מיטב דש רכש את חברת ההלוואות החברתיות eLoan

 | 
אילן רביב, צילום: קובי קנטור
בית ההשקעות מיטב דש הודיע היום כי ירכוש את מלוא הון המניות של חברת ההלוואות החברתיות eLoan, וזאת לאחר שהצעד אושר ע"י דירקטוריון ואסיפת בעלי המניות של הנרכשת. מיטב דש הצטרף כמשקיע אסטרטגי בחודש אפריל 2015, אז רכש כ-20% ממניותיה של eLoan, וזאת כחלק ממהלך הרחבת תחומי הפעילות גם בתחום האשראי הצרכני וההלוואות החוץ בנקאיות.
בית ההשקעות לא חשף את סכום הרכישה, אך כן צוין כי הוא יכלול תשלום במזומן לבעלי המניות של הנרכשת, וכן תשלום שיתבסס על רווחי החברה בשנים הקרובות. זאת ועוד, מיטב דש התחייב לתפעל את החברה באופן שוטף - כולל הזרמת הכספים הדרושים..
אילן רביב, מנכ"ל מיטב דש: "מטרת הרכישה היא להמשיך ולחזק את פעילותינו בתחום האשראי הצרכני לצד פעילותינו באשראי לחברות קטנות ובינוניות עם השקעתנו בחברת פנינסולה. אנחנו מאמינים שנוכל להביא את בשורת התחרות לתחום ההלוואות לפרטיים, הן בשירות והן במחיר. חברת eLoan, שפועלת כבר כ-3 שנים, הצליחה לבנות מותג חזק ולגייס אלפי מלווים ואלפי לווים. אנחנו מתכוונים להציע הלוואות אטרקטיביות למאות אלפי הלקוחות שלנו ולכל משקי הבית בישראל".
עופר כרמל, מנכ"ל eLoan: "אנו רואים ברכישה חלק טבעי מהתפתחות החברה וצמיחת תחום ההלוואות החברתיות בישראל. הנתונים מראים כי הציבור מכיר בצורך ומאמין בחלופה לבנקים ולחברות האשראי והיה זה אך טבעי שיגדל גם העניין של בתי השקעות ומשקיעים מוסדיים בתחום. חשוב להדגיש כי החברה רואה ברכישה הזדמנות משמעותית להגיע לשווקים חדשים, להתפתח ולקדם את תחום האשראי הצרכני כולו".
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה