שלושה בנקים נוספים רוכשים את הפתרון של סייפ-טי למאבק בהונאות הפיננסיות

הפתרון של סייפ-טי למאבק בהונאות הפיננסיות בעולם הבנקאות הושק לפני חודשיים בלבד ועד כה בחרו 5 בנקים להטמיע אותו

 | 
עסקה חדשה
חברת {סייפ-טי} המתמחה בפתרונות אבטחת מידע, קיבלה הזמנות חדשות משלושה בנקים בגאנה. ההזמנות התקבלו לפתרון שפיתחה סייפ-טי ושנועד להיאבק בהונאות פיננסיות בעולמות הבנקאות הדיגיטלית והסייבר.
עד כה בחרו חמישה בנקים (לרבות ההזמנות הנוכחיות) להטמיע את הפתרון למאבק בהונאות הפיננסיות של סייפ-טי, אשר הושק בחודש נובמבר 2016.
על פי הסיכומים תספק סייפ-טי לבנקים הטמעה של הפתרון פרי פיתוחה למאבק בהונאות פיננסיות. המערכת תותקן במטות הבנקים בגאנה, ותהווה פתרון שיגן על הבנקים ולקוחותיהם מהונאות פיננסיות כגון זיופי צ'קים, העברות בנקאיות לא חוקיות, גניבת כסף מכספומטים, הונאות דוא"ל, ועוד.
בעקבות הזמנות אלה תוכל המערכת של סייפ-טי לנהל ולאבטח עשרות מיליוני טרנזקציות פיננסיות בשנה, הנכנסות מכל הערוצים הבנקאיים, ותשרת מיליוני לקוחות ברחבי גאנה.
ההזמנות התקבלו בחברה בהמשך לקבלת הזמנה ראשונה למוצרי החברה מאפריקה (מבנק פידליטי) לפני מספר חודשים ולהזמנות נוספות שקיבלה החברה מבנק CAL ומ-GN Bank.
יבשת אפריקה נחשבת לשוק בעל פוטנציאל גדול למוצרי החברה היות שארגונים מקומיים רבים בו מאמצים תקנים מחמירים של אבטחת מידע על מנת לעמוד בסטנדרטים העולמיים.
ההזמנה הנוכחית נעשתה בעקבות ההתקשרות של סייפ-טי בהסכם הפצה עם קומסק, והחברה רואה בהזמנות הנוכחיות חיזוק לאסטרטגיית השיווק הכוללת בחירת שותפים מובילים אשר ביכולתם להפיץ את מוצרי החברה, ולהגדיל את מאגר לקוחותיה.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה