לאחר שיושלם המיזוג: אורמת טכנולוגיות תירשם למסחר בבורסה בת"א

אורמת נמצאת בעיצומם של מגעים למיזוג עם אורמת טכנולוגיות. לאחר שתושלם העסקה - עשויה אורמת טכנולוגיות להתברג למדד המעו"ף במסלול המהיר
 |  (1)
ישי דוידי, צילום: יח"צ
חברות {אורמת} אמורה בחודשים הקרובים להימחק ממסחר במסגרת המיזוג שלה עם חברת הבת אורמת טכנולוגיות. עם זאת, בקרן פימי, בעלת השליטה באורמת כבר מסתכלים קדימה. הלילה דיווחה אורמת טכנולוגיות כי לאחר עסקת הרכישה היא צפויה לרשום את מניותיה בשתי בורסות בינלאומיות - כאשר אחת מהן תהיה הבורסה לניירות ערך בתל אביב.

נכון להיום מניית אורמת טכנולוגיות נסחרת לפי שווי של כ-1.2-1.3 מיליארד דולר. לאחר הקצאת המניות לבעלי המניות של אורמת במסגרת עסקת המיזוג השווי יעלה מעט והחברה תהיה מועמדת להיכנס למדד המעו"ף במסגרת המסלול המהיר.

בכדי שזה יקרה - נדרשת המניה להיות המניה ה-23 בגודלה מבחינת בקרב המניות של המעו"ף. נכון לכרגע, הכניסה למעו"ף גבולית אך הבדיקה תתרחש רק ביום המסחר הראשון בתל אביב. בכל מקרה, גם אם המניה לא תיכנס למדד המעו"ף - היא תיכנס למדד ת"א 75 ולמדד ת"א 100.

יצחק אנג'ל, מנכ"ל החברה: " אורמת טכנולוגיות פועלת להשלמת רכישת מניותיה של חברת האם אורמת תעשיות בעסקת החלפת מניות על מנת לייצר מבנה פשוט ויעיל יותר. הרישום הנוסף ישרת את מטרות החברה להגדלת הסחירות ויצירת עניין בקרב מגוון רחב יותר של בעלי מניות".

חברת אורמת היא חברת החזקות שהנכס המרכזי שלה הוא שליטתה באורמת טכנולוגיות, חברה הפועלת בתחום האנרגיה הגיאותרמית. כיום אורמת תעשיות מחזיקה ב-27 מיליון מניות של חברת הבת (כ-60%) ולאחר העסקה יוקצו למחזיקים עוד כ-3 מיליון מניות.

תגובות לכתבה(1):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  צעד מבריק לאורמת. מראה שיפורים עקביים (ל"ת)
  מבריק 11/12/2014 09:50
  הגב לתגובה זו
  3 0
  סגור