דרבן עברה לרווח של 33 מיליון שקל ברבעון השלישי

 | 
אליעזר פישמן, צילום: Bizportal
דרבן, מקבוצת פישמן, מסכמת את הרבעון השלישי של 2014 עם של כ-33 מיליון שקל, לעומת הפסד של כ-4 מיליון שקל אשתקד.

הגידול ברווח נובע בעיקר מגידול ברווח הגולמי בסך של כ-10 מיליון שקל, עליה בשווי ההוגן של נדל"ן להשקעה בסך של כ- 45 מיליון שקל, לעומת ירידה בשווי של כ- 14 מיליון שקל בתקופה המקבילה אשתקד, קיטון בהוצאות מימון של כ- 22 מיליון שקל וקיטון בהוצאות מס של כ-7 מיליון שקל. מנגד, חלקה של החברה בהפסדי חברות כלולות הסתכם לסך של כ-1 מיליון שקל לעומת רווח של כ- 31 מיליון שקל בתקופה המקבילה אשתקד.

הרווח הגולמי מנדל"ן להשקעה (NOI) ברבעון השלישי לשנת 2014 גדל בכ-15% והסתכם בכ- 48 מיליון שקל לעומת כ- 42 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד. הרווח הגולמי מנדל"ן להשקעה בתשעת החודשים הראשונים לשנת 2014 הסתכם בכ- 142 מיליון שקל לעומת כ-132 מיליון שקל בתקופה המקבילה אשתקד.

דודו זבידה, מנכ"ל קבוצת מבנה: "החברה מציגה גידול משמעותי ב- NOI וגידול משמעותי בהכנסות מנכסים זהים. הוצאות המימון קטנו בכ- 22 מיליון שקל כתוצאה ישירה ממהלכים פיננסים שננקטו בחברה בשנים האחרונות ותרמו באופן ישיר לשמירת היציבות ביחס החוב הפיננסי נטו להון נטו. אנו ממשיכים בתכניות העבודה וצופים כי החברה תמשיך לשמור על מגמת שיפור בתחומי פעילותה תוך המשך הגדלת פעילות היזום והפיתוח"
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה