תג מחיר לתמיר פישמן: יונל כהן רוכש החזקות לפי 60 מיליון שקל

מנכ"ל חברת הביטוח מגדל ישקיע בבית ההשקעות ויחזיק ב-27% ממניותיה וימונה ליו"ר
 |  (2)
אלדד תמיר, צילום: יח"צ
מנכ"ל חברת הביטוח מגדל חוזר לשוק ההון. יונל כהן סיכם על עסקה לרכישת 27.5% מבית ההשקעות תמיר פישמן - זאת באמצעות חברת 'אופק' הנמצאת בשליטתו. שווי הפעילות של בית ההשקעות על פיו תבוצע העסקה עומד על כ-60 מיליון שקל. כחלק מן העסקה יכהן כהן כיו"ר בית ההשקעות

בית ההשקעות תמיר פישמן מנהל כ-16 מיליארד שקל ונמצא בשליטתו של אלדד תמיר. לאחר העסקה יחזיק אלדד תמיר ב-70% מהמניות של בית ההשקעות ו-3% יוחזקו על ידי מנהלי ועובדי בית ההשקעות. יתרת המניות יוחזקו על ידי כהן.

עיקר הפעילות של בית ההשקעות מרוכזת בתחום של ניהול תוכניות תגמול. מדובר בפעילות המגלגלת כ-13 מיליארד שקל ומנהלת עבור חברות את תוכנית האופציות לעובדים, מימושי האופציות ומכירת המניות. פעילויות נוספות הינן בתחום הקרנות הנאמנות, ניהול התיקים וניהול ההון סיכון.

יונל כהן מסר: "החברה שלנו חיפשה שותף עם ערכים מוספים ואפשרות לסינרגיה עבור השקעות בחברות בתחומי הפיננסים והביטוח שאותן אנו בוחנים בימים אלו- זיהינו ב"תמיר פישמן" שילוב של מצוינות, מקצוענות וחדשנות שהשתלבו עם תפיסת עולמנו. אני מודה לאלדד ולצוות שלו ורואה אופק משותף וארוך טווח לחברות".

אלדד תמיר, מנכ"ל ובעלים תמיר פישמן, מסר: "הצטרפותה של חברת "אופק" כשותפה בחברה, מהווה נדבך חשוב בצמיחה ובהצלחה של תמיר פישמן. בשנה האחרונה הראתה החברה מגמת גידול וצמיחה בייחוד בתחום קרנות הנאמנות ומטרתנו כעת היא להמשיך בכוחות משותפים בצמיחה בכל הפרמטרים. אין לי ספק כי שותפינו החדשים, הנמנים על קבוצת מנהלים ומשקיעים בעלי מיומנות בתחום ההשקעות והפיננסים יסייעו ויתרמו להמשך הצעידה קדימה. אני מודה ליונל ולשותפיו על האמון ומאמין בהצלחתנו המשותפת".
תגובות לכתבה(2):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 2.
  התקשרות עם פקידי ממשל היא תמיד מעניינת...
  טלי דיגי 28/10/2014 20:11
  הגב לתגובה זו
  1 0
  אהרון פוגל שלי יחימוביץ' ויונל כהן חברים לנצח...
  סגור
 • 1.
  עסקה טובה מאוד לאלדד כל הכבוד (ל"ת)
  עמית 27/10/2014 08:55
  הגב לתגובה זו
  0 7
  סגור