שנפ מתקשה לאשר את שכר הבכירים: כמה מרוויחים בני משפחת רוזנשיין?

אשתקד נהנה המנכ"ל אורי רוזנשיין משכר של 198 אלף שקל בחודש. אסיפת בעלי המניות שזומנה להיום נדחתה שוב לחודש הבא
 | 
מצברי שנפ, צילום: Bizportal
יצרנית המצברים שנפ +0.49% שנפ 1,646 +0.49% שנפ בסיס:1,638 פתיחה:1,638 גבוה:1,646 נמוך:1,646 תמורה:1,975 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: , הנמצאת בשליטת משפחת רוזנשיין (37%) וקרן סקיי (33%), מתקשה לאשר את שכר הבכירים בחברה. אספת בעלי מניות שזומנה להיום נדחתה (שוב) - הפעם לחודש הבא. משפחת רוזנשיין המחזיקה במניות החברה כוללת את האחים: אורי רוזנשיין, תמר בן עוזיליו ופועה אמיר.

ההסבר של שנפ לדחיית האספה: "מיצוי דיונים עם חברת אנטרופי המייעצת לגופים מוסדיים וגיבוש התאמות או הבהרות להחלטות המוצעות בנושאים שעל סדר היום".

עדכון והארכת התקשרות בהסכם העסקה עם אורי רוזנשיין

הסעיף הראשון באספת בעלי המניות - אישור שכר המנכ"ל, אורי רוזנשיין, בגובה של כ-160 אלף שקל בחודש, לא כולל בונוס שיכול להעלות את השכר לכ-200 אלף שקל בחודש כפי שהיה אשתקד.

עדכון והארכת התקשרות בהסכם העסקה עם אבישי אמיר

הסעיף השני - אישור שכר אבישי אמיר, בעלה של פועה אמיר, בתפקיד סמנכ"ל המפעל של החברה ואחראי אבטחת איכות. עלות שכר של כ-70 אלף שקל בחודש לא כולל בונוס.

עדכון והארכת התקשרות בהסכם העסקה עם ערן רוזנשיין

הסעיף השלישי - אישור השכר של ערן רוזנשיין, בנו של אורי רוזנשיין, בתפקיד מעודכן כסמנכ"ל תפעול של החברה "בכפיפות ישירה למנכ"ל החברה", כך לפי הזימון. עלות השכר כ-60 אלף שקל בחודש לא כולל בונוס.

התקשרות בהסכם להעסקת נועם אמיר

סעיף רביעי - אישור השכר של נועם אמיר, הבן של פועה ואבישי אמיר, בתפקיד מהנדס המפעל של החברה במקום מהנדס המפעל שפורש. עלות שכר של כ-28 אלף שקל.

משפחת רוזנשיין מנסה לאשר את תנאי העסקת בני המשפחה מחודש אוגוסט ללא הצלחה כאמור.

שני בני משפחה מופיעים בצמרת מקבלי השכר בחברה: אשתקד נהנה אורי רוזנשיין משכר בעלות של 2.37 מיליון שקל (198 אלף שקל בחודש), עלות העסקת אבישי אמיר (בעלה של פועה אמיר) - 1 מיליון שקל.

חברה רווחית שמחלקת לפחות 35% מהרווח הנקי כדיבידנד

שנפ קיימת כבר 63 שנה ורווחית מיום הקמתה. ישאל, חברה בת של קמן אחזקות, מכרה בשנת 2011 את החזקותיה בחברה לידי קרן סקיי של צביקה יוכמן וניר דגן. בשנת 2012 רכשה שנפ את "אליאנס" מידי משפחת פישמן וכך היא עוסקת בשני תחומים: מצברים וצמיגים.

למרות התחרות הקשה המותגים של החברה חזקים והיא מחזיקה בנתח של כ-40% בתחום המצברים בישראל וכ-20% בתחום הצמיגים בישראל. את המחצית הראשונה של השנה סיימה שנפ עם הכנסות של 159 מיליון שקל ורווח נקי של 6.9 מיליון שקל.

לשנפ מדיניות חלוקת בגובה של לפחות 35% מהרווח הנקי. בין המשקיעים שנהנים מכך - בית ההשקעות ילין לפידות שמחזיק בנתח של כ-13% מהמניות.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה