ברוכים הבאים לאתר החדש של
רצינו להראות לכם מה חדש
להמשך הדרכה מעבר לאתר
תוכלו להירשם לאתר, לנהלאזור אישי
ולהגדיר ניירות למעקב
להמשך הדרכה מעבר לאתר
ריכזנו את כל המדורים בתחום
שוק ההוןבמקום אחד
להמשך הדרכה מעבר לאתר
ריכזנו עבורכם את כל הנתונים
להמשך הדרכה מעבר לאתר
כל הנתונים והכתבות
במדורהמטבעות הדיגיטליים
להמשך הדרכה מעבר לאתר
בואו לצפות
בתוכניות החדשות שלנו
להמשך הדרכה מעבר לאתר
נתוני אג“ח
להמשך הדרכה מעבר לאתר
גרפים אינטראקטיביים
להמשך הדרכה מעבר לאתר
תצוגת נתוני מט“ח חדשה
להמשך הדרכה מעבר לאתר
מניות ארביטראז‘
להמשך הדרכה מעבר לאתר
ריכזנו עבורכם את הקרנות
להמשך הדרכה מעבר לאתר
גלישה נעימה
מערכת
להמשך הדרכה מעבר לאתר

עונת הדוחות: חברה שנפגעה מ'צוק איתן' ומחלקת דיבידנד משמעותי

חברת אינרום בניה רשמה רווח של 21.5 מיליון שקל ברבעון השלישי למרות צוק איתן. הסיבה: צפי לקבלת פיצוי של 6.8 מיליון שקל מהמדינה שנרשם כרווח
אלדד בן משה, צילום: יח"צ
אחת מהחברות שנפגעו במשק כתוצאה ממבצע 'צוק איתן' היא אינרום +0.47% אינרום 1,728 +0.47% אינרום בסיס:1,720 פתיחה:1,728 גבוה:0 נמוך:0 תמורה:-- לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: אשר כבר בדוחות הקודם התריעה כי רווחיה ייפגעו ברבעון כתוצאה מהמבצע. עם זאת, הדוחות הכספיים אשר מתפרסמים הבוקר מצביעים על שיפור בשורה התחתונה - עלייה של 18% לעומת הרבעון המקביל. כיצד זה קרה?

אינרום בנייה פועלת בשלושה תחומים באמצעות שליטתה בחברות איטונג (100%), מיסטר פיקס (100%) וחברת הצבעים נירלט (61%). במהלך הרבעון השלישי זקפה החברה רווח חד פעמי בהיקף של 6.8 מיליון שקל בגין פיצוי עבור חלק מהנזקים שנגרמו לה במפעל הצביעה (נירלט). בחברה סבורים כי קיים ביטחון סביר שיתקבל כסף מהתביעה.

ברבעון השלישי של השנה רשמה אינרום מכירות של 21.5 מיליון שקל, גידול זניח לעומת הרבעון המקביל אשתקד. מתחילת השנה רשמה החברה מכירות של 638 מיליון שקל - גידול של 4%.

מתחילת שנת 2014 הרוויחה החברה סכום של 59 מיליון שקל - אותם תחלק במלואם למשקיעים. אמנם, מדיניות החברה גורסת כי חלוקת הדיבידנד תהיה 75% לפחות מהרווח הנקי - אך בחברה החליטו לחלק את מלוא הרווחים הראויים לחלוקה.

בהתבסס על מחיר המניה הבוקר - תשואת הדיבידנד שרואים המשקיעים המחזיקים במניה עומדת על 7.8%. עבורם מדובר בבשורות חיוביות מאחר והם ציפו לקבל את הדיבידנד השנתי מהחברה רק סביב חודש מארס הקרוב.

אלדד בן-משה, מנכ"ל ודירקטור באינרום תעשיות בנייה: "בתקופת הדוח נמשכה הצמיחה בעיקר בתחומי פתרונות בנייה ומוצרי גמר לבנייה וזאת למרות הפגיעה המשמעותית שנרשמה בהיקפי הפעילות כתוצאה ממבצע "צוק איתן" בחודשים יולי - אוגוסט ברבעון השלישי".

"הרבעון החולף היה מאתגר במובנים רבים ועשינו כל שביכולתנו להמשיך ולשרת את קהל לקוחותינו כבשוטף גם בימי הלחימה הקשים, והצלחנו בכך תודות לעובדינו המסורים והמקצועיים. אנו גאים על כך שהחברה הצליחה לצמוח ולשפר הרווח והרווחיות גם בסיטואציה שנכפתה עלינו עקב הנסיבות הביטחוניות והמקרו כלכליות בישראל, בעת ששניים מחמשת מפעליה נמצאים בחזית הדרום".

"הצמיחה בפעילות לוותה בשיפור מדדי הרווח התפעוליים בכל תחומי פעילות הקבוצה, זאת הרבה בזכות ההשקעה בפיתוח התשתיות הטכנולוגיות וההשקעה בכוח האדם, אשר ביצענו ושנמשיך לפתח. הקבוצה ממוצבת היטב טכנולוגית ותפעולית וערוכה לפעול במרץ להאצת הצמיחה ומעמדנו התחרותי והשיווקי ופיתוח הקבוצה ועסקיה. ברצוני להודות לכל עובדי הקבוצה ומנהליה על תרומתם ועבודתם המסורה בימים כבשגרה בכלל, וברבעון השלישי על אירועיו יותר מתמיד".

תגובות לכתבה(1):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  הרשת של הוט-מובייל שוב נפלה (ל"ת)
  מנור 17/11/2014 09:35
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור