ברן תשדרג תשתיות מים באפריקה ב-760 מיליון שקל - המניה מזנקת

הקבוצה זכתה במכרז לפרויקט להקמת ושדרוג מערכת הולכה לאורך מצטבר של כ-90 קילומטר במערב היבשת
 | 
צינור גז, צילום: Getty images Israel
קבוצת ברן +1.56% ברן 723.1 +1.56% ברן בסיס:712 פתיחה:712 גבוה:727 נמוך:716 תמורה:42,837 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: , ספקית בינלאומית של פתרונות הנדסה, תשתיות וטכנולוגיה, מדווחת על חתימת הסכם עם רשות ממשלתית באחת ממדינות מערב אפריקה לביצוע פרויקט של הקמה ושדרוג תשתיות מים בהיקף של כ- 160 מיליון אירו (כ-760 מיליון שקל).

הפרויקט אשר יוקם במתכונת Turn- Key, יכלול בין היתר, מערכות הולכה לאורך מצטבר של כ- 90 ק"מ ויכלול מתקני קליטה, טיפול ושאיבה. ביצוע הפרויקט יימשך כ- 42 חודשים ממועד קבלת אישור תחילת עבודה, כאשר התמורה תשולם במתכונת משולבת של עמידה באבני דרך ותשלומים חודשיים. השלמת העסקה וביצועה, כפופים להשגת מימון לפרויקט וחתימה על הסכם מימון מחייב בין הגוף המממן והלקוח.

קבוצת ברן פועלת כיום במעל ל-12 מדינות בעולם בפרויקטים שונים משלב התכנון המוקדם ועד ניהול וביצוע הפרויקט. מתחילת השנה חתמה ברן אינטרנשיונל, זרוע הפעילות בחו"ל של קבוצת ברן, על מספר הסכמים משמעותיים בהיקף מצטבר של מאות מילוני דולרים.

הסכמים אלו מצטרפים לפרויקט נוסף עליו דווחה החברה לאחרונה במסגרתו היא נמצאת, באמצעות חברת ברן אינטרנשיונל, בהליכי משא ומתן מתקדמים עם רשות מדינתית להקמת ובניית פרויקט תשתיות משמעותי באחת ממדינות אסיה. היקף פרויקט זה צפוי לעמוד על למעלה מ- 200 מיליון דולר.

נחמן צבר, מנכ"ל קבוצת ברן: "אנו שמחים מאוד על חתימת הסכם חשוב זה, ועל המשך השגת פרויקטים משמעותיים ביבשות ובמדינות שנחשבות מדינות יעד עבורנו. אחרי תקופה מסוימת שהתאפיינה בהשלמת פרויקטים אסטרטגיים קודמים, אנו מרוצים מאוד מהצלחת ברן אינטרנשיונל ב- 2014 עם כניסתה למספר פרויקטים גדולים, אשר יחזקו את מיצובה העסקי והתחרותי של הקבוצה ויסייעו לנו בהמשך הבטחת צמיחת החברה. הפרויקטים של ברן אינטרנשיונל בחו"ל ישענו על הידע והניסיון של יחידות מקצועיות בברן ישראל שישולבו בביצוע הפרויקטים".
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה