ברוכים הבאים לאתר החדש של
רצינו להראות לכם מה חדש
להמשך הדרכה מעבר לאתר
תוכלו להירשם לאתר, לנהלאזור אישי
ולהגדיר ניירות למעקב
להמשך הדרכה מעבר לאתר
ריכזנו את כל המדורים בתחום
שוק ההוןבמקום אחד
להמשך הדרכה מעבר לאתר
ריכזנו עבורכם את כל הנתונים
להמשך הדרכה מעבר לאתר
כל הנתונים והכתבות
במדורהמטבעות הדיגיטליים
להמשך הדרכה מעבר לאתר
בואו לצפות
בתוכניות החדשות שלנו
להמשך הדרכה מעבר לאתר
נתוני אג“ח
להמשך הדרכה מעבר לאתר
גרפים אינטראקטיביים
להמשך הדרכה מעבר לאתר
תצוגת נתוני מט“ח חדשה
להמשך הדרכה מעבר לאתר
מניות ארביטראז‘
להמשך הדרכה מעבר לאתר
ריכזנו עבורכם את הקרנות
להמשך הדרכה מעבר לאתר
גלישה נעימה
מערכת
להמשך הדרכה מעבר לאתר

בלוטרייך מממש: מישורים מכרה 70 יח"ד ב-19 מיליון דולר קנדי

כמו כן נמכרו עוד 48 יח"ד ומגרשים. המכירה הייתה באתרי הנופש הקנדים הורסשו, דירהירסט ובלו-מאונטיין. "המכירה מהווה השבחה נדל"נית מקיפה"
גיל בלוטרייך, צילום: מישורים
חברה בת של מישורים +1.07% מישורים 848 +1.07% מישורים בסיס:839 פתיחה:839 גבוה:855 נמוך:841.2 תמורה:74,042 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: , סקייליין, העוסקת בייזום ופיתוח נדל"ן, ניהול מלונות ואתרי נופש, ונדל"ן מניב בצפון אמריקה מדווחת על תחילת מימוש בנק הקרקעות של החברה. החברה מכרה 118 יחידות דיור ומגרשים באתרי הנופש, הורסשו, דירהירסט ובלו-מאונטיין:

• בהורסשו נמכרו כ-70 יחידות דיור בהיקף של 19.3 מיליון דולר קנדי ואף החלה בנייתן
• בדירהירסט נמכרו 39 יחידות דיור מתוך בניין של 162 יחידות דיור והבניה צפויה להתחיל במחצית השנה הבאה
• בבלו-מאונטיין נמכרו 9 מגרשים לפיתוח בסך כולל של 860 אלף דולר קנדי - מגרשים אלו נרכשו תמורת סך כולל של 50 אלף דולר

לאחרונה קיבלה סקייליין היתר לשינוי ייעוד לצורך הקמת שני בנייני מגורים בפרויקט ה-Copeland House באתר הנופש Horseshoe. כעת מעדכנת החברה כי עבודות הבנייה וההקמה של השלב הראשון בפרויקט החלו. למועד זה נמכרו 56 מ-67 דירות מגורים (Condo) בשלב הראשון ובנוסף נמכרו 14 מ-58 דירות מגורים (Condo) בשלב השני, אשר בנייתו טרם החלה.

היקף המכירות של כלל פרויקט ה-Copeland house הסתכם לסך של כ-19.3 מיליון דולר קנדי. בכוונת החברה למסור את דירות השלב הראשון בפרויקט במהלך הרבעון השלישי של שנת 2015.

בנוסף מעדכנת החברה כי במסגרת שיווק פרויקט ה-Lakeside Lodge באתר הנופש Deerhurst, עד למועד זה, נמכרו 39 דירות מ-162 דירות מגורים (Condo) בפרויקט. סקייליין פועלת מול תאגידים בנקאיים לצורך גיוס מימון להקמת הפרויקט, בכוונתה להתחיל בבניית הפרויקט במהלך הרבעון השני לשנת 2015. המגרש עליו יוקם הבניין, רשום בספרי החברה בעלות אפס.

בנוסף מעדכנת סקייליין כי נמכרו 9 מגרשים באתר הנופש Blue Mountain. מחיר המכירה בעסקה הינו 860 אלפי דולר קנדי, זאת לעומת מחיר של 50 אלפי דולר קנדי בו רכשה החברה אותן באפריל 2013 ולעומת הערכת שווי שקבעה להם מחיר של כ-675 אלף דולר קנדי. בכוונת החברה להתחיל במכירה של 150 מגרשים נוספים לבנייה עצמית בחודש אוקטובר 2014.

גיל בלוטרייך, יו"ר סקייליין, מסר: " אנחנו מתחילים במימוש מלאי הקרקעות של סקייליין בהיקף כולל של 5,500 מגרשים. מכירת 118 יחידות הדיור והמגרשים מהווה השבחה נדל"נית מקיפה לאור העובדה שמרבית השטחים נרכשו במחירים הזדמנותיים ולכן החזר ההשקעה עליהם הוא גבוה מאוד. בהמשך שנה זו, כמו גם בשנים הקרובות, בכוונתנו לשווק ולמכור מאות יחידות מידי שנה אשר ייצרו לחברה תזרימי מזומנים משמעותיים תוך יצירת ערך לבעלי המניות".
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה