אינטק פארמה: אושר רישום הפטנט באירופה על האקורדיון

 | 
רישום פטנט
אינטק פארמה הדואלית, שעוסקת בהשבחת תרופות על בסיס טכנולוגיית גלולת האקורדיון, הודיעה היום כי משרד הפטנטים האירופי העניק לה אישור לרישום פטנט למוצר האקורדיון בשילוב תרופות מסוימות, לרבות שילוב הלבודופה.
המניה עולה 1.8% בבורסה במחזור של מיליון שקל, לעומת מחזור יומי ממוצע של 700 אלף שקל בחודש האחרון.
אינטק פארמה הנה חברת ביופארמה המתמחה בפיתוח תרופות המבוססות על הפלטפורמה הטכנולוגית מוגנת הפטנט של גלולת האקורדיון, תרופה המיועדת לשפר את היעילות והבטיחות של תרופות קיימות ותרופות בפיתוח על ידי ניצול יעיל של שהייתה בקיבה בעזרת מנגנון שחרור רציף ומבוקר. צנרת המוצרים של החברה כוללת 3 מוצרים בשלבים קליניים: גלולת האקורדיון-לבודופה (לטיפול תסמיני מחלת הפרקינסון בחולים מתקדמים), גלולת האקורדיון-זלפלון (לטיפול בהפרעות שינה) וכן גלולת אקורדיון אשר מפותחת למניעה וטיפול בכיבים במעי הדק, הנגרמים משימוש בתרופות אנטי דלקתיות לא סטרואידיות, כולל אולקוס.
החברה תחל ניסוי קליני פאזה 1 בגלולת האקורדיון לטיפולים מבוססי קנאביס (AP-CBD/THC) ברבעון הראשון של 2017.
זאב וייס, מנכ"ל אינטק פארמה: "אנו ממשיכים בהרחבת ההגנה הפטנטית וחיזוק מעמדו של המוצר שלנו המבוסס על טכנולוגיית גלולת האקורדיון. אישור פטנט זה באירופה מהווה צעד חשוב לחברה שכן הוא מגן על אלמנטים מרכזיים בפלטפורמה הטכנולוגית שלנו ואף מספק הגנה פטנטית באירופה למוצר האקורדיון-לבודופה, הנמצא בניסוי קליני גלובלי, בפאזה 3 לטיפול בחולי פרקינסון".
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה