עוד לא שנתיים: לימור גנות מנכ"ל משותף באלון רבוע כחול התפטרה

לימור גנות: "אלון בשבילי היא בית ואני מודה על הזכות הגדולה שנפלה בחלקי"
 | 
לימור גנות, צילום: יונתן בלום
לימור גנות, מנכ"ל משותף בחברת {אלון רבוע כחול} הודיעה היום על בקשתה לפרוש מתפקידה לאחר יותר מעשר שנים בהן כיהנה במספר תפקידים בכירים בקבוצת אלון, כאשר האחרון שבהם כמנכ"ל משותף באלון רבוע כחול.

גנות הצטרפה לקבוצת אלון בשנת 2004 והובילה יחד עם דודי וייסמן, תהליכים מרכזיים בארץ ובעולם במסגרת התרחבות וצמיחת הקבוצה, במיזוגים ורכישות, בפיתוח עסקי, בתחום הפיננסי ובתפעול השוטף. בתקופת כהונתה צמחה קבוצת אלון רבוע כחול עם מחזור של למעלה מ-14 מילארד שקל הפועלת בתחומי המזון, דלק ואנרגיה, נדל"ן, פיננסים, תקשורת ומוצרים לבית.

גנות חתומה על מספר מהלכים חוצי ארגון תוך מיקוד בסינרגיה בין החברות כגון: בניית מהלכים אסטרטגיים לשיפור הרווחיות וצמיחת החברות בקבוצה תוך ניהול מהלכים פיננסיים, השקת חברת הסלולר YOUPHONE, שיתוף פעולה אסטרטגי עם קבוצת דיינרס ואלעל להשקת כרטיס האשראי FLYCARD ועוד. לאחרונה הוזמנה גנות לשרת בדירקטוריון העולמי של דיינרס.

לימור גנות: "מדובר בסיום תקופה מרתקת ומאתגרת שבמהלכה יזמנו מהלכים משמעותיים שהובילו לחוסנה וצמיחתה של קבוצת אלון. אלון בשבילי היא בית ואני מודה על הזכות הגדולה שנפלה בחלקי לעבוד עם צוות מקצועי ומסור ומבקשת להודות על הדרך הארוכה שעברנו יחד. אני מסיימת את תפקידי בלב שלם ופונה לעבר אתגרים חדשים תוך תחושת גאווה על גודל העשייה".

אלון ריבוע כחול עוסקת בהפעלת רשתות השיווק "מגה בול" ו"מגה בעיר" ושולטת ב"דור אלון","רבוע נדל"ן" ו"נעמן". החבר הנמצאת בשליטת החברה הפרטית אלון, הנמצאת בשליטת דודי ויסמן ודודו ושותפו - שרגא בירן (ביחד עם שלושת בניו). בין השניים פרץ השנה מאבק שליטה.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה