נחתם הסכם לשילוב פעילות ניהול התיקים של תמיר פישמן עם בית ההשקעות סיגמא

 | 
אלדד תמיר, צילום: שחף הבר
קבוצת תמיר פישמן ושות' ובית ההשקעות סיגמא הודיעו היום (ב') על חתימת הסכם לשילוב פעילות ניהול התיקים (בלבד) של תמיר פישמן עם בית ההשקעות סיגמא. סיגמא ניהול תיקים תפעל לשינוי שם החברה כך שיכלול את שמות שתי הקבוצות - "סיגמא - תמיר פישמן".
לפי ההסכם, מנכ"ל חברת ניהול התיקים יהיה יאיר שני בנוסף לתפקידו כמנכ"ל קרנות הנאמנות, ואלדד תמיר ימונה ליו"ר משותף של סיגמא ניהול תיקים, ביחד עם פרופסור דן גלאי.
אלדד תמיר, מנכ"ל קבוצת תמיר פישמן ציין כי, "בעידן החדש יש מקום ליצירת קבוצות גדולות וחזקות יותר בתחום ניהול התיקים. השילוב בין שתי החברות יוצר יכולת להוביל בתחום באמצעות ידע וניסיון משמעותי תוך שירות מקיף ואיכותי לציבור המשקיעים".
יאיר שני, מנכ"ל בית ההשקעות וקרנות הנאמנות של סיגמא ציין כי, "אני שמח שהצלחנו להוביל לעסקה חשובה ומשמעותית. סיגמא נמצאת בתנופת צמיחה מהותית בפעילותה שבאה לידי ביטוי בתשואות, בגידול הדרמטי בנכסי הקרנות ובהרחבת פעילות ה-Management Wealth בהצטרפותם של צוות בכיר מUBS. עסקה זו מהווה חלק ממימוש האסטרטגיה של סיגמא ו- Andbank להפוך לשחקן מוביל בשוק ההון המקומי. אין ספק כי מדובר באבן דרך נוספת בצמיחתו של סיגמא כבית השקעות מוביל בישראל, שהופך עתה לשחקן משמעותי בשוק ההון עם היקף נכנסים מנוהלים של כ-6 מיליארד שקלים".
עוה"ד ליאור אהרון ורנן צורן מאפשטיין רוזנבלום מעוז (ERM) ייצגו את סיגמא ועו"ד זיו ארז מבן נפתלי, ארז, זהבי ושות' ייצג את תמיר פישמן.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה