיוס הון לצורך הקמת מעונות סטודנטים שיכללו 310 מיטות והשכרתם, בטווח של עד שלוש שנים עד למכירתם. הפרויקט יבנה בסמוך לאוניברסיטת וויסקונסין-אושקוש, אחת האוניברסיטאות הגדולות בוויסקונסין. הגיוס יתאפשר רק לחברי המאגר של iintoo, אליו ניתן להירשם ללא עלות באתר האינטרנט של החברה.
iintoo מעוניינת לגייס תחת המסגרת של התשקיף כ-17 מיליון שקל כאשר לטענת החברה התשואה הצפויה למשקיע היא החל מ-17.25% לשנה לפני מס. את הקרקע להקמת הפרויקט תרכוש iintoo יחד עם היזם המקומי Annex Student Living, המתמחה בהקמת מגורי סטודנטים והפעלתם, ואיתו כבר בצעה החברה בעבר שני פרויקטים. חלקה של השותפות המנפיקה בפרויקט יעמוד על 90%.
השותפות תפעל להריסת המבנים הקיימים כיום על הקרקע, וכן לשינוי ייעודה לטובת מעונות סטודנטים ולהקמת הפרויקט והשכרתו. בכוונת השותפות להקים את המעונות במשך תקופה של כשנה וחצי, ולאחר מכן להתחיל ולחלק למשקיעים החזרים רבעונים קבועים מהשכרת המגורים לסטודנטים. עפ"י התשקיף, במידה ובתום הבניה לא יושכרו מעונות הסטודנטים בתפוסה של לפחות 65%, ישלם היזם למשקיעי iintoo, במשך כל שנת הפעילות הראשונה, תשלומים שישקפו שיעור השכרה של 65%, והכל בהתאם לתכנית העסקית. בהמשך, בכוונת השותפות למכור את הפרויקט תוך 36 חודשים.
ההכנסות ממכירת ההפרויקט מוערכות בכ- 85 מיליון שקל (כ-23 מיליון דולר), והרווח בגינו– לאחר עלויות ההקמה המוערכות בכ-69 מיליון שקל (כ-18.8 מיליון דולר)- עשוי להגיע לכ-16 מיליון שקל (כ-4.2 מיליון דולר). ערכי וצפי התכנית העסקית מבוססים על הערכת השווי המצורפת לתשקיף של Cushman, מהשמאים המובילים בארה"ב. יצוין כי לצורך מימון הקמת הפרויקט צפוי להתקבל קו אשראי מבנק בארה"ב.
הדוחות הכספיים של הפרויקט יפורסמו במערכת הדיווחים של רשות ניירות ערך (מגנ"א) באופן שיאפשר למשקיעים לעקוב אחר השקעתם לאורך כל התקופה. על פי התשקיף שפורסם, מדיניות ההשקעות של iintoo הינה השקעה בסוגי נדל"ן שונים בארה"ב, מערב אירופה וישראל, לתקופה
של עד 36 חודשים, אשר מאפשרים למשקיעיה ליהנות מתשואה צפויה של כ-15% (לפחות) בשנה נטו לפני מס, בהשקעה במסלול הון, וריבית צפויה של כ-10% (לפחות) לשנה בהשקעה במסלול חוב, אלא אם הוגדר אחרת. את המגעים עם הרשות ניהלה מטעם iintoo עו"ד שיראל גוטמן, ממשרד אגמון ושות' רוזנברג הכהן ושות'.
iintoo היא רשת השקעות חברתית, המהווה פלטפורמה בינלאומית שמאפשרת למשקיעים פרטיים רגילים לחבור יחד להשקעות נדל"ן גדולות ואיכותיות. בכך מאפשרת iintoo למשקיעיה לקחת חלק בהשקעות בכל העולם, גם בכאלו שמשתתפים בהן משקיעים אמריקאים לדוגמה. כל חבר ברשת החברתית יכול להשקיע ולקחת חלק בהשקעות, כשהרף המינימלי להשקעה הינו 25,000 דולר. מאז הקמתה על ידי ערן רוט ודב קוטלר לפני כשנתיים, גייסה החברה 260 מיליון ש"ח עבור פרויקטים שהיקפם הכולל למעלה ממיליארד ש"ח.
אחד היתרונות הגדולים ב- iintoo הוא שהמשקיע בוחר את ההשקעה הספציפית ואת המגזר בו הוא מעוניין להשקיע- מקבצי דיור, נדל"ן מסחרי, בתים פרטיים ועוד. בנוסף, כל משקיע יכול להתייעץ עם משקיעים אחרים ברשת, כמו גם להתחבר ולעקוב אחר משקיעים אחרים בשקיפות מלאה ובהתאם להגדרות הפרטיות שכל משתמש מגדיר. בכך אפשר לנצל את חכמת ההמונים ולזהות בעוד מועד טרנדים וכיוונים שמתגבשים בקרב ציבור המשקיעים. בשבוע האחרון השיקה החברה את אפליקציית iintoo לסלולר, הניתנת להורדה בחינם לאייפון ולאנדרואיד. כיום חברים ברשת כ-13,000 איש.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה