ניר מורוז מונה למנהל השקעות ראשי וראש חטיבת ההשקעות של פסגות

בתפקידו האחרון שימש מורוז כמנכ"ל ומנהל השקעות ראשי בכלל עמיתים מקבוצת כלל ביטוח. מחליף את שלומי ברכה שעזב בתחילת 2014
 | 
ניר מורוז, צילום: יח"צ
מנכ"ל פסגות חגי בדש הודיע היום על מינויו של ניר מורוז למנהל ההשקעות הראשי וראש חטיבת ההשקעות בפסגות בית השקעות. מורוז, שימונה גם כחבר ההנהלה הבכירה בפסגות, הינו בעל ניסיון של שנים בתחום ניהול ההשקעות. בתחילת דרכו שימש כרואה חשבון במשרד "ח קסלמן וקסלמן ומשם התקדם לתפקידים שונים בניהול השקעות בבנק לאומי ובמגדל חברה לביטוח.

בתפקידו האחרון שימש מורוז כמנכ"ל ומנהל השקעות ראשי בכלל עמיתים מקבוצת כלל . במסגרת התפקיד היה אחראי על ניהול נכסים בהיקף כולל של מעל 100 מיליארד שקל (בביטוח, גמל, פנסיה, השתלמות ופיצויים), ניהול פוליסות ביטוח, ניהול מערך מנהלי ההשקעות, שינוי המבנה הארגוני והטמעת תהליכי עבודה.

בין השאר שימש מורוז גם כמנהל מחלקת המחקר בקופות הגמל של בנק לאומי, מנהל מחלקת השקעות ומנהל מחלקת ההשקעות בקופות הגמל של בנק לאומי וסמנכ"ל ומנהל השקעות במגדל חברה לביטוח.

מורוז, 52, בעל תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות מאוניברסיטת תל אביב ותואר שני במנהל עסקים עם התמחות מורחבת במימון וחשבונאות, וכן הינו רס"ן במיל'.

ניר מורוז מחליף את שלומי ברכה שעזב בתחילת 2014. שלומי ברכה הצטרף לקרן הגידור של רועי ורמוס, לשעבר מנכ"ל פסגות.

פסגות בית השקעות הינו מנהל כספי הציבור הגדול בישראל עם כ-196 מיליארד שקל נכסים מנוהלים. קופות הגמל והפנסיה מנהלות כ-66 מיליארד שקל, בתיקי השקעות מנוהלים כ-62 מיליארד שקל, קרנות הנאמנות מנהלות כ-36 מיליארד שקל ותעודות הסל כ-32 מיליארד שקל.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה