טלדור: הרווח הנקי זינק ב-28% ל-7 מיליון שקל, המניה מגיבה

 | 
עונת הדו"חות
עונת הדו"חות לרבעון השני באחוזת בית בעיצומה כאשר חברת טלדור דיווחה היום על עלייה ברווח ובהכנסות, בין היתר, כתוצאה מאיחוד תוצאות אקס-גלוב שנרכשה בתחילת השנה.
מניית טלדור +0.59% טלדור 1,364 +0.59% טלדור בסיס:1,356 פתיחה:1,356 גבוה:1,366 נמוך:1,356 תמורה:16,712 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: מזנקת כעת בכ-10% במחזור מסחר של 228 אלף שקל בלבד. עם זאת מדובר במחזור הגבוה פי 2 ממחזור המסחר היומי הממוצע בחודש האחרון. בכך למעשה משלימה המניה מהלך עליות אגרסיבי של כ-500% בשנתיים האחרונות.
בשורה העליונה, הכנסות החברה ברבעון השני עלו ב-8.1% לעומת הרבעון המקביל אשתקד ל-208.6 מיליון שקל. ההכנסות ממגזר המערכות ירדו במהלך הרבעון ב-4.7% ל-103.5 מיליון שקל. הירידה מיוחסת לשינוי תמהיל הלקוחות. מנגד, מגזר התקשורת והתשתיות רשם זינוק של 22% בהכנסות ל-105.4 מיליון שקל. עיקר העלייה מיוחסת לרכישתה של חברת אקס-גלוב שעוסקת במתן פתרונות ענן ואחסון בתחום תשתיות המידע. 
בנוסף, בסעיף הוצאות ההנהלה והכלליות נרשמה עליה משמעותית של 20.7%, וזאת בעיקר בעקבות רכישת אקסגלוב שהביאה לעלייה של כ-1.6 מיליון שקל בהוצאות ההנהלה של החברה. הוצאות המימון של החברה צנחו ב-30.3% בעקבות פירעון של אגרות חוב והלוואות בעלות ריבית גבוהה בעקבות יכולתה של החברה להעלות את תזרים המזומנים מפעילות שוטפת.
בשורה התחתונה, טלדור הצליחה להציג הרבעון רווח נקי של 7 מיליון שקל, עלייה של 28.5% ביחס לרבעון המקביל אשתקד, ורשמה רווח של 11 מיליון שקל בששת החודשים הראשונים של השנה. טלדור הודיעה על חלוקת דיבידנד במזומן בסכום כולל של 1.6 מיליון שקל.
נתי אברהמי, מנכ"ל טלדור: "אנחנו מרוצים מתוצאות הרבעון. טלדור ממשיכה לפעול ולצמוח בתחומים חדשניים בתחומי הענן, Big Data, סייבר ואבטחת מידע ועיטוף סטארטאפים מתקדמים, לצד המשך גידול בפעילותה המסורתית, כל זאת במטרה לשמר את  מעמדנו המוביל בתחום ה- IT. החברה תמשיך לחתור לצמיחה אורגנית אולם במקביל אנו מחפשים מנועי צמיחה לא אורגנים להרחבת סל הפתרונות של החברה. רכשנו בתחילת השנה את חברת אקס-גלוב, אנו שבעי רצון מהעסקה ואנו פועלים נמרצות לאיתור חברות נוספות סינרגטיות לנו, אותן נוכל לרכוש ולצרף ל"משפחת טלדור".
מניית טלדור בשנתיים האחרונות
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה