מניית נדל"ן שטסה 106% ב-4 שנים - עם פוטנציאל לאפסייד דו ספרתי

ברורית פיין בהמלצה על החברה הפועלת בגרמניה: "אנו מאמינים שהחברה תדע להמשיך לייצר ערך לבעלי המניות"
 | 
בראק קפיטל גרמניה, צילום: יח"צ
בית ההשקעות לידר שוקי הון החל לסקר את מניית חברת הנדל"ן בראק אן וי +0.32% בראק אן וי 37,320 +0.32% בראק אן וי בסיס:37,200 פתיחה:37,200 גבוה:37,490 נמוך:36,040 תמורה:1,223,337 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: . ברורית פיין, אנליסטית הנדל"ן של בית ההשקעות אומרת כי בארבע השנים האחרונות הניבה המניה של כ-106% (כ-27% לשנה) בהשוואה ל-10% במדד ת"א 100. "הנהלת החברה ממוקדת ביעד אסטרטגי זה, יצירת ערך. להערכתנו ערך ניכר מהתשואה הגבוהה והעודפת ניתן לייחס להשקעות אסטרטגיות נכונות בראיית ארוכת טווח. בנוסף, לחברה ניסיון רב בשוק הנדל"ן הגרמני ואנו סבורים כי הנהלת החברה תמשיך להיות מחויבת לבעלי מניותיה".

החברה מתמקדת בהשקעות ארוכות טווח בתחום הנדל"ן המניב בגרמניה, לצד פרויקט ייזום מגורים משמעותי בדיסלדורף – "הפיתוח העסקי של החברה יבוא להערכתנו לביטוי בשנים הבאות. החברה מנהלת את נכסיה בגרמניה באמצעות פלטפורמה עצמאית ולא באמצעות פלטפורמה עצמאית ולא באמצעות ניהול חיצוני. הנהלה מקומית היא יתרון בגיאוגרפיה רחוקה שבא להכיר את כללי המשחק", אומרת פיין.

בבית ההשקעות מסבירים כי לחברה תיק נכסים מניבים בתחום המסחר והמגורים להשכרה אשר צומח בשיעור של 2%-4% כל שנה. להערכתנו, נקודה זו הינה בעלת חשיבות מרכזית שכן היא מבטאת את המשך יכולת ההשבחה של נכסי החברה לאורך זמן.

"אנו מעריכים כי בשנים הקרובות החברה תפעל לרישום כפול של מניותיה בבורסת פרנקפורט, כאשר כרגע עדיין מדובר על שווי חברה נמוך בהשוואה לחברות הפעולות בתחום הנדל"ן בגרמניה. עם זאת, במידה והדבר יתממש, מדובר בבשורה דומיננטית שעשויה להגדיל את החשיפה של החברה למשקיעים זרים".

אולם בלידר מוציאים מעט את הרוח מהמפרשים, ואומרים כי בצד הפחות טוב, לחברה אין מדיניות והיא לא חילקה דיבידנדים מאז שהונפקה. "משום שהחברה נמצאת עדיין בשלב של צמיחה ומתכננת רכישות נוספות, אנו סבורים כי לא נראה חלוקת דיבידנדים בתקופה הקרובה. כמו כן, רמת המינוף הינה סבירה ועומדת על חוב נטו ל-CAP של כ-64%. להערכתנו, היכולת לבצע רכישות נוספות בהיקף משמעותי מוגבלת במידה ולא יתבצעו הנפקות הון עתידיות נוספות".

לסיכום, פיין אומרת כי ההשקעה בחברה כוללת השקעה בפלטפורמה מוכחת ויציבה ובהנהלה מוערכת – "אנו מאמינים שהחברה תדע להמשיך לייצר ערך לבעלי המניות. אנו מתחילים לסקר את החברה בהמלצת במחיר יעד של 267 שקל למניה, הגבוה ב-19% ביחס למחיר השוק הנוכחי".
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה