הבורסה: הסכם שיתוף פעולה עם חברה לאיסוף מידע פיננסי

AnalytixInsight מספקת תוכן ומחקר פיננסי. המידע שיפורסם באתר הבורסה יהיה ללא תשלום
 | 
בורסה אחוזת בית, צילום: Bizportal
הבורסה לניירות ערך חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם חברת AnalytixInsight, העוסקת באיסוף מידע פיננסי על חברות הנסחרות בבורסות  שונות. במסגרת שיתוף הפעולה תאסוף החברה ותעמיד לרשות הבורסה מידע פיננסי על החברות הנסחרות בבורסה לניירות ערך.
מידע זה ישמש להעשיר ולעבות את היקף המידע המפורסם על החברות בדף החברה באתר הבורסה, בעברית ובאנגלית. עדכון המידע יהיה על בסיס יומי. הסכם שיתוף הפעולה יביא להגברת החשיפה והשקיפות של ביצועיהן הפיננסיים של החברות ובמיוחד לגבי חברות שאינן מסוקרות באופן שוטף על ידי אנליסטים. 
המידע שיפורסם באתר הבורסה יהיה ללא תשלום. ניתן יהיה לרכוש בתשלום מידע נוסף מפורטל capitalcube, זה יהיה בתשלום ובהתקשרות ישירה מולם, כולל תמיכה שלהם.
כיום, למשקיעים ולציבור בכללותו ישנה גישה למספר קטן יחסית של נתונים פיננסיים ורק בחלק מהחברות הנסחרות בבורסה בת"א, באמצעות אתר הבורסה ואתר המאיה. נתוני מחקר וניתוחים פיננסיים נגישים למשקיעים במספר מצומצם יותר של חברות.
AnalytixInsight מספקת תוכן ומחקר פיננסי למשקיעים, לספקי מידע, לפורטלים פיננסיים ולתקשורת. החברה מנתחת באופן אלגוריתמי נתונים של מחקרי שוק ודיווחים רגולטוריים ומפרסמת מחקרים על כ-50,000 חברות גלובאליות וקרנות סל.
הגולשים יוכלו כאמור לרכוש בתשלום מידע נוסף על החברות הנסחרות בבורסה והשוואת ביצועיהן לחברות אחרות בענף או במדד (PEER) במסגרת מוצרי פרימיום  של קפיטלקיוב. מוצרים אלה יכללו אפשרויות למחקר-עומק, יכולות השוואה (בנצ'מארק) ועוד. ניתן יהיה להירשם אליהם באתר קפיטלקויב אשר גם ייתן להם תמיכה.
אלדד הרשטיג, סמנכ"ל טכנולוגיות מידע ותפעול בבורסה: "הסכם שיתוף הפעולה עם קפיטלקיוב מהווה נדבך נוסף בשורה של מהלכים אותם מבצעת הבורסה במטרה להגביר את החשיפה לחברות הנסחרות בה ועל מנת  לעודד את הגדלת המסחר". 
צֵ'יית' קונְדְרַאג?נְטַה, מנכ"ל AnalytixInsight: "המידע יסייע להקנות ידע למשקיעים  ויאפשר סחירות טובה יותר ומחזורי מסחר גדולים יותר בקרב החברות הרשומות למסחר בבורסה, במיוחד כשמדובר במניות שאינן זוכות לסיקור מחקרי מקיף על ידי חברות ברוקרים".
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה