קבוצת ברן קיבלה צו תחילת עבודה בפרוייקט אסטרטגי ענק

מדובר בפרויקט הנדסי הכולל תכנון, ביצוע והקמה של מערכת שאיבה והולכת מי השקיה באתיופיה
 | 
קיבלה אור ירוק
קבוצת ברן דיווחה היום (ג') כי נמסר לידה צו תחילת עבודה לפרויקט ענק בהיקף של 90 מיליון דולר באתיופיה. לקבוצת ברן נמסר לה כי התמלאו כל התנאים הנדרשים לצורך ביצוע הפרויקט, ובכלל זה סגירה פיננסית של הלקוח למימון הפרויקט וקבלת צו תחילת עבודה.
הפרויקט כולל תכנון ביצוע והקמה של מערכת שאיבה והולכת מי השקיה בשני קווים נפרדים ובאורך של כ-61 ק"מ, כמו גם תכנון והקמה של מתקנים לתפיסת מים ומערכות שאיבה, מאגרי מים תפעוליים ומערכות חשמל ובקרה למתקנים השונים. התמורה על פי ההסכם תשולם לברן בדרך של מקדמה, ומתכונת משולבת של אבני דרך לתשלום ותשלומים חודשיים לפי התקדמות החודשית של העבודה בפועל.
לברן הסכם קבלנות משנה עם חברה ישראלית מובילה בתחום ההשקיה לביצוע הפרויקט בשיטת ה-TURN KEY באתיופיה. תקופת ביצוע הפרויקט עומד על כ-20 חודשים, והכנסותיו יבואו לידי ביטוי בתוצאות הכספיות של ברן במהלך 2016 ו-2017.   
לפי שעה, מניית ברן -1.09% ברן 705.5 -1.09% ברן בסיס:713.3 פתיחה:716.1 גבוה:716.1 נמוך:705.4 תמורה:9,714 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: מזנקת בכ-7% במחזור נמוך של 66 אלף שקל, אם כי מדובר במחזור הגבוה ב-65% מהממוצע בחודש האחרון.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה