דוחות נובה: צמיחה של 6% במכירות ל-27.5 מיליון דולר - מעל תחזיות השוק

 | 
איתן אופנהיים, צילום: יח"צ נובה
חברת נובה פרסמה הלילה את תוצאותיה הכספיות לרבעון הראשון של השנה. התוצאות הכספיות של החברה היו גבוהות מהקונצנזוס של האנליסטים אך למעשה הן כמעט חסרות משמעות. נובה השלימה ברבעון השני של השנה רכישה אסטרטגית בהיקף של 46 מיליון דולר - והשלכותיה יורגשו רק בתוצאות הרבעון הבא שיפורסמו בעוד שלושה חודשים.
ובחזרה לתוצאות של הרבעון הראשון - נובה סגרה את הרבעון שחלף עם מכירות של 27.5 מיליון דולר, גידול של 6% בין רבעון לרבעון. הרווח הנקי המתואם הסתכם ב-4 מיליון דולר שהם 15 סנט למניה. תזרים המזומנים היה חלש ביחס לרבעונים האחרונים והסתכם ב-1.5 מיליון דולר בלבד. 
הסיפור המרכזי בנובה מתייחס לעתיד. ברבעון השני של השנה תאחד החברה את תוצאותיה הכספיות של חברת ReVera בתוצאותיה שלה והדבר יביא לגידול מיידי במכירות. בנובה צופים הכנסות של 33-35 מיליון דולר ורווח נקי מתואם של 7-11 סנט למניה. הרכישה שבוצה צפויה לגרור הוצאה של 2.9 מיליון דולר הקשורים בהפחתת נכסים לא מוחשיים והוצאות הקשורות ברכישה. 
מנכ"ל החברה איתן אופנהיים התייחס לדוחות ואמר שמדובר בהתחלה טובה לשנת 2015 עם תוצאות טובות מאשר לתחזיות הקודמות. אופנהיים הביע סיפוק מהמיזוג עם ReVera ומתהליך האינטגרציה של החברה שנרכשה. אופנהיים הצביע על כך שצבר ההזמנות של החברה בסוף הרבעון הראשון משקף צמיחה בפוטנציאל העסקי ברבעונים הבאים - מהלך אשר יאיץ את הצמיחה במשך השנה.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה