רדהיל קיבלה אישור לרישום פטנט באירופה - המניה מגיבה

 | 
בענף הפארמה
רדהיל ביופארמה, חברת הביו-פרמצבטיקה הישראלית, המתמקדת בתרופות אוראליות מסוג מולקולות קטנות, קיבלה ממשרד הפטנטים האירופאי אישור לרישום פטנט חדש באירופה עבור השימוש בתרופת RHB-104 לטיפול במחלת הטרשת הנפוצה. מניית {רדהיל} מגיבה בעליות של 3.5%. 
במידה ויתקבל באופן רשמי על ידי משרד הפטנטים האירופאי, הפטנט החדש צפוי להיות תקף עד לשנת 2032 ויוכל לקבל תוקף רשמי בעד 38 מדינות באירופה.  ניסוי שלב 2 עם תרופת RHB-104 להוכחת היתכנות כטיפול בחולים בטרשת נפוצה התקפית-הפוגתית מתנהל כעת (ניסוי CEASE-MS) ותוצאות ראשוניות סופיות צפויות ברבעון הרביעי של 2016.
"תרופת RHB-104 הינה בעלת מספר מנגנוני פעולה שונים, כאשר בנוסף לטיפול בזיהומים חיידקיים תוך-תאיים, לתרופה ישנם מנגנוני פעולה פוטנציאלים ייחודיים הכוללים פעילות אנטי-דלקתית והגנה על סיבי העצבים (neuroprotection). הפטנט החדש באירופה הינו תוספת חשובה למצבת הפטנטים החזקה של רדהיל עבור RHB-104 ואנו ממשיכים לפעול לקבלת אישורים לפטנטים נוספים עבור טיפול פורץ הדרך הפוטנציאלי הזה," ציינה גב' דניאל אברהמסון, Ph.D., מנהלת קניין רוחני ומחקר ברדהיל. "אנו מרוצים מאד מההתקדמות של תכניות הפיתוח של RHB-104 למחלת הקרוהן ולטרשת נפוצה ומצפים למספר אבני-דרך פוטנציאליות חשובות. תוצאות הביניים המעודדות בניסוי שלב IIa עם RHB-104 להוכחת היתכנות כטיפול בחולים בטרשת נפוצה התקפית-הפוגתית העידו על בטיחות התרופה והצביעו על סימני יעילות חיוביים, ואנו מצפים לתוצאות ראשוניות סופיות מהניסוי במהלך הרבעון הרביעי של 2016. ניתוח ביניים של ועדת נתונים ובטיחות בלתי-תלויה (DSMB) בניסוי שלב III עם RHB-104 למחלת הקרוהן צפוי גם הוא ברבעון הרביעי של השנה."
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה