עזריאלי תקים בית דיור מוגן בלהבים בעלות כוללת של 250 מיליון שקל

מדובר בבית דיור המוגן השני שמקימה הקבוצה. המבנה יכלול כ-360 יחידות דיור
 | 
יובל ברונשטיין, צילום: אלי דסה
עזריאלי קבוצה -0.1% עזריאלי קבוצה 19,030 -0.1% עזריאלי קבוצה בסיס:19,050 פתיחה:19,130 גבוה:19,190 נמוך:18,900 תמורה:3,846,904 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: הודיעה הבוקר (ב') על עסקה שנייה בתחום הדיור המוגן. במסגרת מכרז שניהלה רשות מקרקעי ישראל, זכתה הקבוצה במכרז לרכישת קרקע בישוב להבים שבדרום בשטח של כ- 28 דונם, בתמורה ל- 6.6 מיליון שקל.

שטח זה מיועד לבניית בית דיור מוגן בשטח כולל של כ-50,000 מ"ר, שיכלול כ- 360 יחידות דיור מוגן אשר מיועדות לשמש את תושבי באר שבע ודרום הארץ, במיוחד על רקע הגידול הצפוי בשנים הקרובות באוכלוסייה באזור. בפרויקט יוקמו גם מחלקה סיעודית עם השגחה רפואית מלאה ושטחי מסחר בהיקף של כ-1,500 מ"ר. עלות הקמת הפרויקט, כולל עלויות פיתוח, מוערכת בכ-250 מיליון שקל.

יובל ברונשטיין, מנכ"ל קבוצת עזריאלי: "בכוונת הקבוצה להפוך לשחקן מוביל בתחום הדיור המוגן באמצעות ייזום, הקמה וניהול של פרויקטים חדשים באזורי ביקוש בפריסה ארצית. תחום הדיור המוגן יהווה עבור קבוצת עזריאלי מנוע צמיחה נוסף לפעילותה המתמקדת בנדל"ן מניב. הקרקע בלהבים מהווה הזדמנות מצוינת למימוש פוטנציאל הצמיחה של הקבוצה בתחום זה באזור באר שבע ודרום הארץ וישולבו בו הסטנדרטים הגבוהים של קבוצת עזריאלי בכל הקשור לייזום, וניהול פרויקטים, אותם היא מבצעת בהיקפים חסרי תקדים בישראל".

בעזריאלי ציינו היום כי הפרויקט בלהבים ממוקם בסמיכות לתחנת הרכבת ביישוב, וייהנה מנגישות נוספת באמצעות המחלף החדש של כביש 6 שנבנה בימים אלה, ובו ירידה ישירה ללהבים.

כזכור, בפברואר השנה רכשה קבוצת עזריאלי קרקע להקמת בית דיור מוגן בעיר מודיעין תמורת כ-51 מיליון שקלים והחלה בתכנון להקמת בית דיור מוגן שיכלול כ- 240 יחידות דיור מוגן, ו- 60 יחידות דיור נוספות עם השגחה רפואית מלאה; עלות בניית הפרויקט במודיעין מוערכת בכ- 215 מיליון שקל.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה