ברוסאריו מעניקים המלצת 'קניה' למניית סקייליין, אפסייד של 34%

מחלקת המחקר של רוסריו קפיטל מזהה פוטנציאל בחברת נדל"ן שפועלת מעבר לים
 | 
בסקטור הנדל"ן
מחלקת המחקר של רוסריו מעניקה המלצת קנייה למניית סקייליין -0.63% סקייליין 2,842 -0.63% סקייליין בסיס:2,860 פתיחה:2,860 גבוה:2,842 נמוך:2,842 תמורה:3,922 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: ומציבה מחיר יעד של 34 שקלים - פרמיה של 34% על מחיר המניה בבורסה העומד על 25 שקלים. האנליסטית אביטל איגנר מציינת כי: "שוק התיירות הקנדי נמצא במגמת גידול וביחד עם היצע שאינו גדל משמעותית, צפויים להמשיך את המגמה החיובית שאפיינה את השנים האחרונות".
חברת הנדל"ן, הנמצאת בשליטת חברת מישורים של גיל בלוטרייך ואלכס שניידר, פועלת בתחום במלונאות, אתרי נופש ומסחר וכן בייזום קרקעות לפיתוח בקנדה ובארה"ב. בקנדה פועלת החברה בעיקר באזור טורונטו ובארה"ב באזור קליבלנד.
סך הכל בבעלות החברה שלושה אתרי נופש בקנדה ובארה"ב ובמסגרתם היא מנהלת כ-570 חדרים, מתוכם 300 חדרים בבעלותה. בנוסף לחברה שטחי מסחר בהיקף של 9,000 מ"ר בארה"ב ובקנדה ועתודות קרקע לפיתוח הממוקמות בשטחי אתר הנופש בהיקף של 5,400 מ"ר.
ברוסריו מעריכים שהתיירות של קנדה צפויה להמשיך וליהנות בשנים הקרובות מהרוח הגבית הודות לירידה במחירי הנפט, הנמשך הצמיחה בכלכלה האמריקנית וגידול בביקושים ללא גידול משמעותי בהיצע.
לגבי השווי הגלום בקרקעות שנרכשו מעריכה האנליסטית כי "סקייליין רכשה את הקרקעות כחלק ממתחמי אתרי הנופש במחירים נמוכים מאוד אשר לרוב אינם משקפים את שווים ובמקרים מסוימים מכירה של חטיבת קרקע אחת יכולה להיות גבוהה מעלות הרכישה ההיסטורית של כל השטח.
סקייליין כבר ביצעה מספר מימושים בשנה האחרונה וברוסריו מעריכים שהחברה תמשיך במימוש של נכסים וקרקעות ובעיקר נכסים שאינם מניבים תזרים מזומנים חזק.
מניית סקייליין עלתה ב-4% מתחילת השנה למחיר המשקף לחברה שויי של 426 מיליון  שקל. את תשעת החודשים הראשונים של השנה סיימה עם הכנסות של 337.3 מיליון שקל ורווח נקי של 16.2 מיליון שקל.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה