שוק ההנפקות בת"א: חברת ההייטק אן-טריג תנסה לגייס, הנה הפרטים

חברת אן טריג מפתת שבבים לממשק של מסכי מגע ועטים דיגיטליים. במחצית הראשונה של 2014 רשמה החברה מכירות של 20.6 מיליון דולר
 | 
שטרות דולר, צילום: Getty images Israel
האם שוק ההון בתל אביב בשל להנפקה של חברת הייטק? בשבועות הקרובים חברת אן-טריג (N-Trigׂ) המפתחת שבבים לממשק של מסכי מגע ועטים דיגיטליים תנסה להנפיק את מניותיה בבורסה בתל אביב. תג מחיר לעסקה יכולים המשקיעים לקבל מהגיוס שביצעה החברה בתחילת השנה בשווי של כ-65 מיליון דולר (לפני הכסף).

היום הגישה חברת אן-טריג לרשות ני"ע טיוטת לקראת ההנפקה. במקביל, היום החל רוד שואו למשקיעים שבו תנסה החברה לשכנע את המשקיעים לרכוש מניות במסגרת ההנפקה. על פי הערכות, החברה תנסה לגייס במסגרת ההנפקה עשרות מיליוני שקלים. את ההנפקה בבורסה בתל אביב תוביל לידר הנפקות וחיתום.

אן-טריג משווקת ומפיצה את מוצריה מאז 2007. מוצר החברה נמכר במיליוני יחידות בהיקף מכירות מצטבר של מעל 230 מיליון דולר. אן-טריג הייתה שותפה עד היום בפיתוחם של 62 מכשירים מבוססים טכנולוגיית ממשק מגע ועט דיגיטלי עם יצרני המכשירים המובילים בעולם. בין היתר, לחברה ניסיון בעבודה עם מיקרוסופט, אינטל, HP, פוג'יטסו, סוני, Dell, Lenovo, HTC, Asus, Acer.

הכנסות החברה בשנת 2013 הסתכמו לכ-36.7 מיליון דולר, צמיחה של 38% בהשוואה להכנסות החברה ב-2012. הכנסות החברה במחצית הראשונה של 2014 הסתכמו בכ-20.6 מיליון דולר, כאשר מספר היחידות של העטים הדיגיטליים שנמכרו במחצית הראשונה של 2014 הגיע לרמה הגבוהה אי פעם, כ-1.3 מיליון יחידות, גבוה ביותר מפי שלושה מזה במחצית המקבילה ב-2013.

מתחילת השנה בוצעו בבורסה בתל אביב ארבע הנפקות ראשוניות של חברות: סקייליין, מגדלי תיכון, אינרום וקבוצת אשטרום. ככל שההנפקה תושלם בהצלחה, מדובר יהיה בבשורות חיוביות עבור הבורסה בתל אביב המשוועת לחברות חדשות.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה