דו"חות רבוע כחול נדל"ן - הרווח הרבעוני זינק ל-23.3 מיליון שקלים

זאב שטיין, מנכ"ל רבוע כחול נדל"ן: "הרבעון השלישי מבטא את תנופת הייזום בו עסקה רבוע נדל"ן בשנים האחרונות"
 | 
זאב שטיין, צילום: רמי זרנגר
חברת רבוע כחול נדל"ן המתמחה בניהול נכסי נדל"ן מניב בישראל המושכרים ברובם כסניפי סופרמרקט פרסמה היום את תצאותיה הכספיות לרבעון השלישי של 2014.

הכנסות החברה מדמי שכירות הסתכמו ברבעון השלישי של שנת 2014 לסך של כ-57 מיליון שקלים, לעומת כ-54 מיליון שקלים בתקופה המקבילה אשתקד, גידול של כ-5.6%. הגידול נובע בשל השכרת שטחי מסחר חדשים ובשל עליית המדד ביחס לרבעון המקביל אשתקד.

בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד, תוצאות הרבעון כוללות עלייה בהכנסות מדמי שכירות ומירידה בהוצאות הנהלה וכלליות. למרות השינויים החיוביים בפרמטרים, חל קיטון ברווח מפעולות רגילות הנובע בעיקר מהשינוי בשווי ההוגן של הנדל"ן להשקעה ומירידה ברווחי וחברות בשליטה משותפת, בהשוואה בין התקופות.

הרווח הנקי ברבעון השלישי צמח בכ-82.5% והסתכם לסך של כ-23.3 מיליון שקלים, לעומת כ-12.8 מיליון שקלים ברבעון המקביל אשתקד.

זאב שטיין, מנכ"ל רבוע כחול נדל"ן: "הרבעון השלישי מבטא את תנופת הייזום בו עסקה רבוע נדל"ן בשנים האחרונות. הגידול ב-NOI מבטא תחילת הנבה של מספר פרויקטים שסיימנו בשנה האחרונה, בניהם: קומת אופנה חדשה בקניון הדר, מרכז לוגיסטי בקיבוץ אייל והמרכז השכונתי החדש ברכסים. תנופה זו תימשך כחלק מהאסטרטגיה העסקית של החברה. אנו פועלים להשלמת שני פרויקטים נוספים בימים אלו, שיחלו בהנבה בתחילת 2015. במקביל אנו מקדמים את הבניה והשיווק של קניון האופנה של ת"א בשוק הסיטונאי."

רבוע נדל"ן נסחרת במדד ת"א-100 לפי שווי של 1.488 מיליארד שקלים. בשלוש השנים האחרונות רשמה המניה של 91%.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה