דרמה בפרטנר: איציק בנבנישתי יחליף את חיים רומנו בתפקיד מנכ"ל החברה

המינוי יכנס לתוקפו כבר ב-1 ביולי. אדם צ'זנוף נציגו של חיים סבן: "התברכנו במנהל מקצועי מהמעלה הראשונה"

 |  (2)
חיים רומנו, צילום: בוצ'צ'ו
דרמה בשוק הסלולר: איציק בנבנישתי יחליף את חיים רומנו - מנכ"ל פרטנר שמכהן בתפקיד מאז אוקטובר 2011 (אז החליף את יעקב גלברד). איציק בנבנישתי הוא היום המשנה למנכ"ל פרטנר ולשעבר מנכ"ל חברת בזק בינלאומי.
בהודעה לתקשורת נמסר כי אדם צ'זנוף יו"ר דירקטוריון חברת פרטנר ביקש להביע את תודתו והערכתו העמוקה להישגיו ופועלו של רומנו: "דירקטוריון החברה ועובדיה התברכו במנהל מקצועי מהמעלה הראשונה, בעל יכולת להוביל מהלכים אסטרטגיים תוך הקפדה על מצוינות בביצוע. כל זאת במסירות, בנחישות ובאנושיות".
רומנו אשר נמנה על מייסדי החברה כיהן בחברה במספר תפקידים בכירים (כולל מנכ"ל חברת אל על) וחזר לכהן כמנכ"ל הקבוצה לפני כארבע שנים. רומנו נכנס לתפקיד בעיתוי שאף מנכ"ל לא היה רוצה - בתחת בליץ של רפורמות ותחרות מצד שר התקשורת לשעבר משה כחלון. פרטנר הצליחה לשמור על רווחיות, אך לא עצרה את הדימום בהכנסות.
פרטנר: "תחת הנהגתו של חיים רומנו פרטנר חזרה להוביל בליבת פעילותה לרבות בתחומי הטכנולוגיה ואיכות השירות. החברה הינה הראשונה לפרוס את רשת הדור הרביעי בפריסה הרחבה ביותר כיום. במהלך שנות ניהולו של חיים רומנו החברה התאימה את מבנה ההוצאות שלה לתחרות הגוברת בסביבתה העסקית. התייעלות תפעולית משמעותית הושגה במקביל להקטנה נכרת בחוב נטו של החברה".
חיים רומנו: "משימות רבות ניצבו בפניי עם כניסתי לתפקיד מנכ"ל החברה ואני שבע רצון שהצלחנו בעזרת עובדים והנהלה מסורה לעמוד בהם. יכולותיו, כישוריו וניסיונו העשיר בניהול ובתחומי התקשורת המגוונים מכשירים את איציק בנבנישתי להוביל את החברה לאתגרים הניצבים בפניה".
בנבנישתי הצטרף לשדרה הניהולית הבכירה של החברה בתפקיד משנה למנכ"ל בנובמבר 2014. בתפקידיו הקודמים כיהן בנבנישתי במשך שבע שנים כמנכ"ל בזק בינלאומי, כדירקטור וכמנכ"ל חטיבת המחשוב האישי וערוצי ההפצה בחברת HP וכמנכ"ל CMS.
חברת פרטנר תפרסם מחר את הדוחות הכספיים לסיכום הרבעון הראשון של 2015. את השנה החולפת סיימה חברת הסלולר עם הכנסות של 4.4 מיליארד שקל ורווח נקי של 163 מיליון שקל.
מניית פרטנר צנחה ביותר מ-70% מאז מינוי רומנו לתפקיד המנכ"ל ב-2 באוקטובר 2011:

תגובות לכתבה(2):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 2.
  דרמה? שייך לחבורה ששדדה אותנו. חבורת הגנבים!!!!!!!!!!!! (ל"ת)
  אברום 19/05/2015 16:15
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 1.
  עברתי מזמן להוט מובייל בנייד ובהשקעות (ל"ת)
  רק לשווקי חו'ל..... 19/05/2015 15:22
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור