חברת גניגר חתמה על מזכר הבנות לרכישת חברה איטלקית ב-8 מיליון אירו

מניית גניגר רשמה מהלך עליות של 82% מתחילת השנה לשיא ושווי שוק של מעל 400 מיליון שקלים
 | 
לקראת עסקה
חברת גניגר 0% גניגר 1,660 0% גניגר בסיס:1,660 פתיחה:1,660 גבוה:0 נמוך:0 תמורה:-- לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: , העוסקת בייצור ושיווק יריעות פוליאתלין ורשתות למגוון שימושים בתחומי החקלאות והתעשייה, דיווחה היום כי חתמה עם צדדים שלישיים שהינם בעלים של שלוש חברות איטלקיות העוסקות בייצור ושיווק יריעות פלסטיק, הסכם לרכישת מניות השליטה (51% עד 60%) בחברה המחזיקה בהן.
רכישת המניות תבוצע לפי מכפיל 4.75 על ה-EBITDA המתואם של החברה האיטלקית. ממידע שנמסר לחברה ע"י המוכרים, היקף המכירות המוערך של החברה האיטלקית לשנת 2016 נאמד בכ-19 מיליון אירו, וה-EBITDA מוערך בכ-3 מיליון אירו. על בסיס נתונים אלו, גניגר מעריכה כי התמורה שתשולם בגין רכישת המניות תעמוד על כ-7-8 מיליון אירו.
במסגרת מזכר ההבנות ניתנה לגניגר תקופת בלעדיות של 75 ימים לבצע בדיקת נאותות, אשר רק לאחריה ייחתם הסכם מפורט ומחייב.
שמוליק וולודינגר, יו"ר גניגר: "עסקה זו מהווה המשך ליישום המוצלח של אסטרטגיית הצמיחה של גניגר. הפעילות הנרכשת באיטליה תחזק משמעותית את פעילותנו באירופה, כן תהווה מנוף כוח חשוב להגדלת פעילותנו ונתח השוק. רכישת החברות באיטליה תאפשר לגניגר להרחיב את המערך הלוגיסטי ולפעול ביעילות גבוהה ליצירת סינרגיה בתחום המוצרים והמכירות, תוך הבטחת יעילות תפעולית ושיפור זמני אספקה ומתן השירות ללקוחותינו. אנו מזהים כדאיות עסקית וכלכלית גבוהה ברכישת השליטה בחברה האיטלקית ומאמינים כי זו תבוא לידי ביטוי בתוצאות החברה בשנים הקרובות".
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה