אדמה מבססת אחיזה בסין: רוכשת מכמצ'יינה עסקים עם מכירות של כ-850 מיליון דולר בשנה

החברות הנרכשות יגדילו את מכירותיה של יצרנית מדבירי החרקים וקוטלי פטריות ועשבים להגנת הצומח ב-850 מיליון דולר לשנה
 | 
חן ליכטנשטיין, צילום: יונתן בלום
חברת אדמה פתרונות לחקלאות (לשעבר מכתשים אגן) חתמה על הסכם עם China National Agrochemical Corporation (CNAC), החטיבה האסטרטגית של China National Chemical Corporation (כמצ'יינה) - החברה האם של אדמה לרכישת שליטה בחברות בסין שסך מכירותיהן כ-850 מיליון דולר בשנה.

הרכישה צפויה להגדיל את הכנסות אדמה ל-4 מיליארד דולר בשנה ולהקנות לה אחיזה משמעותית בשוק הסיני, שצפויה להיות אחד ממנועי הצמיחה החשובים של החברה בעתיד. החברות צפויות להשלים את העסקה במהלך המחצית הראשונה של 2015.

יו"ר אדמה, יאנג שינגצ'יאנג אמר: "עסקה זו מגשימה את החזון שראינו לנגד עינינו כאשר רכשנו את השליטה באדמה בשנת 2011. אנו מאמינים שיש פוטנציאל ניכר בשילוב החברות של CNAC בקבוצת אדמה. חברות אלו הן שחקניות מרכזיות בתעשייה האגרוכימית הסינית, ואנו מאמינים שהן יספקו לאדמה תשתית משמעותית לפעילות מסחרית ותפעולית מובילה בסין".

נשיא ומנכ"ל אדמה, חן ליכטנשטיין אמר: "זוהי אבן הדרך החשובה ביותר בהתפתחותה של אדמה על פני ששת עשורי ההיסטוריה שלה, ובשותפות שלנו עם כמצ'יינה. החתימה על ההסכם עם CNAC היא צעד ראשון לקראת יצירת גוף ייחודי שמשלב באופן מלא ואיחוד פעילות סינית וגלובלית בענף הגנת הצומח".

חברת אדמה נמצאת בבעלות כמצ'יינה - 60% ו- דיסקונט השקעות -1.28% דיסקונט השק 952.6 -1.28% דיסקונט השקעות בסיס:965 פתיחה:967 גבוה:970 נמוך:950.2 תמורה:88,707 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: - 40%. מניות אדמה נמחקו מהמסחר בסוף שנת 2011, אך סדרות האג"ח שלה ממשיכות להיסחר.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה