פסגות זכה בהליך תחרותי למינוי מנהל השקעות לקרן ההשתלמות של עובדי חברת החשמל

 | 
ברק סורני, צילום: גיא חמוי
בית ההשקעות נבחר לאחר הליך תחרותי ומקצועי שהובילה ועדת האיתור בראשות יו"ר הקרן מוטי לוי, מנכ"ל הקרן ליאור ששון ומזכיר הקרן שאול מוסלי
פסגות, בית ההשקעות הגדול בישראל המנוהל על ידי ברק סורני, זכה בהליך תחרותי לניהול כספי קרן ההשתלמות של עובדי חברת חשמל בסך של כ- 800 מיליון ₪. הזכייה נעשתה לאחר הליך תחרותי אותו הובילה ועדת איתור מטעם החברה המנהלת של קרן ההשתלמות ובה חברים מוטי לוי, יו"ר הקרן ליאור ששון מנכ"ל הקרן, איתן השחר יו"ר ועדת ההשקעות ושאול מוסלי מזכיר הקרן, גור אחיעזרא המבקר הפנימי ואלכסנדר זייד דירקטור בקרן.
הנהלת קרן ההשתלמות מסרה: "אנו גאים להצטרף לבית ההשקעות הגדול במדינה, ומצפים לשיתוף פעולה פורה וריווחי לטובת כל עמיתי הקרן".
ברק סורני, מנכ"ל פסגות אמר: "אנו שמחים על הבחירה בפסגות כגוף שינהל את כספי קרן ההשתלמות עבור עובדי חברת החשמל לישראל. פסגות דוגל בניהול השקעות מקצועי ואחראי, לצד שמירה על זכויות לקוחותיו, במטרה להשיא תשואה גבוהה לאורך זמן. פסגות כגוף המוביל בתחום ניהול קופות הגמל וקרנות ההשתלמות הענפיות, חרט על דגלו עקרונות השקעה מנחים הממוקדים בניהול סיכונים ובניית תהליכים מובנים, כמו גם חדשנות ומעטפת שירותים נרחבת".
פסגות ני"ע מנהלת כ- 65 מיליארד ₪ מתוך 185 מיליארד ₪ המנוהלים בפסגות בית השקעות.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה